Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jaca27 komentarze na temat artykułu to pod artykułem :P
4
Też widzicie poniżej artykuł widmo?
0
@dominik127pl Probelm w tym że to wzór Hajty.
Semedo 50 mln a Umtiti 40? :D
Dobre. Jak jednorożec brykający po tęczy.
5
Nawet zakładając że nowy sensowny zarząd pojawi się jeszcze w tym roku to i tak nie ma z czego budować zespołu. Klub jest zadłużony po uszy. Kogo można wytransferować?
- Neto - bez żartów. Ile można za niego dostać?
- Semedo - wczoraj przed meczem nie było chętnych na jego usługi a po takim meczu już na pewno ich nie będzie...
Todibo - nowy trener powinien zdecydować czy dać mu szanse
Umtiti - nikt nie zapłaci w czasach kryzysu za gościa który sypie się co parę spotkań i odmawia leczenia
Rakitic - za pół roku podpisze umowę z nowym klubem za free. Nikt za niego nie będzie płacił sensownej kasy
Vidal - to samo
Rafa - szału w Vigo nie zrobił
Braithwaite - jeżeli wyjdziemy przy tym transferze na 0 to to będzie pozytyw
Co więc zostaje? Wytransferować Messiego za grube miliony? To samobójstwo. Griezmann? Musielibyśmy za niego dostać 100 baniek - kto tyle da? Fati? I co z przyszłością klubu? Cou? Powinien zdecydować nowy trener.
Trzeba pogodzić się z tym że będą lata chude. Postawić na wychowanków i młode wilki (Pedri, Trincao, może Todibo).
1
@Grubson06 Po co marnować weekend i poniedziałek skoro można zacząć organizować wybory już teraz? I tak nowy zarząd będzie miał mega ciężkie zadanie a trener (oby Xavi) będzie budował z niczego, więc po co jeszcze tracić czas?
0
@itmustbejoke https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8076998#comment-8076998
Teraz już tęsknisz po Valverde? :)
0
@IronSanHybrid żeby to była jedna gmina...
0
@333tricampeones333 Nie wiem chłopie co Ty tam ćpiesz ale wyraźnie powinieneś przestać.
0
Uuuuu ale beton :(
5
@Yoshi94 Gość wywalił Albe ale zostawia Semedo. To by było na tyle jeżeli chodzi o sens tego zestawienia...
0
@Encore http://ovh.cdn.fangol.pl/content/f/c/f/fcfaf1a1906759e974a883dfab5adb94-x264.mp4
2
@ukaszz https://memytutaj.pl/uploads/2017/10/07/59d943c572f36.jpg
0
@ObiektywnyKibic121 Ludzie są wściekli jak 150. Ale zdają sobie sprawę że wyżycie się na LR niczego nie zmieni :(
1
@Coutinho007 Vidal próbował iść do szatni :D
1
@Comentateiro Tutaj wygląda o wiele lepiej
https://pbs.twimg.com/profile_images/1136706003116969990/Hh_-uFBH_400x400.jpg
1
@Comentateiro https://www.barca.pl/upload/news/18/40/87/1840872976.jpg
0
@ObiektywnyKibic121 Panie Obiektywny idź Pan już spać.
1
@tobiasson92 Problemem tej drużyny jest to że powinna być budowana wokół Leo a nie na jego barkach.
4
@Hosh Raczej 80% a Setien 35. Pytanie czy w tak toksycznych warunkach dało się wyciągnąć więcej?
0
@Coutinho007 Xavi. On pozbierał ten zespół za Lucho po Anoeta. Ten tryplet to w większym stopniu jego zasługa niż Lucho.
1
@Coutinho007 Mało jest ludzi, którzy potrafią się przyznać do błędu. Będą szli w zaparte. Cóż - nic tylko im współczuć.
4
Najlepsze jest to co rzucił Neymar na odchodnym o Bartomeu. Już wtedy zawodnicy wiedzieli gdzie leży problem a do dziś w klubie nie ma nikogo kto nazwałby go po imieniu. Zawiódł mnie nawet Pique - mógł powiedzieć wprost - co mu szkodziło?
0
@Coutinho007 Wczoraj w sensie? Ciekawe co teraz wymyślą?
0
@barcelonaLM Lucho to się wszystko posypało już w pierwszej połowie pierwszego sezonu. Ten tryplet to nie był efekt pracy Lucho tylko tego, że Xavi pozbierał tą ekipę.
1
@tbas zdaje się że populacja Fanboyów Semedo zmniejsza się...
2
@BarcaInfo Jeżeli Pochettino jest naprawdę tak głupi aby w tych okolicznościach przejąć ten zespół a Bartomeu będzie ciągnął tą farsę aż do ostatniego dnia to niech bierze ten klub...
4
@IronSanHybrid Nie narzekaj. To najlepszy z naszych zawodników w tym meczu :)
1
@Joe_Pesci Ciekawe gdzie są te osoby, które pisały że gorzej niż ze EV to już być nie może :D
0
@FcBforever221 Spoko. Niech się nie zdziwi jak już na lotnisku będzie stała chorda z widłami. Na wszelki wypadek przydałby się i osinowy kołek. Niby wampirów nie ma ale co szkodzi się upewnić...
0
http://ovh.cdn.fangol.pl/content/f/c/f/fcfaf1a1906759e974a883dfab5adb94-x264.mp4
No ja... Motyla noga! Kurza stopa! Piernik jasny! Kuchnia felek! Psiakość!