Azi

0

@MichVeB I dostał Arthura... Ciekawe czy za sezon/dwa będzie tutaj płacz że go Bartomeu przehandlował?

Azi

25

@kerouac Na tym "marszu faszystów" był gej (celowo ubrany prowokacyjnie) i nikt go nie pobił. Nikt go nawet nie zwyzywał. Za to sporo osób mu gratulowało że przyszedł.

W Polsce nie ma nietolerancji. Taką widzą tylko i wyłącznie aktywiści z LGBT.

Azi

3

@Boro79 o to im dokładnie chodzi... chcą sprowokować na siebie atak i potem gadać że to oni są pokrzywdzeni. Dlatego ja bym ich załatwił inaczej: wprowadziłbym ustawę dającą prawo do związków partnerskich a jednocześnie zakazał jakichkolwiek manifestacji związanych z LGBT. Na zasadzie - jeżeli nie przestrzegasz prawa to tracisz nowe prawo. I potem kampania o tolerancji Polaków, przyznawaniu praw. A dla tych, którzy się nie dostosują prace społeczne (albo wywóz do Arabii Saudyjskiej ;)

Azi

15

@DonMatteo901 grzecznie sobie stali przecież :D

Azi

0

@Chwytliwy Dembele lubi to!

Azi

0

@eckov Ta wypowiedź nie miała miejsca prawda? :D

Azi

0

@SHIBA tysiąc pićset czego? Baniek? Dolarów? Jenów? Marek? Rubli? Funtów?

Azi

1

@SHIBA Ty a ile taki teleskop kosztuje? Kolega pyta :)

Azi

0

@jeyx77x już trochę się przejadły. Fakt. Zupełnie jak ciągłe gadanie o "cierpieniu na boisku".

Azi

8

@SHIBA Sąsiadki pewnie też się dobrze podgląda? ;)

Azi

2

Czytam sobie poniższego newsa i pomyślałem że wejdę na google sprawdzić te dane. Patrzę a tam Mińsk ma dużo, dużo lepszą obwodnicę niż Warszawa... No porażka totalna.

https://www.dobreprogramy.pl/Bialorus.-Starcia-z-milicja-i-protesty-po-wyborach-prezydenckich.-Zobacz-jak-widzi-to-Google,News,109483.html

Azi

16

@BarcaInfo Czyli jak to wygląda?
Leicester: Sprzedacie Trincao?
Barca: Nie.
Dwa dni później...
L: Może zmieniliście zdanie??
B: Nie...

Azi

3

@Hushovt Nie mam pojęcia. Ile to będzie mało i a ile dużo? I co to ma do rzeczy?

Najazdu Ruskich się nie obawiam. Oni nie mają żadnego interesu w zbrojnym parciu na zachód.

Ale już USA stanowi problem. Nie dość że dawno przegrali gospodarczo z Chinami (szczególnie teraz kiedy mają mega recesję) to jeszcze wizerunkowo wyglądają fatalnie (chodzi również o rozwój technologii itp). Co im pozostaje? Skorzystać z tego gdzie prawdopodobnie mają jeszcze przewagę - więc bardzo możliwy jest popis militarny. I popatrz - zupełnym przypadkiem akurat wojska USA wykonują dziwne ruchy, Trump ma problem z Chińskim apkami i przedsiębiorstwam a nagle przy samym Izraelu - w Bejrucie wybucha wielki magazyn (niby ze środkami łatwopalnymi a co tam naprawdę było to kto to wie?). Dużo tych zbiegów okoliczności. Może to paranoja ale sporo ludzi zaczyna się niepokoić. Szczególnie w tych krajach, które są "wielkimi sojusznikami USA" i które ochoczo organizują na swój koszt bazy dla dzielnych Marine...

Azi

1

@Hushovt Dziwne bo ani na takiego nie wygląda ani tak się nie zachowuje...

Ciekawe że on i jego kumple dopuścili do rozpadu ZSRR a potem mieliby próbować montować go na nowo i to metodą siłową? To nie ma sensu.

Azi

3

@Hushovt a po co mieliby składać nam wizytę?

Azi

0

@Hushovt Masz na myśli woję światową (Chiny - USA) czy jakąś regionalną?

Azi

0

@LioMessi10 Na trybunach też nikt by mu nie zasłonił. Ale pewnie zaraz będzie zdziwienie dlaczego S. Roberto znowu na prawej obronie a Semedo na ławie...

Azi

1

https://pbs.twimg.com/media/Ee7APDoWAAIMvWF?format=jpg&name=large

Gdyby ktoś się zastanawiał dlaczego dużo osób zarzuca Semedo że się źle ustawia :D

Albo czemu Messi mu nie podaje... Ale to nie problem - po co odciągać przynajmniej 1 z 3 rywali od Leo skoro to Messi? ;)


Azi

0

@BarcaInfo zdają sobie sprawę że Barcelona nie może go sprzedać są mniej niz 80-85 mln. Ewentualnie jeszcze rok wypożyczalnia i obowiązek wykupu za powiedzmy 60

Azi

0

@FCB24 wyrażanie głupich opinii nie jest ani subiektywną ocena ani przejawem wolności słowa.

Azi

0

@Pablit Xavi ale pod warunkiem że Bartomeu robi wypad z klubu

Azi

1

@bari_94 awansowaliśmy ale trza narzekać....

Azi

1

I po kuponie... :(

Azi

3

Do przerwy 4 bramki ale najwyraźniej te strzelone przez Leo liczą się po pół...

Azi

0

@myscooter jak by nie gwizdnąć karnego bo co innego można tam szukać?

Azi

0

Teraz będzie czerwona dla Leo :D

Azi

1

@Piszu nie. Sędzia sobie jaja robi...

Azi

0

@BarcaInfo a przetoczyła? O.o

Azi

2

Leo ma rękę na klacie? O.o

Azi

0

@Szicek10 król jest tylko jeden :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?