Azi

1

@Patry10 jeżeli czegoś mu brakuje to umiejętności ustawiania się. I to go dyskwalifikuje jako stałego prawego obrońcę.

Azi

5

@Mesi12 Jak sobie kupi w sklepie to niech nosi. Na zdrowie.

Azi

2

@BarcaInfo No i prawidłowo. Nie mogę się doczekać powrotu do normalności

Azi

0

@Bobo25 Taniej wyjdzie wymienić rząd. Trudno o bardziej niekompetentny ;)

Azi

0

Ciekawe ile agent Semedo zabulił za ten artykuł? :D

Azi

5

"Obecnie nikt nie ma wątpliwości, że Nélson Semedo należy do światowej elity i jest jednym z najgorętszych nazwisk na rynku z grona prawych obrońców."
Coooo?

Azi

0

@DonMatteo901 Takie długie i zawiłe a wystarczyłoby "Nie popełnia przestępstwa, kto jest z PiS"

Azi

2

O czym on gada? Neymar odszedł przed pierwszym meczem o stawkę Valverde. Te statystyki też sobie wymyślił.

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

1

@fcbarcafan19 eee widać że kręcony licznik! :P

Azi

1

@Dejvo jak zobaczę skład to dam znać czy się z Tobą zgadzam ;)

Po zastanawieniu doszedłem do wniosku że wystawienie Puiga na Napoli byłoby błędem. Fatiego spodziewałem się w końcówce - nie wiem czemu nie wszedł

Azi

1

@IronSanHybrid w tej firmie co to Szumowski respiratory zamawiał

Azi

0

@ToWinaSedziego ktoś w tym kraju przestrzega konstytucyji?

Azi

0

@Dejvo zobaczymy. Bezpieczne składy nie dają nam ostatnio wyników więc jeżeli Setien chce zachować posadę to musi zagrać niebezpiecznie :)

Azi

0

@kamilo0066 jak na mój gust to te zgromadzenia odbywają się nielegalnie

Azi

0

@tristan87 obstawiam właśnie taki skład tylko z S. Roberto zamiast Semedo

Azi

6

@Coutinho007 Z Napoli było pewne że nie zagra ani Puig ani Fati. Żaden z nich się nie nadaje do trzymania wyniku. Ale w meczu, gdzie będzie więcej luzu a stawianie na posiadanie piłki to samobójstwo? Tutaj zarówno Puig jak i Fati pasują idealnie.

Azi

0

Stawiam na Puiga :)

Azi

2

@Coutinho007 psy zawsze kojarzą mi się tylko z jednym kabaretem


Azi

2

@osa91 graliśmy z kolegą w demo CM2 (97/98). On koniecznie chciał grać Realem a ja wtedy nie znałem żadnej drużyny, więc doradził mi Barcelonę. Tak go zjechałem że nie mogłem nie pokochać z miejsca tego klubu :)
Dogryzienie najlepszemu kumplowi jest wielką motywacją w życiu faceta :D

Azi

7

@tristan87 Ale powiało patologią... Brrr.

Azi

6

Czy @VamosRakieta zlikwiduje konto kiedy Rakitic odejdzie? ;)

Azi

1

@herbblaugrana myślę że widok policji ganiających po podwórku poprzebierane dzieciaki jest warty aby to przegłosować ;)

Azi

0

@Virusk3 odważnie. stawiać wszystko na kartę z poza talii :D

Azi

1

@Bobo25 ciężko jej będzie w zawodzie jeżeli taka akcja ja wyprowadza z równowagi.

Azi

3

@Pilka_jest_okragla z takiego punktu widzenia trzeba kibicować PSG...

Azi

2

@MesQueUnClub96 bo to bracia. Podobni jak Joe i Ashley Cole.

Azi

0

@VenoM Iker Bravo

Azi

0

@Joe_Pesci wyniki matur... :P

Azi

0

@DanielOOL Co to był dokładnie za mecz? Przejrzałem chyba wszystkie ligowe spotkania Romario z ekipami z Madrytu i nie znalazłem takiego, który by pasował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?