Azi

0

@macio_944 pan majster ile bierze za logo?

Azi

3

@rust Bezkonkurencyjny w swojej kategorii cenowej ale trzeba się pogodzić z tym że jest wykonany z jak najtańszych materiałów i nie ma co liczyć na jakieś mega wyposażenie. Z racji tego że podchodzą pod Renault to upychają tam dość przestarzałą technologię (co nie musi być do końca wadą).

Auto ogólnie fajne i do polecenia ale tutaj jak zawsze pojawia się "ale to zależy" dla kogo. Jeżeli oczekujesz że auto da Ci komfort to Dacia pasuje do wymarzonego auta mniej więcej tak jak Morawicki do ludzi wiarygodnych albo Sasin/Bartomeu do ludzi honorowych. Ale jeżeli potrzebujesz w miarę niezawodnego i dość taniego w utrzymaniu środka do podróży z miejsca A do B i ewentualnie do C,D a może nawet E to nie ma się co długo zastanawiać bo budżecie za jaką kupisz Dustera nie kupisz absolutnie nic innego - co nie będzie kilka/kilkanaście lat starsze.

Azi

0

Azi

2

@SiSenior Hmmm chyba trzeba sprawdzić dokumenty - co tam jest dokładnie wpisane ;)

Azi

2

@Roobo O Ty podły złośliwy Antycovidocu!!! Daj tutaj ludziom panikować w spokoju!!!!1111

Azi

0

@UncleDrew albo to nie była jego zasługa...

Azi

0

@DonMatteo901 Nie znam kobiety ale najwyraźniej ma większe predyspozycje do bycia prezesem PZPN niż Boniek :P

Azi

2

@MESSIah16 Popieram pełną kwarantannę (permanentną) polityków wszelkiej maści i wszystkich ugrupowań. Tylko bez żadnych środków łączności aby przypadkiem nie trzeba było ich oglądać albo słuchać. Najlepiej wysłać ich gdzieś na Syberię. A jak się pandemia skończy to zapomnieć po nich wrócić.

Podejrzewam że gdyby za cały rząd postawić małpę, która będzie wciskała losowo przyciski (robimy / nie robimy) decydujące o działaniu to kraj wyszedłby na tym lepiej niż obecnie to wygląda...

Azi

0

@FafitFCB z serem zółtym, szynką i może pomidorkiem. Albo na słodko: twarożek + nutella ;)

Azi

0

@FATIlity31 Teraz wiem kto wykupił cały zapas makaronu...

Azi

11

@Danny Gaucho Jutro będzie jeszcze wersja ostateczna :)

Azi

23

@adaskooow Morawiecki: pytasz dzika czy sra w lesie

Azi

0

Tak czekamy i czekamy na pozbycie się tych patałachów z zarządu a oni wgryźli się w stołek i zrobią wszystko aby nie odpuścić. Każda, nawet najbrudniejsza zagrywka będzie do przyjęcia byleby oddalić dymisję.

I tylko jedno im nie przyszło do głowy. Że może by przekonać Cules do swoich pomysłów, obronić swoje dokonania? Widać albo się nie da albo są świadomi że nie ma czego bronić.

A najgorsze jest to, że sami ich wybraliśmy... :(

Azi

2

Paradoksalnie najgorszy jest wylot do Kijowa :D

Azi

0

@SiSenior Kradzione nie tuczy :)

Azi

22

Szoook. Byłem pewien że Bartomeu to jednak honorowy gość... No dobra nikt nie był na tyle naiwny aby uwierzyć że ta łajz... że Bartomeu zrobi coś jak należy.

Azi

0

@Tomo1989 Nie ma usprawiedliwień. Jak jesteś zbyty zmęczony żeby prowadzić to nie prowadź. Sorry ale takie gadanie jest strasznie naiwne. A to naprawdę nie jest takie trudne.

Azi

0

@Tomo1989 Właśnie na tym polega dobre prowadzenie ze uważasz nie tylko na to co przed Tobą ale też co z boku i z tyłu.

Azi

2

@MESSIah16 Nie dublujcie tematów. Bijecie się w innym miejscu :)

Azi

0

@Tomo1989 Bez różnicy jest czy przed czy na czy za. Chodzi o to żeby nikogo nie zabić/uszkodzić. Serio - ścisłe trzymanie się na siłę przepisów też nie jest zbyt mądre ale nie w tym rzecz. Tutaj nie chodzi o przepisy ale o bezpieczeństwo.

Azi

0

@Barcelismo https://i.pinimg.com/236x/00/f4/83/00f48367bf2c13810a5ef033ed428b15.jpg

Zapowiada się miodzio dyskusja. Zabierzcie im tylko noże :D

Azi

0



Przerażające jest nie tylko to, że ludzie nie myślą prowadząc ale też idiotyczne tłumaczenia ludzi.

- "Niezauważyłam autobusu. (...) Jestem kierowcą zawodowym" - pełna porażka...

Zdecydowanie za łagodnie się podchodzi do tego przepisu. Tutaj powinno być z 1000 zł minimun. A za drugą taką sytuację strata prawka.

Azi

18

@Foton Ekstra nuta!

Azi

7

Jak ktoś za kilkanaście/kilkadziesiąt lat będzie oglądał skróty tego meczu to będzie się zastanawiał czy kadra grała tak beznadziejnie że prawie nikt nie chciał iść na stadion.

Azi

1

LL kobiet. Tabela po 1 kolejce wygląda wspaniale. Dwa ostatnie miejsca. Aż chce się takie tabele oglądać jak najczęściej :)

https://www.flashscore.pl/tabela/nD49uJ7n/GUPndt1q/#table/overall

Azi

1

Ten mem jest tak prawdziwy :D

https://zapodaj.net/images/bb457c93adcb4.jpg

Azi

0

@LioMessi10 Masakra... Współczuje.

e: jeżeli jesteś z Warszawy to jeźdzcie na Poznańską (róg z Hożą) - zdecydowanie najlepsza jednostka kardio. Leczyłem się tam z rok temu.

Azi

0

@Xwowrak Koronapranaocy mają wywalone na zdrowie innych ludzi. Siedzą nad ta idiotyczną liczbą podawaną codziennie przez MZ i przeżywają jak to jest rzekomo źle. A to że przez takie paranoiczne podejście świat wariuje i staje na głowie a ludzie którzy mają faktyczne problemy zdrowotne nie mogą się leczyć - to już mają w poważaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?