Azi

0

@osa91 O to właśnie chodzi. Jak nic TVP miał na wynik :D

Azi

0

@Ricardinio14 Nie mam zdjęcia, więc kredytu/pożyczki raczej na Ciebie nie wezmą. Możesz oczywiście zgłosić na policję ale nie wiem czy Cię nie oleją..

Azi

1

@Gomess typowa polityka kadrowa Bartomeu :D

Azi

0

@osa91 "TVP nie wpłynęła na wynik wyborów w sposób niezgodny z prawem"

Pewnie. Zupełnie bezstronne media PUBLICZNE.

Ze strony KRRiT:
"Programy i inne usługi jednostek publicznej radiofonii i telewizji w ramach jej misji publicznej powinny:
(...)
2) rzetelnie ukazywać całą różnorodność wydarzeń i zjawisk w kraju i za granicą;
3) sprzyjać swobodnemu kształtowaniu się poglądów obywateli oraz formowaniu się opinii publicznej;
4) umożliwiać obywatelom i ich organizacjom uczestniczenie w życiu publicznym poprzez prezentowanie zróżnicowanych poglądów i stanowisk oraz wykonywanie prawa do kontroli i krytyki społecznej;
(...)
6) sprzyjać integracji społecznej, w tym przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu;"
Szczególnie pkt. 6 jest zabawny. W ogóle TVP nie podsyca agresji i wojny polsko-polskiej :D

http://www.krrit.gov.pl/dla-nadawcow-i-operatorow/publiczni/status-zadania-finansowanie

Azi

1

@okiemtypera_lucaxx95 W Serie A delikatnie ponad 13% bramek pada z karnych. Dla Juve ten wskaźnik to prawie 18%. Zaokrąglając - około 1/5 szansy na karnego ;)

Azi

0

@Jakchcesz to nie jest kwestia poświęcania kogokolwiek ale tego że Messi może mieć już powyżej uszu Bartomeu. Ja nie napisałem "sprzedałbym" Leo żeby wywalili Bartomeu.

Azi

1

@tobiasson92 ;)
e: na jedno wychodzi :P

Azi

0

Jeżeli odejście Leo wiązałoby się z wywaleniem ze stołka Bartomeu to umiałbym się pogodzić z taką stratą. Aczkolwiek wolałbym zobaczyć Barcelonę post Bartomeu z Leo w składzie.

Azi

0

@tobiasson92 gminy dostają kasę bezpośrednio z ue?

Azi

2

@Lopezz80 " którzy w klubie są zgłoszeni nieprzerwanie"

Azi

1

@Coutinho007 lubię placki!

Azi

4

@eosz jak na mój gust to firmy upadają bo są nie rentowne. A politycy tylko kretyńsko próbują podtrzymywać je przy życiu pompując kasę w trupa. Oczywiście kasę, którą społeczeństwo musi dać w podatkach.

Azi

1

@Tigeros93 musisz zabrać - naklejki będą zmieniali. Umowa, karta pojazdu, blachy. Nie zapomnij rozliczyć się z fiskusem ;)
No i ogarnąć ubezpieczenie - szczególnie jeżeli poprzedni właściciel miał OC w Hestii (masakra!).

Azi

1

@pauletaa a to nie było tak że Sasin wyskoczył z idiotyczną propozycją której z pewnością nie przyjmą związki zawodowe? Sasin jest za cienki żeby igrać z górnikami. Oni się nie patyczkują - jak coś to się (niestety) zjadą do Warszawy a ich demonstracje to nie jest grzeczny przemarsz z transparentami.

Od dawien dawna wiadomo że polskie kopalnie węgla są nierentowne. Dlaczego? Bo wydobycie go dużo kosztuje w porównaniu do krajów gdzie złoża są płytko i można je wydobyć metodą odkrywkową.

Azi

10

"Ponadto według informacji z otoczenia Arthura zawodnik miał wrażenie, że sztab szkoleniowy otrzymał polecenie, aby więcej nie grał, ponieważ gdyby spisywał się dobrze, postawiłoby to w złym świetle osoby, które zdecydowały się go sprzedać."

To samo co Rakitic rok temu. Ten sam model zachowania zarządu. A ludzie mają pretensje do Arthura że nie chce wracać do takiego bagna...

Azi

0

@MNSbEstEver morele i komputronik mają. X-kom chyba nie

Azi

0

@Pilka_jest_okragla to nie do końca prawda.

Podczas gry w La Masii zdarzało się że wyżej od Messiego oceniany talent Victora Vazqueza (ostatecznie tylko kilka razy wystąpił w pierwszej drużynie). Nie pamiętam w tej chwili szczegółów ale zapewne wyszło to co zawsze - przeskok z juniorów do seniorów okazał się dla Victora za dużym skokiem. No i trapiły go urazy.

Zdaje się ze Fabregas kiedyś opowiadał że ta dwójka, która była dobrymi kumplami, toczyła swoiste pojedynki na dewastację rywali.

Azi

0

@D10SLEO Xavi ma większe szxanse niż Setien? :D

To by znaczyło że socios wykopali zarząd ale w to nie wierzę :'(

Azi

2

@Maciek1983 Dembele, Lenglet, Griezmann, Rakitic czy zarząd?

Ci ostatni raczej tak... Złego diabli nie biorą...

Azi

0

@Bobo25 Niestety nie dowiem się jaką to karierę w fifie robisz...

Azi

0

@DaPi Nawet w Realu nie są tak głupi żeby go wpuścić na stadion...

Azi

1

@TheNekro94 Nie ujrzymy bo zarząd nie chce kogoś kto nie pozwoli wtrącać się w prowadzenie drużyny.

No i zaryzykowałbym pewną sumkę, że akurat nasi topowi zawodnicy bardzo chcieliby taki "rozpiździel" w Barcelonie.

Azi

1

@barcelonaLM wystarczy powiedzieć ze kasa z budżetu mogłaby iść na 500+ a trafia do kopalń i górnicy będą mieli przekichane.

Oni nie będą usprawiedliwiali zamykania kopalń tylko będą pokazywali jakie zło jest przez górników i ile to kosztuje porządnego wyborcę PiSu. Jak było z nauczycielami? Wielka kampania jacy to źli i niewdzięczni są nauczyciele. Zero merytoryki. Nie jest ona potrzebna jeżeli prowadzi się kampanię nienawiści. A w tym PiS jest najlepszy na świecie.

Azi

0

@Bobo25 No dobrze. Jak sobie kupi taką w sklepie i będzie grał na podwórku to już trudno - przeboleje...

Azi

1

@Bobo25 https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/2K5k9kqTURBXy82ZmI5NmRhZjVlMTdiZDIzYjMxNTE3Y2FmZDdkOTNhOC5qcGVnk5UDABTNDBfNBs2VAs0DBwDDw5MJpjU4OTA2ZQaBoTAB/neymar.jpg

Proszę bardzo. Zdjęć jest dużo. Pooglądaj sobie. Mam tylko nadzieję że więcej nie będzie zakładał naszej koszulki...

Azi

3

Ciekawe ile zarząd płaci mediom za "promocję" kosztem krytyki?

Azi

0

@inViNcibl3 też by wygrał. Przypominam że II tura bywa również nazywana potocznie głosowaniem negatywnym, czyli głosujesz na tego kogo mniej nie lubisz. Anty-elektorat Bosaka jest bardzo skromny przy anty-elektoracie Dudy.

To było widać jeszcze w maju - PiS z dnia na dzień zmienił koncepcję o 180% - jak byk widać że zrobili nowe badania i wyszło im to co było dość oczywiste. Że pandemia nałożona na fatalne rządy przez ostatnie lata oznacza że Hołownia (któremu ku zaskoczeniu wielu - ostro rosło poparcie) wywali Dudzia z urzędu bez problemu. Nagle przełożenie wyborów okazało się zgodne z konstytucją itp. itd.

Azi

0

@Pyziol 2 sezony ;)

Pokazał namiastkę tego, że w normalnych warunkach klubowych przy sensownym trenerze (a nie takim któemu zarząd dyktuje kto ma grać a kto nie...) mógłby być ostoją naszej pomocy przez kilka sezonów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?