Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spinamy tyłki. Ostatnie 14h żeby podyskutować o polityce! ;)
Jutro cisza wyborcza i nie będzie można pogadać. Co najwyżej o budyniu i dżemie ;D
1
@nadachu każdego kolejnego dnia ta wypowiedź jest co raz bardziej rozbudowana
3
@BarcaInfo Niewątpliwie.
- Za ile weźmiecie Bartomeu?
- Za nic!
- SPRZEDANY!!!!
16
@BarcaInfo Uwaga wyprzedaż w Barcelonie!! Z kodem BARTOMEU 70% zniżki i Rakitic gratis!!!
0
Ponad 18 lat od premiery. Aktualne jak nigdy/zawsze?
1
@MESSIah16 Zapomniałeś dodać że prowadzi (a przynajmniej prowadził) bur... znaczy dom rozpusty w kamienicy, którą oddał mu jakiś żołnierz AK.
Wspomniałem że w będąc ministrem finansów zatrudniał w ministerstwie ludzi oskarżonych (a może nawet skazanych) za udział w mafiach VATowskich? :D
Swój chłop. Tylko taki nie za uczciwy.
1
@arraco Ja np. od bardzo dawna nie chodzę na wybory (co dobitnie świadczy o tym, że jestem apolityczny) ale swoje zdanie mam i nie widzę powodów dla których miałby go nie wyrażać - zachowując oczywiście przyzwoitość.
Problem w dużej mierze leży tutaj w tym, że osoby powielające wypowiedzi polityków nie sprawdzają czy to jest prawda czy ta osoba łże w żywe oczy.
Dla przykładu:
PiS opowiada, że zmniejszył lukę VATowską ale nie ma na to ŻADNEGO niepodważalnego dowodu. Tymczasem czysta matematyka dowodzi że tak nie jest. Proste liczby z wpływami z VAT: (rok - wpływ z vat - wpływy ogółem - udział % vat).
2009 - 99 454 721 zł - 250 101 110 zł - 40%
2010 - 107 879 702 zł - 257 232 219 zł - 42%
2011 - 120 831 920 zł - 281 442 318 zł - 43%
2012 - 120 000 697 zł - 286 438 341 zł - 42%
2013 - 113 411 541 zł - 280 521 851 zł - 40%
2014 - 124 262 243 zł - 297 345 165 zł - 42%
2015 - 123 120 798 zł - 306 230 062 zł - 40%
2016 - 126 584 120 zł - 323 590 263 zł - 39%
2017 - 156 801 210 zł - 370 303 134 zł - 42%
2018 - 174 947 071 zł - 412 654 652 zł - 42%
Jak byk widać że od dawien dawna udział VAT wynosi około 40%. Jeżeli prawdą byłoby zmniejszenie luki VAT to jego udział MUSIAŁBY wzrosnąć w stosunku do innych wpływów. A jak widać tak nie jest. Inne wpływy wzrosły proporcjonalnie do VATu więc albo naiwnie zakładamy że luka VAT poprawia ściągalność innych podatków (co nie ma logicznego sensu) albo PiS kłamie w żywe oczy (jedyny możliwy wniosek).
Tak samo Trzaskowski i PO/KO (jak zwał tak zwał) mają dużo za uszami - nawet nie będę tego wspominał bo to widać choćby po zerowym wpływie Trzaskowskiego na Warszawę w ostatnich 2 latach (choć oczywiście są tacy co te "zmiany" widzą tylko nie potrafią ich wymienić).
Najbardziej prawdopodobna wersja jest taka że PiS i PO zwyczajnie dogadały się na medialną wojnę i podział społeczeństwa bo to jest gwarancja tego że któraś z tych partii wygra kolejne wybory (i tak już z 15 lat jak nie dłużej)...
0
@arraco A to musi być agitacja? Tak po prostu podyskutować się nie da? :D
0
@BarcaInfo Ciekawe na jaką pozycję jest przewidziany. Czyżby lewe skrzydło?
0
@Fabik87 Nie dziwi mnie ani to że działa na szkodę klubu ani to że nie chce dać do publicznej wiadomości dowodów takich działań.
0
@FC1899Barca "Wedle Partii z której wywodzi się ów kandydat Trzaskowski pieniędzy na takowe rozdawnictwo i marnotrawstwo nie ma więc jakim cudem obiecują to samo oraz dalsze rozdawnictwo?
Przecież to jest hipokryzja mrożona przez liczbę Pi -_-"
Masz rację. Trzaskowski i PO to socjaliści tak samo jak PiS. Nawet Konfederacja ma lewicowe odchyły i może dlatego prawdziwa lewica nie ma poparcia (nie to żeby stanowiło to jakikolwiek problem).
A co do tej tabelki którą tutaj wrzuciłeś to jest to przykład hipokryzji PiS. Na dole link do gościa, który dosłownie ZAORAŁ tą tabelkę.
Jeżeli nie chce Ci się oglądać to zdaj sobie oczywiste pytanie: skoro PiS mówi że PO zrobiło źle podnosząc te podatki to dlaczego nie cofną ich decyzji? A skoro ich nie cofają to są takimi samymi hipokrytami jak Ci którzy te podatki ustanawiali...
Tak - PiS i PO to jest dokładnie to samo. Ludzie robiący w wała społeczeństwo. A skoro od X lat do władzy dobijają się tylko ludzie tego pokroju to na dziś znalezienie uczciwego polityka graniczy z cudem (są tacy ale to jednostki nic nie znaczące).
1
@dawidor9 https://kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet
Serio nie dało się wejść na stronę i sprawdzić? Przypuszczam że więcej czasu zajmuj napisanie tutaj posta niż sprawdzenie...
48
@FC1899Barca Duda od 5 lat popiera niskie podatki dlatego dają dużo (nie niskich) podatków. Albo inne 500+ z luki VATowskiej - dawno takiej bredni nie było.
0
@AmigoBlancos Arda Turan w Barcelonie: 55 spotkań (3000 min) w tym 15 bramek i 11 asyst.
Pozdrawiamy
3
@Chwytliwy Fati wszedł, szybkie czerwo i do szatni. A Puig ma opinię jeszcze większego brutala! Chciałbyś żebyśmy grali w 9? ;)
0
Nie kończycie transmisji!! Wywiad z Pique!!
0
Co Wy się tak podniecacie? Co tutaj zmieni bramką rywali albo wejście Puiga?
0
1:0 to dzisiaj raczej się nie skończy
4
Co to teraz Busi zrobił? O.o
Alba nie tylko zdążył się zatrzymać ale nawet ze spalonego wrócić zanim Busi posłał to podanie
4
@Hushovt zbyt agresywny jak Fati
1
@arkasath tak. Rezerw
1
@messi564 trzeba porównywać się do lepszych a nie do Realu ;)
1
Marzeniem kibiców Barcelony jest spadek Espanyolu z ligi. I proszę - marzenia się spełniają!
2
@AV0CAD0 świętujemy dziś no nie? :D
7
Dawaj Vidala bo jakoś za spokojnie się zrobiło...
3
"Fati weź coś podziałaj żeby trochę luzu się zrobiło" ;)
2
Fati chciał dać kopa lokalnym rywalom bo w kolejnych sezonach może być z tym problem. Nie usprawiedliwiam ale nie potępiam ;)
0
Luźniej się zrobiło. To jednak przemyślane zagrania były :D
2
Espanyol ostatni sprawiedliwy nie chce grać w przewadze :D
0
@Jakchcesz mimo wszystko tak jest chyba i tak lepiej :D