Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Patry10 jeżeli czegoś mu brakuje to umiejętności ustawiania się. I to go dyskwalifikuje jako stałego prawego obrońcę.
5
@Mesi12 Jak sobie kupi w sklepie to niech nosi. Na zdrowie.
2
@BarcaInfo No i prawidłowo. Nie mogę się doczekać powrotu do normalności
0
@Bobo25 Taniej wyjdzie wymienić rząd. Trudno o bardziej niekompetentny ;)
0
Ciekawe ile agent Semedo zabulił za ten artykuł? :D
5
"Obecnie nikt nie ma wątpliwości, że Nélson Semedo należy do światowej elity i jest jednym z najgorętszych nazwisk na rynku z grona prawych obrońców."
Coooo?
0
@DonMatteo901 Takie długie i zawiłe a wystarczyłoby "Nie popełnia przestępstwa, kto jest z PiS"
2
O czym on gada? Neymar odszedł przed pierwszym meczem o stawkę Valverde. Te statystyki też sobie wymyślił.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fcbarcafan19 eee widać że kręcony licznik! :P
1
@Dejvo jak zobaczę skład to dam znać czy się z Tobą zgadzam ;)
Po zastanawieniu doszedłem do wniosku że wystawienie Puiga na Napoli byłoby błędem. Fatiego spodziewałem się w końcówce - nie wiem czemu nie wszedł
1
@IronSanHybrid w tej firmie co to Szumowski respiratory zamawiał
0
@ToWinaSedziego ktoś w tym kraju przestrzega konstytucyji?
0
@Dejvo zobaczymy. Bezpieczne składy nie dają nam ostatnio wyników więc jeżeli Setien chce zachować posadę to musi zagrać niebezpiecznie :)
0
@kamilo0066 jak na mój gust to te zgromadzenia odbywają się nielegalnie
0
@tristan87 obstawiam właśnie taki skład tylko z S. Roberto zamiast Semedo
6
@Coutinho007 Z Napoli było pewne że nie zagra ani Puig ani Fati. Żaden z nich się nie nadaje do trzymania wyniku. Ale w meczu, gdzie będzie więcej luzu a stawianie na posiadanie piłki to samobójstwo? Tutaj zarówno Puig jak i Fati pasują idealnie.
0
Stawiam na Puiga :)
2
@Coutinho007 psy zawsze kojarzą mi się tylko z jednym kabaretem
2
@osa91 graliśmy z kolegą w demo CM2 (97/98). On koniecznie chciał grać Realem a ja wtedy nie znałem żadnej drużyny, więc doradził mi Barcelonę. Tak go zjechałem że nie mogłem nie pokochać z miejsca tego klubu :)
Dogryzienie najlepszemu kumplowi jest wielką motywacją w życiu faceta :D
7
@tristan87 Ale powiało patologią... Brrr.
6
Czy @VamosRakieta zlikwiduje konto kiedy Rakitic odejdzie? ;)
1
@herbblaugrana myślę że widok policji ganiających po podwórku poprzebierane dzieciaki jest warty aby to przegłosować ;)
0
@Virusk3 odważnie. stawiać wszystko na kartę z poza talii :D
1
@Bobo25 ciężko jej będzie w zawodzie jeżeli taka akcja ja wyprowadza z równowagi.
3
@Pilka_jest_okragla z takiego punktu widzenia trzeba kibicować PSG...
2
@MesQueUnClub96 bo to bracia. Podobni jak Joe i Ashley Cole.
0
@VenoM Iker Bravo
0
@Joe_Pesci wyniki matur... :P
0
@DanielOOL Co to był dokładnie za mecz? Przejrzałem chyba wszystkie ligowe spotkania Romario z ekipami z Madrytu i nie znalazłem takiego, który by pasował.