Azi

0

@Fenelon Wyborów nie będzie w ciągu kilku dni. To raz. Koeman spokojnie może pracować - czemu ktokolwiek miałby go teraz zwalniać? To nie miałoby sensu. Nowy zarząd będzie miał sporo czasu aby poukładać sprawy w klubie a decyzję podejmie na podstawie wyników jakie Koeman osiągnie.

Azi

1

Jeżeli wejdziemy we wrzesień bez Bartomeu to to będzie piękna złota jesień :D

Uprzedzając fakty - tak wiem że jesień zaczyna się 23 września...

Azi

1

@RosjaninBut Wywalmy Bartomeu a jak za sezon nie będzie lepiej to wywalamy Leo :P

Azi

3

@bartekvisca W normalnych warunkach bym się z Tobą zgodził. Ale mamy tutaj najlepszego pracownika w dziejach, który kocha swój zakład pracy ;) i szefa który świetnie funkcjonującą firmę sprowadził do poziomu niewypłacalnego trupa. Więc tak - taki pracownik ma prawo oczekiwać że szef wyleci. Najlepiej oknem.

Azi

0

@EgonSpengler Leo to tylko jeden zawodnik ale nikt nigdy tak nie zaszkodził Barcelonie jak Bartomeu. Tego gościa trzeba usunąć raz na zawsze i zacząć budować od nowa. Z Leo czy bez - to bez znaczenia. Byle bez Bartomeu.

Azi

2

@ptrx Pewnie Puyol wspierający decyzję Leo też należy do tego kolesiostwa które chce zniszczyć klub...

Azi

1

@Transu96 link :)

Azi

0

@AlwaysBlaugrana a wybory w marcu oznaczają że nowe władze zaczną urzędować w sierpniu i tak stracimy 2 sezony a nie jeden...

Azi

0

@Survier Messi :)

Azi

1

@koziar Oni tego nie zrozumieją. Ludzi którzy wierzą że Leo i Suarez lubią co sezon dostać w dupę są odporni na logiczne argumenty.

Azi

0

@D10SLEO Po 2:8 też się tak wydawało...

Azi

0

@RosjaninBut Dlaczego uważasz że rozmowa Koemana z Leo ma jakiekolwiek znaczenie dla decyzji Messiego? O.o

Azi

1

@Katalonbar Szukaj wśród masochistów którzy uśmiechali się po wtopie z Romą, LFC i Bayernem. Na boisku takich nie było ale na trybunach siedzi taki jeden pajac...

Azi

0

@AlwaysBlaugrana Na jedno wychodzi.

Azi

0

@robsesh Myślę że z klubu Leo odejdzie i tak. Barotmeu wyleci ale oknem a Suarez przeniesie się do MLS. Potem zostanie tylko płacz jak się okaże że burdel bez Messiego jest tak fatalny że drużyna nie łapie się nawet do LM.

Azi

1

@skakun95 serio zastanawiam się jak można być tak tępym żeby wymyślić albo uwierzyć w takie cuś? :D

Azi

1

@Wilczeq to nie Cules tylko grzyb na stopie ;)

Azi

0

@LaRoja To wszystko wina Leo. Kazał ich zatrudnić a jednocześnie kazał wystawiać Suareza w pierwszym składzie. To wszystko wina Leo...

Azi

15

https://x.com/cwiakala/status/1298347709762539520

Ćwiąkała mistrzowsko zgasił Święcickiego :D

Azi

0

@ProMILs Koeman nie zaczął żadnych czystek. Nie odbył się nawet jeden trening a zawodnicy są na wakacjach. Czystki to opisuje prasa i ma to tyle wspólnego z prawdą co Twoje teorie o wywalaniu Barotmeu żeby Suarez mógł grać w pierwszym składzie.

Azi

0

@Transu96 Dlaczego? Podpisał kontrakt i będzie trenerem przynajmniej jeden sezon. Chyba że gra będzie tak fatalna że wywalą go wcześniej. Jemu nic nie grozi przecież.

Azi

0

@ProMILs Suarez 1,5 roku temu mówił że potrzebuje zmiennika i że może siedzieć na ławie - nie ma z tym problemu. Więc Twoja teoria jest idiotyczna.

Może po prostu Leo ma serdecznie dość tego co się dzieje w klubie i zwyczajnie chce odejść albo wymusić zmianę prezesa nieudacznika? Nieeeee... Pewnie że chce grać z kolegą i dostać następnym razem nie 2:8 ale 1:14. To bardzo sensowne.

Azi

8

Zawodnicy po każdej kolejnej wtopie:
- potrzebne są zmiany!
- jest źle!

Suarez który 1,5 roku temu mówił że potrzebuje zmiennika i że nie ma problemu z tym, że będzie musiał siadać na ławce.

Ale nie. To nie wina Bartomeu ze klub przeistoczył się z potęgi w mocnego przeciętniaka. To wina zawodników...

Jakim durniem trzeba być żeby tak myśleć? O.o

Azi

2

@koksik2700 Popisałeś się brawurowym kretynizmem. Gratuluje :D

Azi

1

@masq a gdzie "sprowadzić kogoś" i "nie udało się sprzedać niepotrzebnych zawodników"?

Azi

0

@bartekvisca - Chcemy obniżyć Wam pensje.
- Nie.
- Szkoda.

Niech pogadają z PiSem. Pięknie pokazał jak obniżać pensje swoim obywatelom.

Azi

0

@BarcaInfo Ten zarząd pokazał wielkie umiejętności w sprzedaży zbędnych zawodników, więc na gadce się skończy.

Azi

0

@sebo939 Dokładnie. Czas na zmiany był z 4 a nawet 6 lat temu. Dzisiaj rewolucja to działanie na ślepo i na wariata. To się nie ma prawa udać.

A Suarez jako joker? Nie ma innego wyjścia. Nie pozbędziemy się go z klubu a nie dałbym mu wyjściowego składu tylko dlatego że ma wysoką pensję.

Azi

3

"Dziś mija x dni od największej wtopy w historii klubu i nic się nie zmieniło." - w ostatnich paru dniach natrafiłem na LR na podobne zdanie dużo razy.

I zastanawiam się jak to jest możliwe, że część użytkowników tej strony uważa że Ci sami ludzie, którzy doprowadzili ten klub do ruiny (Bartomeu i zarząd) teraz nagle zrobią porządek w szatni i wypasione transfery (z klubu) skoro w ostatnich sezonach nie udało im się sprzedać niepotrzebnych graczy.

Przykra prawda jest taka, że nic się zmienić nie może. Zarząd maskuje trupa wywaleniem Setiena i Abiadala oraz ściągnięciem Koemana. Ale to nadal jest trup! Nadal na jego czele stoi Bartomeu i spółka z o.o. Jeżeli w poprzednich sezonach nie udało im się pozbyć zbędnych graczy to jakim cudem mieliby teraz pozbyć się nie tylko zbędnych ale też tych emerytowanych? Kto da Suarezowi tak gigantyczną pensję aby opłacało mu się odejść? Nawet zakładając że klub nie będzie chciał za niego kasy. Nawet Chińczycy i USA na to nie pójdą w czasie kryzysu gospodarczego.

Nie jesteśmy dziś w sytuacji gdzie znajdą się proste rozwiązania problemów. Dziś trzeba podjąć trudne decyzje, których obecny zarząd nie podejmie - co pokazali niezbicie po blamażu nie podając się z miejsca do dymisji. Teraz tylko mydlą ludziom oczy - opłacając prasę co robią od lat - jakie to niby wielkie transfery mają być. Zaraz wróci temat Neymara czy kolejnych holendrów, których niby chce Koeman. Tylko pozostaje pytanie za co ich ściągać skoro sam Bartomeu mówi o długach a kadra liczy 32 zawodników i nie zapowiada się aby ktoś miał odejść za sensowne pieniądze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?