Azi

1

@Jaca27 komentarze na temat artykułu to pod artykułem :P

Azi

4

Też widzicie poniżej artykuł widmo?

Azi

0

@dominik127pl Probelm w tym że to wzór Hajty.

Semedo 50 mln a Umtiti 40? :D
Dobre. Jak jednorożec brykający po tęczy.

Azi

5

Nawet zakładając że nowy sensowny zarząd pojawi się jeszcze w tym roku to i tak nie ma z czego budować zespołu. Klub jest zadłużony po uszy. Kogo można wytransferować?
- Neto - bez żartów. Ile można za niego dostać?
- Semedo - wczoraj przed meczem nie było chętnych na jego usługi a po takim meczu już na pewno ich nie będzie...
Todibo - nowy trener powinien zdecydować czy dać mu szanse
Umtiti - nikt nie zapłaci w czasach kryzysu za gościa który sypie się co parę spotkań i odmawia leczenia
Rakitic - za pół roku podpisze umowę z nowym klubem za free. Nikt za niego nie będzie płacił sensownej kasy
Vidal - to samo
Rafa - szału w Vigo nie zrobił
Braithwaite - jeżeli wyjdziemy przy tym transferze na 0 to to będzie pozytyw

Co więc zostaje? Wytransferować Messiego za grube miliony? To samobójstwo. Griezmann? Musielibyśmy za niego dostać 100 baniek - kto tyle da? Fati? I co z przyszłością klubu? Cou? Powinien zdecydować nowy trener.

Trzeba pogodzić się z tym że będą lata chude. Postawić na wychowanków i młode wilki (Pedri, Trincao, może Todibo).

Azi

1

@Grubson06 Po co marnować weekend i poniedziałek skoro można zacząć organizować wybory już teraz? I tak nowy zarząd będzie miał mega ciężkie zadanie a trener (oby Xavi) będzie budował z niczego, więc po co jeszcze tracić czas?

Azi

0

Azi

0

@IronSanHybrid żeby to była jedna gmina...

Azi

0

@333tricampeones333 Nie wiem chłopie co Ty tam ćpiesz ale wyraźnie powinieneś przestać.

Azi

0

Uuuuu ale beton :(

Azi

5

@Yoshi94 Gość wywalił Albe ale zostawia Semedo. To by było na tyle jeżeli chodzi o sens tego zestawienia...

Azi

0

@ObiektywnyKibic121 Ludzie są wściekli jak 150. Ale zdają sobie sprawę że wyżycie się na LR niczego nie zmieni :(

Azi

1

@Coutinho007 Vidal próbował iść do szatni :D

Azi

1

Azi

0

@ObiektywnyKibic121 Panie Obiektywny idź Pan już spać.

Azi

1

@tobiasson92 Problemem tej drużyny jest to że powinna być budowana wokół Leo a nie na jego barkach.

Azi

4

@Hosh Raczej 80% a Setien 35. Pytanie czy w tak toksycznych warunkach dało się wyciągnąć więcej?

Azi

0

@Coutinho007 Xavi. On pozbierał ten zespół za Lucho po Anoeta. Ten tryplet to w większym stopniu jego zasługa niż Lucho.

Azi

1

@Coutinho007 Mało jest ludzi, którzy potrafią się przyznać do błędu. Będą szli w zaparte. Cóż - nic tylko im współczuć.

Azi

4

Najlepsze jest to co rzucił Neymar na odchodnym o Bartomeu. Już wtedy zawodnicy wiedzieli gdzie leży problem a do dziś w klubie nie ma nikogo kto nazwałby go po imieniu. Zawiódł mnie nawet Pique - mógł powiedzieć wprost - co mu szkodziło?

Azi

0

@Coutinho007 Wczoraj w sensie? Ciekawe co teraz wymyślą?

Azi

0

@barcelonaLM Lucho to się wszystko posypało już w pierwszej połowie pierwszego sezonu. Ten tryplet to nie był efekt pracy Lucho tylko tego, że Xavi pozbierał tą ekipę.

Azi

1

@tbas zdaje się że populacja Fanboyów Semedo zmniejsza się...

Azi

2

@BarcaInfo Jeżeli Pochettino jest naprawdę tak głupi aby w tych okolicznościach przejąć ten zespół a Bartomeu będzie ciągnął tą farsę aż do ostatniego dnia to niech bierze ten klub...

Azi

4

@IronSanHybrid Nie narzekaj. To najlepszy z naszych zawodników w tym meczu :)

Azi

1

@Joe_Pesci Ciekawe gdzie są te osoby, które pisały że gorzej niż ze EV to już być nie może :D

Azi

0

@FcBforever221 Spoko. Niech się nie zdziwi jak już na lotnisku będzie stała chorda z widłami. Na wszelki wypadek przydałby się i osinowy kołek. Niby wampirów nie ma ale co szkodzi się upewnić...

Azi

0

http://ovh.cdn.fangol.pl/content/f/c/f/fcfaf1a1906759e974a883dfab5adb94-x264.mp4

No ja... Motyla noga! Kurza stopa! Piernik jasny! Kuchnia felek! Psiakość!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?