Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@klemens100 to nie jest prawda. Standardowa statystyka i jak zwykle zależy od tego jakie warunki się przyjmie.
Bo jest bardzo wiele przypadków osób, które były na coś chore - np. nowotwór i miały bardzo osłabiony układ odpornościowy i wtedy koronka tylko ich dobija ale tak naprawdę nie jest przyczyną śmierci. I wtedy kogoś takiego zaliczamy do ofiar koronki. A jak ktoś ma nowotwór i załapie grypę to liczy się go do ofiar nowotworów...
Typowa zabawa liczbami. Tak samo jak liczba podawana codziennie przez MZ tylko zapominają podać ile było testowanych osób (żeby można było sobie porównać) i ile z tych "zarażonych" ma objawy a ile wymaga hospotalizacji. Jak to mówią niezależni wirusolodzy - podana przez MZ liczba wynika praktycznie tylko i wyłącznie z liczby przeprowadzonych testów i można nią swobodnie manipulować.
5
@tobiasson92 i przetestują ją na polakach...
Ja podziękuję.
0
@tobiasson92 są bodaj dwa różne lekarstwa na grypę ale podaje się je tylko w ciężkich przypadkach.
17
@Fartlow bo w tv powiedzieli że masz się bać.
0
@Barcelismo w tym z obajwami X a hospitalizowanych 0.
6
@marcin62 https://img.wiocha.pl/images/b/e/be7efce3ecf2e5403a116e726bb2190b.jpg
0
@tobiasson92 ludzie sami sobie ograniczają wolność. Rząd ma tylko tyle władzy ile sami im damy.
0
@Kuracjusz a skąd wiesz że jest? ;)
0
@tobiasson92 czemu tak przeżywasz skoro i tak praktycznie wszyscy olewają te ograniczenia?
5
@Messibestplayerintheworld i cyk - w kadrze już nie zagra :D
0
@Jaca27 proszę o linki do komentowanego materiału
2
@rust zabawne jest to że promują się z lgbt i anty-kościół a gdyby ludzie poczytali jaki mają faktycznie program i pomysły na Polskę to by trzymali się od nich z bardzo, bardzo daleka.
2
@tobiasson92 ich trybunały są niezależne? Szanuję :)
0
@patrykzmc2000 Na 95% fejk. Chińczycy bardzo mocno zablokowali drogie transfery do ich ligi. W poprzednim sezonie tylko 1 zawodnik był droższy a z tego co pamiętam to transfery na ponad 10 mln euro były tylko trzy. Więc prawdopodobieństwo przenosin do ligi Chińskiej oceniam na zerowe.
Rafa w czerwcu kończy umowę więc nikt za niego nie będzie płacić w czasie kryzysu jeżeli za pół roku może dostać takiego zawodnika za darmo. Ewentualnie gdyby komuś bardzo zależało na transferze już teraz to może zapłacić jakąś symboliczną kwotę ale na pewno nie 16 mln euro. Może 2, max 3 - gdyby było dużo chętnych.
0
@KmN https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjE4ODM1NzIwMDoYg4M5AkRihB4u3bE%3D&kind=M
Pewniaczek ;)
1
@SHIBA C
Celina!
1
@Mario96w Nawet dwóch: Michał i Miłosz Żuk :)
1
@barcelonaLM No i wypaliłeś. Już wiem co będę oglądał zaraz :D
Idę wstawić popcorn...
@Moriarty https://multikino.pl/news/incepcja-na-wielkim-ekranie-wyjatkowe-materialy-dodatkowe/
3
@Hushovt Uwielbiam ten serial :D
0
@tristan87 złego licho nie bierze znaczy ma immunitet.
1
@SnieguPlock Google zwyczajnie doszło do wniosku, że jesteś idealnym kandydatem na milionera. A przy okazji podpowiada Ci kogo będą promowali w kolejnych wyborach.
1
@ViscaBarca123 Może poczekajmy aż będzie wiadomo kto będzie tą drużynę prowadził w przyszłym sezonie?
0
@Gall Nie mam z tym żadnego problemu i sam to odkryłem.
Ktoś nauczyć Cię pisać i czytać. A potem gdzieś nastąpiła blokada i koniec :D
2
"Kiedy będzie większy spokój w sprawie pandemii, porozmawiamy z Markiem, aby sfinalizować przedłużenie kontraktu."
To chyba znaczy że nie doszli z nim do porozumienia...
"Klub nie naciskał na Arthura, żeby odszedł. Są takie oferty, którym Barça nie może odmówić."
Mam wrażenie że mamy tutaj trochę sprzeczność. Z jednej strony oferta nie do odrzucenia a z drugiej Arthur, który ma żal za wypchnięcie go z klubu.
4
Artykuly na LR pojawiają się szybciej niż na głównej. Próbuje kliknąć w ten poniżej i wyskakuje błąd 404 :D
e: O! Teraz działa :)
1
@tristan87 Ciekawe bo niektóre źródła sugerują że to nie był wypadek a działania Mosadu. Premier Libanu zapowiedział też że "winni będą ukarani" a ewentualni sprawcy (zakładając wypadek) raczej mieli zerowe szanse na przeżycie takiej eksplozji - kogo miał więc na myśli?
0
@Gall mało oryginalny jesteś :)
A co do tej charyzmy to przekaz zrozumiałem doskonale. To Ty Jan zwykle masz problem ze zrozumieniem co ktoś do Ciebie pisze. Ale to żadna nowość :D
0
@Gall Mam "kompleks" Semedo - bardzo na niego liczyłem i dlatego bardzo mnie rozczarował. Cóż - życie.
"Rozumiem więc że poprawną pisownią powinni posługiwać się tylko humaniści, rzeczywiście można poczuć się jak idiota.
Jeżeli nie zrozumiałeś mojego przekazu to nie dziwię się że się tak czujesz ;)
+ 1 do charyzmy? Chyba przydałoby Ci się czasem odejść od komputera. Ale tak jak napisałem wcześniej - rób se co chcesz.
0
@FCB24 https://sprzedajemy.pl/sadzonki-bzu-czarnego-szkolka-potebscy-rybczewice-drugie-2-e30984-nr57273859
https://allegro.pl/listing?string=bez%20czarny%20sadzonki&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-hou-1-4-0717
8
@Rust_Cohle nie przejmuj się. Kolega @koziar ma dziś akurat trudne dni albo menopauza go dopada (co za różnica?).
Strona jest o Barcelonie ale to nie znaczy że wywala się ludzi, którzy nie są jej kibicami. A na LR znajdziesz wszystko.
Dobrej zabawy zatem :)