Azi

3

@szymon6847 1 (dużo znaków, dużo znaków, dużo znaków...)

Azi

2

@BarcaInfo Tylko Pep dostał wolną rękę do zmian. A Lucho miał prawdopodobnie najmocniejszą 11 w historii klubu. Dziś Garcia dostałby rozbity zespół złożony z przeciętnych zawodników bez możliwości prowadzenia ich zgodnie ze swoją wizją. Bo zarząd jest przeciwny dużym zmianom - to by świadczyło o tym, że ich projekt jest do... kitu. Jakby wyniki jasno tego nie pokazywały...

Azi

3

@messi564 Dla mnie Puig i Fati to są już etatowi zawodnicy pierwszego składu. I dlatego nie wysyłałbym ich już do rezerw - nawet jeżeli chodzi o jeden mecz decydujący o awansie.
Dlaczego? Bo w kolejce czekają następni i to oni teraz muszą udowodnić swoją wartość. A im trudniejszy rywal tym lepiej dla ich rozwoju. Ktoś zaraz napisze "ale to tylko jeden mecz!". Tak - ale następny mecz z taką presją może być za więcej niż rok. A gra w pierwszym zespole wymaga przede wszystkim raczenia sobie z olbrzymią presją.

Azi

2

@Crakitic Powiem Ci tak - wolałbym nic nie wygrać a nie odchodzić od stylu który kocham. Problem jest w tym, że my dawno od tego stylu odchodzimy a nic nie wygrywamy...

Azi

4

@NGTRX Ta jest. Tylko potem przychodzi pan prokurator i pyta czemuś do niego strzelał zamiast go obezwładnić...

Azi

0

USA to jednak porządny kraj. Tam jak ktoś atakuje policjanta nożem to można go z czystym sumieniem zastrzelić. A u nas?

Azi

0

@Przemek2323 Po co to czytać takie komentarze? Na co to komu? Komu to potrzebne?

Azi

1

@dominik127pl tęskno mi do czasów kiedy to były najpoważniejsze życiowe dylematy...

Azi

13

@FC1899Barca Fakt że mówi to Morawiecki sprawia że te dane są absolutnie niewiarygodne...

Azi

0

@Kurkmen Patrząc po wynikach w LM z Juve, AM, Romą i LFC a ostatnio z Osasuną czy Celtą to chciałbym abyśmy wyeliminowali Napoli. Potem będę się ewentualnie zastanawiał co dalej.

Azi

1

@MesQueUnClub96 Przeczytałem kilka pierwszych zdań i dale nie ma już sensu.

Azi

1

@Rewolucja123 Tutaj działa tylko jedna, stara jak świat zasada - jak podasz to od razu wyjdź na pozycję. Tutaj mamy dwa razy taką kombinację (w 5/6 i 13/14 sek.). Pierwsza otworzyła całe prawe skrzydło a drugie pozwoliła minąć (jednym podaniem!!!) całą linię obrony. I ok - przedostatnie podanie było mistrzowskie. Ale to nie podanie jest tutaj istotne ale to że gość od razu wyszedł na pozycję.

Azi

12

@BarcaInfo Zważywszy na to że tylko jeden został "żywy" w klubie to mafiozo się akurat świetnie zakamuflował ;)

Azi

0

@Avada Kedavra Nie będę dla nikogo sędzią. A już na pewno nie będę generalizował. Jak dla mnie utwór jest o partyzanach. A to że jacyś partyzanci byli jednocześnie zbrodniarzami to nie znaczy że wszyscy nimi byli. I że piosenka jest propagowaniem zbrodniarzy.

Co do ŻW to za dużo razy miałem do czynienia z historykami, którzy przedstawiali "niby" fakty tak aby kolorować historię. I potem ludzie czytają że Armia Czerwona to wyzwalała Polskę... Nie znam faktów więc oceniać nikogo nie będę.

Azi

2

@Jaca27 dzwoń na milicję (miała być policja ale słownik w tel sam mi poprawił :D). Celowe utrudnianie ruchu innym użytkownikom drogi jest karalne ;)

Azi

0

@Shapiro Duda jest tak wspaniały że tylko naziś... Niemcy mogą wymyśleć coś negatywnego na jego temat ;)

Azi

1

@DonMatteo901 a to nie jest utwór partyzantów? To raczej wyklucza "komunistycznych zbrodniarzy".

Azi

2

Dla mnie sprawa jest prosta: rezerwy są po to aby ogrywać zawodników do pierwszej drużyny. A to znaczy że pierwszy zespół ma pierwszeństwo nawet jeżeli jest niska szansa że dany zawodnik zagra.

Tutaj sprawa jest prosta: walka w LM czy walka z rywalem z 3 szczebla rozgrywek krajowych? Nie ma się nad czym zastanawiać. A każdy z wymienionych ma więcej niż cień szansy na pokazanie się na boisku.

Azi

0

@tristan87 Gość myśli po prostu. Zamiast z miejsca skakać na głęboką wodę to idzie do przodu małymi kroczkami. Ważne że zmienia klub i ligę na mocniejsze :)

Azi

0

@sendesara Zabawne jest to, że Suareza przez cały ten czas nazywali grubasem. A teraz jeszcze emerytem.

Ot La Rambla. Ani merytoryczna ani obiektywna :)

Azi

0

@JotaBe Ciekawe tłumaczenie. Ale ciężko mi się zgodzić z takim punktem widzenia skoro sezony kiedy rozgrywane są MŚ albo ME też są zupełnie inne niż te bez wielkiego turnieju. I jakoś nie ma niesprawiedliwości w tym, że część zawodników na tych MŚ/ME nie zagra.

No i to co mnie najbardziej wkurza. Jak mi się wydaje to nagroda jest za ROK a nie za SEZON. Jesteśmy w połowie roku więc jeszcze bardzo dużo może się zdarzyć. A jeżeli nagroda jest za SEZON a nie ROK to wypadałoby nazywać rzeczy po imieniu.

Azi

2

@Kapitan hawk ten sąsiad to ten z prawej, lewej czy naprzeciwka? Bo nie wiem czy chodzi o Baśkę, Gośkę czy Kaśkę.

Azi

3

@FC1899Barca Ja mam pytanie do 2 twitta. Ile krajów dostało mniej niż w poprzedniej perspektywie? I chciałbym znać % udział wzrostu/spadku dla całej UE. Bo jeżeli wszyscy dostają więcej to co to za sukces że my też? Pozytywem będzie jeżeli dostaniemy wzrost większy niż średni a sukcesem jeżeli znajdziemy się w TOP 3. O ile oczywiście uda się te środki zagospodarować bo z tym różnie bywa.

Azi

1

@culesjasiules Wymarzona kara z Semedo... Jak nisko upadliśmy?!

Azi

0

@Coutinho007 Bo Ty masz na myśli Bartomeu a ja Pepa ;)

Azi

0

@DonMatteo901 Przecież nikt nie kwestionuje tego, że Polacy albo Węgrzy nie wiedzą czym jest wolność czy demokracja. Obracanie kota ogonem. Czyli co? Skoro oba narody tyle się wycierpiały to rządy mogą sobie robić co tylko im do tych pustych łbów wpadnie?

Naród to naród. A rząd ma służyć narodowi a nie własnym interesom. Nie wiem jak Węgierski ale Polski od bardzo wielu lat nie robi nic dobrego. A jeżeli dochodzimy do takiej paranoi, że prawo UE, w długiej perspektywie, bardziej zabezpiecza interes jakiegoś narodu to tylko fatalnie świadczy o rządzie tego kraju...

Azi

1

@Coutinho007 "włosów nie myjesz, Real wciąż bijesz. Dziurę masz w najnowszych spodniach"?? ;)

Azi

0

@Triv44 Nie wiem. Zapytaj przy okazji.

Azi

0

@Triv44 Maldini że najlepszy jest Messi
A Zidane że najlepszy jest Benzema...


Azi

2

@NeroTFP prawą, głową i lewą. Spoko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?