Azi

13

Vini
Var-i
Szachtar Vici

Azi

4

Brawo sędzia! :D
Brawo VAR :D

Azi

0

Azi

2

@BarcaInfo Niestety ten nadal jest trenerem Barcelony?

Azi

15

@El dominatore przybyłem, zobaczyłem, przestrzeliłem

Azi

16

@BarcaInfo i tak grający rywale strzelili im 3 bramki? O.O

Azi

0

@Joe_Barbaro za telefon do UEFA?

Azi

6

Człowiek wchodzi na FlashScore zobaczyć jaki skład wystawia Real a tam 0:3 :D

Prezenty niespodzianki są najfajniejsze :)

Azi

74

@Chakalaka "W punkt" to byłoby gdyby napisał: "PiS to tacy samymi złodzieje jak my - platformersi"

Azi

0

LR uczy i bawi. I dowodzi że głupota potrafi być zaraźliwa nawet przez internet.

Azi

0

"Choćby co drugi głosujący miał się zarazić to trzeba się zjednoczyć i pozbyć się hołoty z zarządu. Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa a wiemy że Bartomue jest takim dziadem że się do dymisji nie poda!"

Azi

6

@sevs pytanie czy sponsoruje ich Perez czy Bartomeu. A może obaj? :D

Azi

4

@Tomo1989 Klein na tej jednej bramce zakończył swoją grę w LM. To była honorowa bramka na 2:1 w wyjazdowym meczu z Panathinaikosem. Bramka z 90 minuty. Grał w Czechach, Turcji, Kazachstanie, na Malcie oraz... w Ferencvarosi! Czyli naszym ostatnim rywalu.

Azi

0

@Rewolucja123 Griez za Trincao i Ansu za Dembele.

Dembuś jest chaotyczny i gwarantuje straty więc szczególnie w pierwszej fazie meczu nierozsądnie będzie stawiać na tak nieogranego zawodnika. Za to idealnie nada się na podmęczonego rywala jeżeli wynik byłby remisowy albo w sytuacji gdy prowadzimy.

Trincao ma zerowe doświadczenie w meczach z wymagającymi rywalami (w zasadzie ogranicza się do 2 spotkań z Porto). Nie wierzę aby Koeman wrzucił go na tak głęboką wodę. Z braku laku zagra Griez.

Azi

0

Co więcej same zagłosują za wywaleniem Bartomeu

Azi

4

@LucaBrasi Zamknąć samych siebie w więzieniu? Byłoby obłędnie.

Azi

1

@zadafcb Ktoś mu odpowiedział?

Azi

2

@FafitFCB Może środkowa też będzie dużo strzelał? :P

Azi

1

Jeżeli Dest przejmie (oby!) rolę S. Roberto a ten przejdzie do środka pola to Alena nie będzie się łapał nawet na ławkę. Carles nie marnuj talentu. Weź przykład z Cucu i idź w świat. Betis może nie był eksta przygodą ale nie ma się co załamywać. Musisz coś pograć bo na dziś jak się wpisuje Twoje nazwisko w google to wyskakuje sklep z firankami...

Puig też tylko się marnuje u 3 kolejnego szkoleniowca - więc zapewne nie ma przypadku w tym, że nie gra.

Azi

0

@Gall Może pora pogodzić się z tym, że oczekiwania były zbyt duże.

Azi

0

@barcelonaLM Bez jaj ale pisząc "fałszywy król UCL" wychodzi z Ciebie jakiś ból dupy. CR można nie lubić ale to nie jest jakiś tam przeciętniak.

Azi

6

@masq "Roberto - od czasu Oleguera nie widziałem tak słabego PO Barcelony"
Przespałeś poprzednie 3 sezony i takiego jednego którego na szczęście już nie ma? :D

Azi

0

@ObiektywnyKibic121 Ansu w sytuacjach bramkowych jest niemożliwie wręcz (jak na swój wiek) decyzyjny. U niego nie ma wahań, nie ma zastanawiania się, nie ma przesadnej finezji. Jest cel: piłka ma być w bramce. I robi to doskonale. A fakt że nie bazuje wyłącznie na szybkości świadczy o tym, że to może być jeden z najlepszych zawodników swojej generacji.

Pedri nie może być porównany do Ansu bo choć moze grać na lewym skrzydle i choć ma tyle samo lat to jest to zupełnie inny zawodnik. Oglądając go trudno uwierzyć że to jeszcze dzieciak. Nie ma oporów przed nieszablonowymi zagraniami. Świetnie się czuje z piłką przy nodze. Bardzo dobrze czyta grę. Potrafi przyśpieszyć akcję jednym podaniem ale nie ma też oporów przed spowolnieniem gry. Widać że dużo widzi na boisku. To może być jeden z najważniejszych zawodników Barcelony za kilka lat. Ale podobnie jak Andres nigdy nie dostał ZP (choć powinien!) tak rola Pedriego może być bardzo niewdzięczna.

Azi

0

@Moriarty Ja też uważam że bardzo dobrze motywuje zawodników oklaskujac ich z trybun.

Azi

3

Ferencvaros po bramce na 3:1: "Dajemy! Jest szansa na punkt!"
Leo: https://i.gifer.com/YKFK.gif

Azi

10

Mam wrażenie że Leo bardziej chciał rozruszać Dembusia niż sam zdobyć bramkę z akcji

Azi

0

Fati będzie miał rodzeństwo czy to nie jest taki dzieciak jak myślimy? :D

Azi

16

@Comentateiro Jest duże prawdopodobieństwo że za jego kadencji Bartomeu zostanie wywalony z klubu. To sukces większy niż jakiekolwiek trofeum.

Azi

0

@BarcaInfo Trincao czy Dembele?

Azi

1

@TheNekro94 dlatego będą walczyły na szpachle ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?