Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tobiasson92 tak jak napisał @inViNcibl3
Ja nie poszedłem na wybory bo nie będę wybierał "mniejszego zła". Moja żona też nie poszła dokładnie z tego samego powodu. A poszlibyśmy zagłosować na kogokolwiek kto nie jest z PiS ani z PO. No i nie jest Biedroniem ale ten gość to jest porażka - sam fakt że lewica wystawiła go aby się zbłaźnił świadczy o tym najlepiej.
Takich ludzi jak my jest cała masa... PO-PiS wygrał te wybory.
2
@tobiasson92 Źle mnie zrozumiałeś. Badania wykazały że Duda ma grubo ponad 50% negatywnego elektoratu. To znaczy że ponad połowa wyborców zagłosuje na w zasadzie KOGOKOLWIEK aby Duda nie wygrał. Więc co można zrobić aby Duduś wygrał? Dać na kandydata kogoś kogo ludzie będą nie lubili praktycznie na tym samym poziomie - Trzaskowski pasował jak znalazł.
Tak - Hołownia wygrałby te wybory z palcem w nosi. WK-K również. Nawet niszowi kandydaci mieli większe szanse niż AD..
1
@tobiasson92 Duduś ledwi Trzaskowskiego pokonał. Z Hołownią nie miałby żadnych szans. Po za Trzaskiem wygrywał tylko z Biedroniem.
1
@barcelonaLM to tylko baje są a kochany rząd deje 500+ a nie tak jak te złodzieje z Płatformy!!! ;)
3
@dawo17 Goscia dosłownie wykopali z klubu żeby ułatwić sobie kreatywną księgowość a tutaj jakieś kibice sobie z niego śmieszkują... porażka.
Bartomeu - dzięki Ci wielkie za sprowadzenie ukochanego klubu do poziomu krawężnika...
0
@AlwaysBlaugrana O naiwności. W tym klubie jest taki szambo że stawianie na swoim w przypadku Arhura byłoby samobójstwem. To samo spotkało prawie rok temu Rakiete. Ale Arthur to nie jest Rakitic, który od X lat gra w klubie i do którego duża część kibiców ma szacunek. Arthur to świeży narybek, który w dodatku sprawił trochę problemów. A jeżeli dodamy do tego świadomość, że klub płacił (a zapewne nadal to robi) za hejtowanie swoich własnych zawodników (sic!) to wiadomo jakby się to dla Arthura skończyło - publicznym linczem i bardzo słabym kolejnym kontraktem - a to zawodnik na dorobku.
3
Nie mam pretensji do Arthura. Nawet mu współczuje. To wszystko jest winą Bartomeu... Im prędzej odejdzie z Barcelony tym szybciej ten klub może się odrodzić.
2
@koziar dostanie 15% od każdego dvd... ;)
1
@BarcaInfo kto powiedział że ZP to był jedyny temat rozmowy? :D
10
Fajnie się zapowiada. Szkoda że nie jest naszym wychowankiem ale nie można mieć wszystkiego.
Marzy mi się pozbycie się tego lata Bartomeu i żeby Xavi przejął zespół.
2
@koziar w 2014 rządy przejął Bartomeu. I nic już nie było jak dawniej... No można powiedzieć że pierwszy sezon to były miłe tragcznego początki. A im dalej w las...
2
@BarcaInfo gdzie bedzie grał w przyszłym sezonie? Pasuje do nas ;)
0
@Colon to pierwsze zdjęcie klasa :P
1
@payn100 Nie wiedziałem że Bartomeu ma tutaj konto.
1
@cubesnoop czyżby jakiś fanboy Semedo, który doszedł do wniosku że jedyną szansą na wygryzienie POMOCNIKA z pozycji prawego obrońcy jest sprzedaż rywala dla Portugalczyka? :D
3
@DonMatteo901 ludzie komentujący (sesnownie) politykę mówili o tym jeszcze przed wymianą Kidawy na Trzaska, więc Hołownia Ameryki nie odkrył.
Co wiemy po wyborach? Że PO-PiS umocniło swoją pozycję i obie partie na tym wygrały.
@skakun95 WK-K totalnie zawalił kampanię. Ale i tak sondaże (te wiarygodne) wskazywały że z AD wygra w II turze. Przypominam że w II turze głosują wszyscy (a więc najważniejszą grupą jest ta, która nie glosowała na danego kandydata w I turze). Duda miał ponad 50% negatywnego elektoratu i wygrał tylko dlatego że jego rywal był kojarzony z PO. A i tak wygrał o włos. Za wyjątkiem Biedronia każdy inny kandydat wygrywał z AD w II turze...
1
@NeroTFP Który kolega chce sprzedawać S. Roberto? :D
1
@Janiama jak Pep wchodził do zespołu to też tak myślałem. Dobrze że się pomyliłem. Oczywiście nie twierdzę że teraz sytuacja się powtórzy ale odświeżenie części składu z pewnością by się przydało. Ale...
... ale nie za tego zarządu. Potrzebny jest trener, który dostanie wolną rękę i kredyt zaufania. A za Bartomeu nie ma co liczyć ani na jedno ani na drugie - pokazał to przykład Valdesa w juniorach.
0
Komentarz usunięty
1
Nie ma co płakać. Nasi pokazali się w walce o awans. Rywal nas wypunktował - nie oszukując się był lepszy. Teraz trzeba sobie uświadomić że jeszcze dużo do poprawy ma nasza młodzież, trenować i spróbować w przyszłym roku.
Pamiętajmy że dla nich najważniejszym celem nie jest gra poziom wyżej. Walka toczy się o awans do pierwszej drużyny. Fati, Puig, Pena i Araujo w przyszłym sezonie będą zapewne zawodnikami pierwszego zespołu. Więc to nie poziom rozgrywek jest tutaj decydujący.
5
@geass Właśnie miałem to napisać :)
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@stradomek pytanie komu kibicuje? ;)
1
@FearTheBeard ładna brameczka...
3
Tak to wstać na chwilę od kompa...
1
@mekston Krowy doić! Lewy ma tylko 5 z karnych ;)
2
@FearTheBeard Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollll!
1
Ale tam ładnie! Ale bym sobie pojechał na urlop...
0
@barteq Pamiętasz ze rozmawiamy o tiki-tace a nie o tym co gramy obecnie? Bo gdybyś pamiętał to nie napisałbyś tego tam powyżej :D
0
@barteq "Zobacz jak nasi są słabi fizycznie. Ich się da zabiegać w trakcie meczu. "
Każdego da się zabiegać jak musi biegać za piłką...
Czytając ostatni akapit wychodzi że Ty w ogóle nie rozumiesz tematu. Busi to nigdy nie był zawodnik bazujący na szybkości. Liczba sprintów przez niego wykonywanych zawsze była znikoma. A słabsza motoryka to mniej sprintów na mecz i dłuższe przerwy pomiędzy sprintami. A skoro zawodnik praktycznie nie wykonuje sprintów... dale domyśl się sam.
Busi będzie beznadziejnym zawodnikiem jeżeli nie zagęści się środka pola. Bo on nigdy nie nadąży za rywalem. Ale w historii piłki ciężko wskazać zawodnika, który lepiej potrafiłby czytać grę rywali i ustawić się tak aby przerwać ich akcję. Dla każdego trenera, który choćby bazuje na tiki-tace Busi nawet 40-letni będzie zawsze kluczowym zawodnikiem. To że Ty tego nie rozumiesz i wynajdujesz dziwne tłumaczenia słabych wyników nie zmieni tego faktu.