Azi

6

@Tomo1989 jestem pewien że to nieodbieranie telefonów i olewanie treningów było kluczowe w przypadku Sancho.

Azi

1

@matiifcb ja przede wszystkim chciałbym zobaczyć Barcelonę bez Bartomeu. Najlepiej z nowym trenerem (czytaj Xavi). A jakie ten będzie miał pomysły na grę i zespół to już inna kwestia. Mnie żaden zawodnik nie przeszkadza.

Azi

0

@chosenone przeczytaj ulotkę od dowolnego leku. Zawsze są możliwe różne skutki uboczne stosowania. Pod tym względem szczepionki się nie różnią.

Azi

0

@chosenone do tego że nawet przetestowane leki mają skutki uboczne. A tutaj mamy coś co nie będzie przetestowane albo będzie testowane bardzo pobieżnie (na jedno wychodzi). I ludzie powinni być dokładnie poinformowani o tym, że przyjmując coś takiego mogę narażać się na dużo gorsze konsekwencje.

Azi

2

@lj89 przy takim budżecie to szukałbym w jak najlepszym stanie technicznym a nie konkretnej marki/modelu

Azi

0

@chosenone myślisz że to się opracowuje tak hop siup? O.o
A leków nie testuje sie (i to bardzo długo) przed ich wypuszczeniem na rynek?

Azi

3

@monsterrize ciekawe założenie ale mało mające wspólnego z prawdą.

Semedo grał na prawej obronie bo S. Roberto był potrzebny w środku pola (albo był kontuzjowany). Na jakiej podstawie twierdzisz że Portugalczyk wygrał rywalizację? Warto też zauważyć że były takie spotkania gdzie Semedo schodził a to S. Roberto wracał na prawą obronę (Villarreal 1:3 w chwili zmiany, Espanyol 0:0 czy Osasuna - 0:1) więc ciężko tutaj mówić o tym, że to schodzący wygrywa rywalizację. Darujmy też sobie argument że Semedo miał odpocząć bo przy wyniku 0:0 z Espanyolem czy 0:1 z Osasuną nie zmienia się zawodnika "wygrywającego rywalizację" na tego który ją przegrywa.

Azi

0

@Jaca27 No ja właśnie też :)

Azi

0

Jak uważacie: PSG odpadnie już z Atalantą, Atletico/Lipskiem czy przegrają dopiero w finale?

Azi

0

@Kettger Kasa musi sie zgadzać...

Azi

0

@Gall Widzę że prawda boli. Dobrze. Ma boleć. Inaczej nie wyciągniesz właściwych wniosków.

Azi

1

@Mow_mi_Douglas Tak na logikę: zarząd planuje długodystansowo (tak przynajmniej powinno być) więc zatrudniają trenera, który komponuje się w te plany.
Trener myśli krótkoterminowo bo jest rozliczany z wyników bieżących.
Jak widać - potencjalne cele transferowe zarządu i trenera mogą być skrajnie różne.

Dlatego jest jeszcze trzecia strona - nazwijmy go dyrektorem sportowym. Ten facet planuje kadrę ale nie myśli w kategorii najbliższego sezonu ale również kilku kolejnych. Jest to ktoś kto łączy cele długodystansowe z krótkookresowymi. Teraz bardzo ważne jest aby wpływ na pracę "dyrektora sportowego" miał i zarząd i trener.

W Barcelonie bardzo wyraźnie widać, że zarówno Valverde jak i Setien nie mają nic do gadania w sprawie transferów. Dlatego kadra jest niby dobra ale jak się temu przyjrzeć to coś się tutaj nie klei. A w zasadzie nie kleiło się już za Lucho a im dalej w las tym więcej drzew.

Najlepszym przykładem tego jak rozjechały się wizje zarządu i sztabu szkoleniowego jest Malcom. Gość o niebywałym potencjale, który do wizji gry Valverde pasował jak pięść do nosa. Problem w tym że takie głupie transfery odbijają się nie tylko na klubie ale też na zawodnikach. Niektórzy tracą tylko sezon a inni pałętają się po wypożyczeniach a kibice nawet nie pamiętają, że to nadal zawodnik na naszej umowie.

Azi

5

Nawet City woli pomocnika na prawej obronie a nie Semedo ;)

Azi

18

@Danny Gaucho @LucaBrasi Czy ten opis nie pasuje wam do Morawieckiego?

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

1

@Zoker zostawiam komentarz aby temat utrzymał się w topce dyskusji :)

Może ktoś przeczyta i zastanowi się zanim wejdzie do wody? Kto wie? A napisanie posta nic (jeszcze;) nie kosztuje.

Azi

1

@Comentateiro skala 1-1 chyba :P

Azi

5

@Janiama dobrze pisze! Polać mu!

Azi

0

@chosenone tyle że to co piszesz to jest gdybanie. A jeżeli masz szczepić społeczeństwo masowo to dobrze byłoby wiedzieć jakie to ma skutki uboczne. Sorry ale na tą chwilę to my mamy być grupą testową - i to nie dobrowolną, więc ja się na takie warunki nie zgadzam.

Azi

0

@chosenone SARS jest koronawirusem. Myślisz że nie było zapotrzebowania na szczepionke?

Azi

0

@arasz1819 jacyś pijacy Ci wmówili że są świętą krową czy o co chodzi?

Ja tam się z ludzi nie śmieje. A alkoholizm jest chorobą. Idź do szpitala pośmiej się z ludzi chorych na raka. Tylko nie oczekuj że będę Ci przyklaskiwał bo to dla mnie będzie taka sama patologia jak nadużywanie alkoholu.

Azi

0

@chosenone zdaje się że nie ma i nigdy nie było szczepionki na koronawirusa. A teraz mają w cudowny sposób zrobić COŚ i podobno producent nie będzie brał odpowiedzialności za skutki uboczne. To ja podziękuję do czasu aż będę wiedział z czym to się wiąże. A antyszczepionkowecem z pewnością nie jestem...

Azi

0

@arasz1819 może niech się społeczeństwo wyczyści z oszustów i pijaków... Świat byłby piękny i prosty gdyby dało się wszystko rozwiązać "niech tak zrobią"

Azi

1

@NeroTFP zdaje sobie z tego sprawę. I nie zgadzam się z tym. Ale ksiądz jest tylko człowiekiem a powielanie takich głupot może być obrazą dla osób wierzących w BOGA a nie w księdza. Więc powielanie tego nie jest przejawem niczego mądrego.

Azi

2

@NeroTFP tego typu żarty są bardzo niesmaczne...

Azi

3

@arraco Tylko że to nie jest liczba chorych a liczba pozytywnych testów (a ta zależy przede wszystkim od liczby wykonanych testów...). W tej grupie są osoby, które mają wynik pozytywy a nie mają wirusa (i to podobno znaczny odsetek), osoby nie mające żadnych objawów oraz osoby wymagające hospitalizacji. W zasadzie powinniśmy się skupić tylko na ostatniej grupie, czyli podawać ile osób wymaga leczenia w szpitalu a ile osób zmarło. Każdymi innymi danymi można spokojnie manipulować...

I nie: nie mówię żeby olać sprawę. Trzeba zachować zdrowy rozsądek. Zabezpiecz siebie i rodzinę ale nie kupuj przekazu medialnego, bo ten nastawiony jest na sianie paniki.

Azi

0

@Gall za wyjątkiem Ciebie nikt nie zgłasza problemów ze zrozumieniem, więc nie będę robił wyjątków dla jakiegoś jednego typa, który ma problem z ogarnięciem tekstu...

Przykro mi kolego. Musisz się nauczyć z tym żyć. Ja na twoim miejscu nie ośmieszałbym się takimi głupimi uwagami ale mamy wolność (którą bardzo sobie szanuję) w tym wolność słowa, więc rób co tam sobie chcesz.

Azi

2

@NeroTFP Skoro Dembele jest kontuzjowany to czemu go nie podmienić?

https://www.transfermarkt.pl/schnellsuche/ergebnis/schnellsuche?query=dembele&x=0&y=0

Azi

0

@tobiasson92 Kaczyński już praktycznie nie istnieje a PiS się łamie na skrzydło Morawieckiego i Szydło (najpewniej).

W zasadzie zastanawia mnie tylko jedna rzecz: czy tajemnicze plecy Morawieckiego (wiadomo że to nie Kaczyński, prędzej Mosbacher albo ktoś wyżej postawiony) są już na tyle wpływowe aby przymusić drugie skrzydło PiS do uległości. Mam nadzieję że nie...

Wolność kocham i rozumiem.
Wolności oddać nie umiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?