Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie jest złośliwe ale trzeba to powiedzieć: Ramos wygląda jak jakiś Talib z tą brodą.
0
Już mam od dawna allegro Smart. Nie musicie mi wyświetlać tak nachalne tej reklamy.
0
@MaFCB Pewnie ma te same testy co są używane w PL. Zrób dwa na raz a jeden moze być pozytywny a drugi negatywny.
0
@Feliciana On tylko wylewa swoje żale.
1
@MESSIah16 Chyba już zapomniałeś "Twój ból jest lepszy niż mój"
Zakaz na pewno się pojawi. Tylko nie na tydzień przed a na dzień/dwa przed kolejnym weekendem.
50
Nigdzie wprost nie atakuje zarządu ale ten wywiad to jeden wielki najazd na sposób prowadzenia klubu. Dobrze że chociaż Pique mówi głośno jak jest. Milczenie w obecnych realiach nikomu nie pomaga.
0
@Don Lucas Neto - S. Roberto, Pique, Lenglet, Dest - Busi, FdJ - Fati, Cou, Griez - Messi
1
@BigVu Milik lubi to
1
@tristan87 I pieniążki stanowią źródło zakażeń więc na wszelki wypadek Mateuszek zarekwiruje wszystkie
0
@baczmus też gdzieś się czaisz w okolicy?
1
@maroon 1. Rozwalić kraj
2. Oddać rządy
3. Krzyczeć że oni to rozdawali pieniądze ludzim a inni to tylko zabierają (co tam że ktoś musi pospłacać długi - jak mówił Pinokio - ludzie są tak głupi że to działa)
4. Zaczekać aż skończy się kryzys aby wrócić do koryta i dalej dewastować kraj.
1
@GIGAKOKS https://www.adobe.com/pl/products/photoshop.html
1
Nie dodał czy decyzja była dobra czy zła. Ja bym dopytał ale po co dołować kibiców Realu :P
2
@Chaoss I Chińczycy weksportują nam coś nowego. Robią tak co parę lat tylko nie zawsze jest tak zajadłe ;)
3
@Bartunek To nie jest pytanie retoryczne tylko ankieta pod kibiców Realu - tak na pocieszenie żeby mogli sobie zagłosować na swojego jakby ktokowliek inny mógł kupić takie brednie.
14
@Witam W historii nie brakuje epidemii gdzie wyludniały się całe wsie i miasta a my panikujemy bo kilkaset osób umiera z czego większość raczej nie z powodu koronki. Nie róbmy se jaj. Nie mówię że mamy olewać zagrożenie ale koronka to nie dżuma, hiszpanka czy tyfus albo inna malaria.
1
Nawiązując do tytułu "Barcelona jest w rękach niekompetentnych ludzi" to gość ameryki nie odkrył. Serio - jeżeli taki ogrom ludzi podpisuje się pod wnioskiem w czasach pandemii to jest jasny sygnał że zarząd (tutaj należałoby wstawić niecenzuralne słowa bo bez nich nie da się krótko wyrazić ogromu zniszczeń poczynionych przez tych ludzi) powinien wylecieć już dawno temu.
0
@Cave Tylko 119? Reszta nie ma jaj żeby przegłosować coś sensownego?
0
@BarcaInfo 10 lat później Marcelo nadal gra na alibi
2
@Barca1992 "Z winy opozycji życie Polaków w niebezpieczeństwie"
1
@Striker nie martw się. Od jutra to będzie sklep ze sprzętem dla fryzjerów z możliwością profesjonalnej demonstracji.
1
@Uukasz_93 Moim zdaniem to będzie wyglądało tak:
Bartomeu wykopują z klubu a po kilku dniach Leo podpisuje dożywotnią uwowę z klubem (niższe wynagrodzenie ale może odejść za free w każdej chwili). Leo kończy u nas karierę i wszyscy są zadowoleni (no może z wyjątkiem Bartomeu ale kogo to obchodzi).
1
@BarcaInfo musisz zwiększyć tempo podawania info bo #tiki-taka jest coraz bliżej!
5
@MESSIah16 "Wirus jest już w odwrocie. Nie ma się czego bać"
1
@kamilkrycha Factorio.
4
@ObywatelPL w kategorii "niekompetentni politycy" jesteśmy liderami od kiedy powstał ranking
3
A co on właściwie powiedział?
4
@parpe Wygląda jak Semedo w koszulce Realu...
0
@Gregsky10 bez jaj ale jak czytam takie teksty to wyraźnie widać gdzie jest prawdziwa patologia...
1
Za co Muller dostał żółtą kartkę? O.o