Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde
3
@ToWinaSedziego W tej akcji wszyscy ofensywni zawodnicy świetnie się zachowali. Griez zaraz po podaniu wyszedł na wolne pole. Cou za jego plecami wbiegł w pole karne i dzięki temu obrońcy weszli dużo głębiej. Leo przytrzymał piłkę i skupił na sobie aż 4 rywali.
Ale największa pochwała należy się moim zdaniem Trincao. Fenomenalnie przeczytał grę i wbiegł w zupełnie pustą strefę. To jest coś czego niestety bardzo brakuje Semedo. Coś takiego mógłby zrobić Alba albo Alves.
Warto zwrócić też uwagę na Leo. On wiedział że tam ktoś wbiega. To pokazuje, że wystarczy wykonać ruch aby dostać dobre podanie. Jeżeli ktoś nie dostaje piłek to dla mnie oczywiste jest że musi lepiej się ustawiać.
0
@BarcaInfo patrząc po Twoich postach to zajęło im to 19 minut. Szybkie są skurczybyki!
1
@VamosGirl Ciężko to określić na podstawie tych kilkudziesięciu minut jakie rozegrali. Tam nie ma chyba wypracowanych żadnych schematów jeszcze. Dość często zawodnicy wchodzili sobie w paradę ale i tak trzeba przyznać, że wyglądało to lepiej niż się należało spodziewać.
6
Dla pewności powinni mieć około 18k
0
@Witam nie mam pojęcia co to znaczy ale jestem pewien że osoby rzucające takimi tekstami znacznie oddalają od siebie ewentualną prokreacje :P
0
@arasz1819 jacy zwolennicy Bartomeu? To chyba jakieś trolle tylko...
0
@JurnyGerwazy nudzi się jak już się wyprowadzisz od rodziców ;)
5
@DonMatteo901 Trudniejsze byłoby gdyby musieli wymienić takie gdzie nie zasiada nikt z rodzin posłów...
7
@jark3 Przecież klubem zarządza Bartomeu. Dlaczego spodziewasz się, że nagle zacznie robić sensowne ruchy transferowe i podejmować logiczne i dobre decyzje? O.o
1
@BarcaInfo a wcześniej do siebie dzwonili albo gadali tak często w cztery oczy?
1
@Cadafaz Oj tam. Na ławie będzie duet szkoleniowców po prostu. Swoją drogą Setien powinien dostać karę za nie prowadzenie zajęć ;)
0
@Witam idź do szkoły...
0
@NeroTFP
1
@Bartunek pewnie że mogą. Szczególnie jak osoba je nosząca jest kobietą ;)
0
@Firestone system error
0
@Hushovt Nie martw się - jeszcze odpadną ;)
Sorki za spojler :P
5
Trincao wyraźnie nie nabrał jeszcze nawyku Barcy: widzisz Leo = podajesz.
1
@pax ludzie wyciągający daleko idące wnioski po 1,5 meczu towarzyskiego i 0 spotkań o stawkę są bardzo zabawni :D
0
@BarcaInfo Przez Ciebie bramkę przegapiłem :P
O! FdJ prawie asysta :D
29
Lubie to! Dałbym herb ale ni da sie!
0
@messicocacola To czemu nie wystawił go w parze z Lengletem? O.o
0
@IdeaKris twitter BarcaInfo
0
Nie czaje Koemana. W pierwszej połowie 2 prawonożnych stoperów. W drugiej zapewne dwóch lewonożnych. Może tak Araujo - Lenglet/Pique - Cuenca?
0
@RobsonPL typowa LR
0
@HolyGoalie97 szybko się zorientowałeś :P
0
@Rewolucja123 Ja Dembele :)
0
@wroclawianin89 Co jest w tym homofobicznego?
1
@Elnuum twitter @BarcaInfo
0
@Rewolucja123 Leo 9, Griez 10, Cou lewa a Trincao prawa. Ale wymieniają się pozycjami