Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@koksik2700 że lepiej było zadzwonić po strażaków. Szybko uwolniliby zwierza i mieliby gdzieś czy uciekł do lasu czy na osiedle.
1
https://businessinsider.com.pl/zmienilem-zdanie-w-sprawie-euro-chce-miec-tak-samo-jak-chorwaci-i-bulgarzy/5k0f7dv
Obawiam się że nawet gdybyśmy wyrazili chęć wejścia do strefy euro to strefa euro nie wyrazi chęci przyjęcia nas :D
6
@DonMatteo901 kiedy dwa przegrywy licytują się który z nich jest odrobinę mniejszy...
1
@Szpenser 50 uśmiechów bombelkow albo 15 herbów
0
@Elnuum że przynajmniej promocja weszła ;)
0
@lucca87 a w sklepie kupują bez vat? ;)
3
@D10SLEO tier poziom TVP
1
@NeroTFP było badanie które wykazywało że 40% naszych rodaków myśli że nie płaci żadnych podatków, więc nie jestem zaskoczony taką odpowiedzią Pani Elżbiety.
0
@Cwaniak4 zależy od presji jaka na niego spadnie. Na pewno nie pomoże tuszowanie błędów wymianą trenera albo zmianami kadrowymi.
0
@Cwaniak4 Trzeba było zostawić Valverde. On wygrywał ligę chociaż. Ale nie... łatwiej było wstawiać #ValverdeOut zamiast zastanowić się czy przypadkiem problemy tego klubu nie mają innego źródła...
Błagam Was - zamiast deliberować czy zmienić trenera to zastanówcie się nad własnymi wpisami i skierujcie inicjatywę (np. na twitterze) we właściwym kierunku. Bo zmiana trenera - nawet na Pepa - nic nie da. Pokazał to pięknie przykład Valdesa, który chciał zmian w juniorach i wyleciał w cuglach.
0
@tbas Ja wiem. To opozycja. Szczególnie PO.
2
@Pilka_jest_okragla zmieńmy trenera jeszcze 5 razy (oraz wymieńmy całą kadrę - dwa razy na wszelki wypadek) zanim wreszcie się zorientujecie że to nie trener ani zawodnicy stanowią problem w tym klubie...
1
@tbas Panie Szumowski......
0
@monsterrize wywalenie ich choćby dzień przed wyborami będzie sukcesem. No i będzie to jasny przekaz dla Baromeu i jego koleżków czy powinni startować w kolejnych wyborach.
1
@Kwiatek67 nie jest jakoś wybitnie piękna. I figura też taka mało pociągająca.
1
Co jeszcze musimy przegrać aby wykopać z klubu Bartomeu?
1
@Lopezz80 Nie tylko genialny zawodnik ale też idealny wzór.
Mnie bardzo zapadła w pamięć jeszcze ta sytuacja:
Liczę, że po wykopaniu z klubu Bartomeu, wrócą do domu i Xavi i Iniesta i Puyol i jeszcze Valdes. Ludzie z charyzmą dla których ten klub to nie jest maszynka do zarabiania kasy. Ludzie, którzy rozumieją co znaczy "Mes que un club".
3
@BarcaInfo A ile zaoszczędziliśmy na braku trofeów? Premie za wygranie takiej ligi były gigantyczne. Brawo zarząd! ;)
0
@Danny Gaucho lepiej Xavi
5
@Chwytliwy Jak my od czasów odejścia Pepa nie gramy naszym stylem więc o co Ci chodzi? :D
0
@Borneo sprzedać wszystkich i kupić innych. Proste. Tyle że naiwne.
1
@ksobi Xavi też jest zły bo nie chce wrócić do tego bagna Bartomeu ;)
1
@Arteek87 To zależy gdzie chcecie się dostać dokładnie. Jest np. wielki parking przy Narodowym i powinno tam być luźno chyba że coś ciekawego dzieje się na stadionie.
Zaraz obok jest wejście do II linii metra (można dojechać np. pod Uniwerek albo pod CNK - przy samej Wiśle). Jest też kolej skąd można dojechać np. na Powiśle. No i można olać metro i kolej i zostać po praskiej stronie ;)
0
@MesQueUnClub_87 tylko część gatunków komarów "pije" krew ludzką. Te można spokojnie wytłuc ;)
Moje źródło wiedzy:
3
@VenoM chłopie jesteś jak dziecko. Ktoś Cię grzecznie prosi żebyś uargumentował swoje racje a Ty najwyższej nie umiesz tego zrobić. I zamiast dać sobie spokój i nie odpisywać to brniesz dalej. I po co tak? Nie mam pojęcia co chcesz osiągnąć.
Jest wielu ludzi o poglądach i zdaniach w różnych kwestiach odmiennych niż moje. I ja tych ludzi szanuję bo potrafią uargumentować swoje racje. Taki jest świat ze każdy ma swoje racje. Ale trudno mieć szacunek dla kogoś kto nie potrafi swojego zdania obronić albo rzuca puste teksty typu "Wtedy ja porównam Inieste i Xaviego do innych i wyjdzie, że byli słabi."
Fakty są takie że ani liczby ani wyniki ani nawet gra Semedo nie bronią. I tyle. Możliwe że jest inaczej ale jeżeli tak jest to proszę UARGUMENTOWAĆ dlaczego to my się mylimy.
0
@MesQueUnClub_87 akurat potrzebne nie są. Nie ma zwierząt dla których komary stanowią podstawę kuchni ;)
0
@MesQueUnClub_87 czy poprawi Ci humor informacja że one się nie żywią Twoja krwią? Jest im potrzebna aby mogły się rozmnażać.
9
Jak na klub bez kasy to dużo zakupów planują.
0
@Ghotti dobrze Ci za te scenariusze płacą? Nie zapomnij wspomnieć że inspiracją do odcinak była LR!
3
https://wiadomosci.wp.pl/projekt-ustawy-ws-halloween-w-sejmie-przewiduje-grzywne-i-areszt-za-swietowanie-6532615677265537a
Oczywiste przegięcie i kolejny temat zastępczy. Ale faktem jest że madki że swoimi bąbelkami dzwoniące co chwilę do drzwi są mega wkurzające. Szczególnie jak udało Ci się właśnie uśpić swoje własne dziecko i chcesz odpocząć.