Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@osa91 O to właśnie chodzi. Jak nic TVP miał na wynik :D
0
@Ricardinio14 Nie mam zdjęcia, więc kredytu/pożyczki raczej na Ciebie nie wezmą. Możesz oczywiście zgłosić na policję ale nie wiem czy Cię nie oleją..
1
@Gomess typowa polityka kadrowa Bartomeu :D
0
@osa91 "TVP nie wpłynęła na wynik wyborów w sposób niezgodny z prawem"
Pewnie. Zupełnie bezstronne media PUBLICZNE.
Ze strony KRRiT:
"Programy i inne usługi jednostek publicznej radiofonii i telewizji w ramach jej misji publicznej powinny:
(...)
2) rzetelnie ukazywać całą różnorodność wydarzeń i zjawisk w kraju i za granicą;
3) sprzyjać swobodnemu kształtowaniu się poglądów obywateli oraz formowaniu się opinii publicznej;
4) umożliwiać obywatelom i ich organizacjom uczestniczenie w życiu publicznym poprzez prezentowanie zróżnicowanych poglądów i stanowisk oraz wykonywanie prawa do kontroli i krytyki społecznej;
(...)
6) sprzyjać integracji społecznej, w tym przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu;"
Szczególnie pkt. 6 jest zabawny. W ogóle TVP nie podsyca agresji i wojny polsko-polskiej :D
http://www.krrit.gov.pl/dla-nadawcow-i-operatorow/publiczni/status-zadania-finansowanie
1
@okiemtypera_lucaxx95 W Serie A delikatnie ponad 13% bramek pada z karnych. Dla Juve ten wskaźnik to prawie 18%. Zaokrąglając - około 1/5 szansy na karnego ;)
0
@Jakchcesz to nie jest kwestia poświęcania kogokolwiek ale tego że Messi może mieć już powyżej uszu Bartomeu. Ja nie napisałem "sprzedałbym" Leo żeby wywalili Bartomeu.
1
@tobiasson92 ;)
e: na jedno wychodzi :P
0
@tobiasson92 źródło: https://businessinsider.com.pl/finanse/vat-nie-spadnie-z-23-proc-na-22-proc-wzrosnac-moga-inne-podatki/xd1rzrp?utm_source=businessinsider.com.pl_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
To było pewne jeszcze przed pandemią. Pytanie co wymyślą teraz? W zasadzie niemal pewny jest podatek katastralny.
0
Jeżeli odejście Leo wiązałoby się z wywaleniem ze stołka Bartomeu to umiałbym się pogodzić z taką stratą. Aczkolwiek wolałbym zobaczyć Barcelonę post Bartomeu z Leo w składzie.
0
@tobiasson92 gminy dostają kasę bezpośrednio z ue?
2
@Lopezz80 " którzy w klubie są zgłoszeni nieprzerwanie"
1
@Coutinho007 lubię placki!
4
@eosz jak na mój gust to firmy upadają bo są nie rentowne. A politycy tylko kretyńsko próbują podtrzymywać je przy życiu pompując kasę w trupa. Oczywiście kasę, którą społeczeństwo musi dać w podatkach.
1
@Tigeros93 musisz zabrać - naklejki będą zmieniali. Umowa, karta pojazdu, blachy. Nie zapomnij rozliczyć się z fiskusem ;)
No i ogarnąć ubezpieczenie - szczególnie jeżeli poprzedni właściciel miał OC w Hestii (masakra!).
1
@pauletaa a to nie było tak że Sasin wyskoczył z idiotyczną propozycją której z pewnością nie przyjmą związki zawodowe? Sasin jest za cienki żeby igrać z górnikami. Oni się nie patyczkują - jak coś to się (niestety) zjadą do Warszawy a ich demonstracje to nie jest grzeczny przemarsz z transparentami.
Od dawien dawna wiadomo że polskie kopalnie węgla są nierentowne. Dlaczego? Bo wydobycie go dużo kosztuje w porównaniu do krajów gdzie złoża są płytko i można je wydobyć metodą odkrywkową.
0
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/budzet-panstwa-na-2021-r-rzad-przyjal-projekt-zalozen-inflacji-bezrobocia-pkb/e80jf8n?utm_source=businessinsider.com.pl_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
Czytam te bzdury i zastanawiam się komu oni chcą wcisnąć ten kit?
10
"Ponadto według informacji z otoczenia Arthura zawodnik miał wrażenie, że sztab szkoleniowy otrzymał polecenie, aby więcej nie grał, ponieważ gdyby spisywał się dobrze, postawiłoby to w złym świetle osoby, które zdecydowały się go sprzedać."
To samo co Rakitic rok temu. Ten sam model zachowania zarządu. A ludzie mają pretensje do Arthura że nie chce wracać do takiego bagna...
0
@MNSbEstEver morele i komputronik mają. X-kom chyba nie
0
@Pilka_jest_okragla to nie do końca prawda.
Podczas gry w La Masii zdarzało się że wyżej od Messiego oceniany talent Victora Vazqueza (ostatecznie tylko kilka razy wystąpił w pierwszej drużynie). Nie pamiętam w tej chwili szczegółów ale zapewne wyszło to co zawsze - przeskok z juniorów do seniorów okazał się dla Victora za dużym skokiem. No i trapiły go urazy.
Zdaje się ze Fabregas kiedyś opowiadał że ta dwójka, która była dobrymi kumplami, toczyła swoiste pojedynki na dewastację rywali.
0
@D10SLEO Xavi ma większe szxanse niż Setien? :D
To by znaczyło że socios wykopali zarząd ale w to nie wierzę :'(
2
@Maciek1983 Dembele, Lenglet, Griezmann, Rakitic czy zarząd?
Ci ostatni raczej tak... Złego diabli nie biorą...
0
@Bobo25 Niestety nie dowiem się jaką to karierę w fifie robisz...
0
@DaPi Nawet w Realu nie są tak głupi żeby go wpuścić na stadion...
1
@TheNekro94 Nie ujrzymy bo zarząd nie chce kogoś kto nie pozwoli wtrącać się w prowadzenie drużyny.
No i zaryzykowałbym pewną sumkę, że akurat nasi topowi zawodnicy bardzo chcieliby taki "rozpiździel" w Barcelonie.
1
@barcelonaLM wystarczy powiedzieć ze kasa z budżetu mogłaby iść na 500+ a trafia do kopalń i górnicy będą mieli przekichane.
Oni nie będą usprawiedliwiali zamykania kopalń tylko będą pokazywali jakie zło jest przez górników i ile to kosztuje porządnego wyborcę PiSu. Jak było z nauczycielami? Wielka kampania jacy to źli i niewdzięczni są nauczyciele. Zero merytoryki. Nie jest ona potrzebna jeżeli prowadzi się kampanię nienawiści. A w tym PiS jest najlepszy na świecie.
0
@Bobo25 No dobrze. Jak sobie kupi taką w sklepie i będzie grał na podwórku to już trudno - przeboleje...
1
@Bobo25 https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/2K5k9kqTURBXy82ZmI5NmRhZjVlMTdiZDIzYjMxNTE3Y2FmZDdkOTNhOC5qcGVnk5UDABTNDBfNBs2VAs0DBwDDw5MJpjU4OTA2ZQaBoTAB/neymar.jpg
Proszę bardzo. Zdjęć jest dużo. Pooglądaj sobie. Mam tylko nadzieję że więcej nie będzie zakładał naszej koszulki...
3
Ciekawe ile zarząd płaci mediom za "promocję" kosztem krytyki?
0
@inViNcibl3 też by wygrał. Przypominam że II tura bywa również nazywana potocznie głosowaniem negatywnym, czyli głosujesz na tego kogo mniej nie lubisz. Anty-elektorat Bosaka jest bardzo skromny przy anty-elektoracie Dudy.
To było widać jeszcze w maju - PiS z dnia na dzień zmienił koncepcję o 180% - jak byk widać że zrobili nowe badania i wyszło im to co było dość oczywiste. Że pandemia nałożona na fatalne rządy przez ostatnie lata oznacza że Hołownia (któremu ku zaskoczeniu wielu - ostro rosło poparcie) wywali Dudzia z urzędu bez problemu. Nagle przełożenie wyborów okazało się zgodne z konstytucją itp. itd.
0
@Pyziol 2 sezony ;)
Pokazał namiastkę tego, że w normalnych warunkach klubowych przy sensownym trenerze (a nie takim któemu zarząd dyktuje kto ma grać a kto nie...) mógłby być ostoją naszej pomocy przez kilka sezonów.