Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Dobra zmiana" to nie jest u nas pozytywnie określenie ;)
0
@PaCo a kto ma tam grać jak Semedo kaleczy cały wysiłek zespołu?
0
@barteq pierwsza nie ;)
1
Chyba nie ma innej opcji jak przesunąć na stałe Leo do drugiej linii, bliżej lewej (sic!) na starą pozycję Iniesty a Grieza dać na 10-kę bliżej prawej strony. Inaczej będą sobie ciągle przeszkadzali.
1
@elmayakos to my mamy grać pod niego? Bardzo fajny pomysł. Taki nie za mądry.
2
@Kuracjusz Umtiti i Dembele - dwóch zawodników którzy powinni być podporą Barcelony a którzy są na wylocie przez zdrowie. To jest smutne :(
3
Jakiś czas temu w klubie był taki młodzik co się Wague nazywa. Chłopak był nauczony prostej piłki: my mamy piłkę = biegniesz do przodu i trzymasz się linii a jak tracimy piłkę to wracasz do obrony. Proste jak budowa cepa.
Co robi Semedo? Albo chowa się za Leo (WTF?!) albo schodzi do środka gdzie ma przed sobią mur 3/4/5 rywali. Niech ktoś mu powie: "my mamy piłkę - paczaj na tą białą linię i biegnij do przodu! My nie mamy piłki - wracaj ile sił do obrony." To chyba nie jest takie trudne??
1
@Coutinho007 ale jak można być tak nieogarnięty taktycznie? Grając w Bardzo? :(
1
@Ynek tak by zrobił sensowny prawy obrońca... Zaraz zmiana będzie bo to co on dziś odwala to jest masakra
0
@Seledynowy jakby to było takie oczywiste to Leo nie schodziłby ze skrzydła
4
Znowu to samo... Semedo dostaje piłkę, schodzi do środka gdzie nie ma komu podać k wycofanie do Leo...
0
@Seledynowy właśnie o to chodzi... Jak dwóch rywali zejdzie do niego to ktoś zostanie bez krycia w środku. Jak inaczej chcesz zrobić trochę miejsca w środku??? O.o
3
Czemu Semedo tak ścina do środka? To aż się prosi aby ścigać rywali do prawej strony a nie grupować ich na linii pola karnego
2
@Golab jak nie ma rozciągania rywala to nie ma ruchu do przodu
0
@Kuracjusz najdziwniejsze są te sytuacje gdy obok jest Messi a Semedo chowa się za jego plecami.
2
@Odesseiron "Żegnam was, już wiem
Nie załatwię wszystkich pilnych spraw
Idę sam, właśnie tam, gdzie czekają mnie (...)"
7
@Ansufati123 Głosuję na X bo ukradł mniej niż Y...
No ja pikole! Autentycznie jak się czyta takie wypowiedzi to się nie dziwię, że oni nawet się nie kryją z przekrętami.
4
@Kompletny Przecież ten klub nazywa się "Hiszpański" a nie "Kataloński" więc nawet nie teoretycznie :D
55
Spadek Espanyolu to o 6 darmowych punktów mniej dla Realu w kolejnym sezonie (a może nawet dłużej). Jest dziś o co walczyć ;)
0
@macio_944 Może świat nie będzie taki kiczowaty jak ten przedstawiony w I sezonie. I Geralt zapewne będzie czarny. Wiadomo dlaczego ;)
0
@Janek_7 tą piękną teorię też już słyszałem dużo razy. Tylko jakoś nikt nie potrafi wytłumaczyć dlaczego ten problem nie występuje kiedy gra S. Roberto. Pewnie magia.
Kombinuj dalej ;)
0
@Gaucho trudniej niż przerobić oddany głos na głos nieważny - a takie są robione główne przekręty
0
@bodzio10 @kuz nie powtarzajcie propagandy.
Nie oddanie głosu to nie jest głos na PiS/PO czy kogokolwiek innego. Bo tutaj nie chodzi o głosowanie. Ludzie chcą zmian i TRZEBA wyrazić sprzeciw. Głośno i masowo. Wyjść na ulicę, żądać zmian i rozliczenia polityków. Wszystkich - niezależnie od przynależności partyjnej.
Samo chodzenie/nie chodzenie na wybory absolutnie nic nie zmienia jeżeli potulnie siedzisz w domu i nie stawiasz oporu przeciw temu co się dzieje.
0
@masq Jak najbardziej szanuję decyzję. Sam nie głosuję ale na wybory się nie wybieram bo nie widzę żadnej różnicy między oddaniem głosu nieważnego a nie głosowaniem (może tyle, że komisja ma więcej roboty). A ilości głosów nieważnych i tak nikt pod uwagę nie bierze.
0
@tobiasson92 Jak lewica ma mieć jakiekolwiek poparcie skoro socjal jest dziś programem wyborczym każdej innej partii?
0
@Virusk3 Ja proponuję wystawić 3 bramkarzy. Wtedy nikt nie strzeli ci bramki, więc przynajmniej nie przegrasz jeżeli nic nie strzelisz ;)
14
@VamosRakieta Będziemy grali 433 z trzema 10-tkami :D
0
@Chwytliwy to jest właśnie błędne myślenie. Trzeba nie wybierać tylko wyrazić jak największą grupą niezadowolenie. W sensie wyjść na ulicę i okazać że się nie toleruje takiej postawy.
Wybory to jest kaganiec społeczeństwa. Wybierz kto będzie tobą rządził. Tutaj jest błąd logiczny. To oni mają się wykazać dobrym zarządzaniem albo wypad że dwora.
0
@Mazi Mnie bawi że są tak bardzo przeciw że potrafią zagłosować razem z PiSem. Np. w sprawie tarczy antykryzysowej. Ustawa która daje rządowi ogromną władzę a jednocześnie znosi z nich odpowiedzialność. Genialna idea zagłosować za. Dlatego Konfederacja to taka sama porażka jak PO-PiS czy Lewica.
0
@Janek_7 Super. Fajny zawodnik jak całą drużynę trzeba ustawić pod prawego obrońcę :D