Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mr_robot dzwony kościelne też nie wiszą w salach publicznych szkół. Co te szkoły mają wspólnego z tymi dzwonami?
3
@mr_robot czyli przeszkadzają Ci dzwony w kościele będące wyłącznie elementem tradycji. A np. wolne w święta katolickie? To już Ci zapewne nie przeszkadza? Albo święta państwowe? Albo stroje ludowe? Inne tradycje? Też Cię obrażają?
2
@JimMorrisonFCB Bo to jest taka wybiórcza toleracja :D
Taka w stylu "tych toleruję a tamtych już nie. I co mi zrobisz?".
3
@kerouac Człowiek nie ma sił psionicznych więc nie przemieni :)
Nawet charyzmatycy nie mają żadnych "mocy". Jedyne co mogą zrobić to modlić się za kogoś i liczyć że za ich wstawiennictwem coś się wydarzy (celowo nie używam słowa cud). W sensie że to Bóg działa przez nich. Ale nawet Jezus nie wszystkich uzdrowił bo część ludzi zwyczajnie w niego nie wierzyła. Nie wierzyła chociaż widziała jak dokonywał cudów. Bo Bóg szanuje wolność człowieka i nie przymusza nikogo do absolutnie niczego. Daje jedynie możliwość ale to od nas samych zależy czy z niej skorzystamy. Ale tutaj wchodzimy na fundament wiary katolickiej - wolność.
2
@mr_robot W jaki sposób obrażają Cię dzwony kościelne? Wyzywają Cię?
1
@kerouac Tak. Ale kochać to nie to samo co popierać albo godzić się z tym co ktoś robi.
0
@DonAndresFCB Rozumiem że na treningi nie chodził...
7
@Janiama tyle tekstu a jednocześnie taki naiwny. Polska jest bardzo tolerancyjna a Ty mylisz przekaz medialny że stanem faktycznym.
Ja ostatnio czytałem że miasta bojkotują rolników po wyborach. Więc będąc na wsi u teściów podjechałem jak zawsze po warzywa na targ. Pytam sprzedawcy czy spadła im sprzedaż bo miasta bojkotują wieś. A on że też o tym słyszał a klientów (z okolicznych miast) ma tyle co zawsze. Ale media wiedza lepiej...
0
@SamuraJack A kto trenerem i czy z Bartomeu za sterem?
0
@NeroTFP Chyba nie zrozumiałeś kogo to dotyczy :D
I gdzie masz tutaj coś o "Hallelujah" czy "Ave Maria"?
4
@NeroTFP Fajne fake news. Łykaj dalej :)
Ciekawe czy Kuria w Płocku już słyszała o swoich pomysłach :D
2
@Encore 1-4-1-5 :D
2
@BarcaInfo Mam nadzieję że ta kampania powrotu Erica nie jest tylko po to żeby dostał dużo wyższy kontrakt w City. Oby nie!
5
Gdyby ktoś szukał ciekawostki o Garcii
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7776344
e: to tak gdyby ktoś miał wątpliwości czy warto go ściągać do domu ;)
5
@BarcaInfo Ten Pan jest wiarygodnym źródłem informacji :)
0
@NeroTFP Jak dalej tak będzie pracował nad powiększaniem rodziny to długo poczekamy na obrońcę tego kalibru :P
2
@Kvothe07 Właśnie też się nad tym zastanawiam.
0
@klemens100 Idziesz z jednej skrajności w w drugą...
A zastanów się nad przykładem nie skrajnym to załapiesz w czym leży problem.
Ja nie napisałem że KAŻDY przypadek gdzie występuje choroba towarzysząca oznacza że to nie koronka zabiła pacjenta. Ty chciałbyś wrzucić wszystkich do jednego worka a tak się nie da. I robiąc tak zakłamuje się statystykę - co w oczywisty sposób jest właśnie robione.
0
@klemens100 strasznie głupi przykład wymyśliłeś...
Mówimy o sytuacjach gdzie wirus zabija tych którzy już mają wynioszczony organizm i i tak by umarli - co najwyżej troszkę później. A Ty wyjeżdżasz z wypadkami samochodowymi... Spoko - gratuluje logiki i zrozumienia tematu :D
3
@kerouac Szumowski najpierw wyśmiewał ludzi noszących maseczki (bo ich nie było można kupić) a potem nagle wszyscy mieli je nosić. Potem powiedział ze wybory najwcześniej za dwa lata bo niebezpieczne a kilka dni później sam głosował za wyborami w czerwcu.
O Morawieckim, który mówił że wirus jest w odwrocie i nie ma się czego bać i że super że ludzie chodzą bez maseczek - nie ma co wspominać. Bo to jest koleś który zarzucał innym że byli współpracownikami Tuska jakby sam nie był jego prawą ręką. Porażka...
14
@kerouac 1. równość wobec prawa - jak zmuszamy społeczeństwo do noszenia maseczek to politycy noszą je w pierwszej kolejności (a nie robią tego)
2. podawanie pełnych informacji a nie zabawa w manipulację danymi w stylu tego co robi MZ
3. swobodny dostęp do testów dla chętnych
3
@klemens100 to nie jest prawda. Standardowa statystyka i jak zwykle zależy od tego jakie warunki się przyjmie.
Bo jest bardzo wiele przypadków osób, które były na coś chore - np. nowotwór i miały bardzo osłabiony układ odpornościowy i wtedy koronka tylko ich dobija ale tak naprawdę nie jest przyczyną śmierci. I wtedy kogoś takiego zaliczamy do ofiar koronki. A jak ktoś ma nowotwór i załapie grypę to liczy się go do ofiar nowotworów...
Typowa zabawa liczbami. Tak samo jak liczba podawana codziennie przez MZ tylko zapominają podać ile było testowanych osób (żeby można było sobie porównać) i ile z tych "zarażonych" ma objawy a ile wymaga hospotalizacji. Jak to mówią niezależni wirusolodzy - podana przez MZ liczba wynika praktycznie tylko i wyłącznie z liczby przeprowadzonych testów i można nią swobodnie manipulować.
5
@tobiasson92 i przetestują ją na polakach...
Ja podziękuję.
0
@tobiasson92 są bodaj dwa różne lekarstwa na grypę ale podaje się je tylko w ciężkich przypadkach.
17
@Fartlow bo w tv powiedzieli że masz się bać.
0
@Barcelismo w tym z obajwami X a hospitalizowanych 0.
6
@marcin62 https://img.wiocha.pl/images/b/e/be7efce3ecf2e5403a116e726bb2190b.jpg
0
@tobiasson92 ludzie sami sobie ograniczają wolność. Rząd ma tylko tyle władzy ile sami im damy.
0
@Kuracjusz a skąd wiesz że jest? ;)
0
@tobiasson92 czemu tak przeżywasz skoro i tak praktycznie wszyscy olewają te ograniczenia?