Azi

0

@Chwytliwy to jest właśnie błędne myślenie. Trzeba nie wybierać tylko wyrazić jak największą grupą niezadowolenie. W sensie wyjść na ulicę i okazać że się nie toleruje takiej postawy.

Wybory to jest kaganiec społeczeństwa. Wybierz kto będzie tobą rządził. Tutaj jest błąd logiczny. To oni mają się wykazać dobrym zarządzaniem albo wypad że dwora.

Azi

0

@Mazi Mnie bawi że są tak bardzo przeciw że potrafią zagłosować razem z PiSem. Np. w sprawie tarczy antykryzysowej. Ustawa która daje rządowi ogromną władzę a jednocześnie znosi z nich odpowiedzialność. Genialna idea zagłosować za. Dlatego Konfederacja to taka sama porażka jak PO-PiS czy Lewica.

Azi

0

@Janek_7 Super. Fajny zawodnik jak całą drużynę trzeba ustawić pod prawego obrońcę :D

Azi

0

@sokot zawsze mnie zastanawia jak Semedo sobie radzi z tym, że na jego pozycji nieporównywalnie lepiej od niego radzi sobie nominalny pomocnik. Toż to dołujące musi być.

Azi

1

@Mazi To jest tak jak z obniżaniem podatków. Tak obniżać aby nikt nie mógł skorzystać. Ostatnio PiS chwalił się takim porównaniem jakie podatki obniżyli (pomijam fakt że mijają się z prawdą) a jakie PO zwiększyło. I jak to zobaczyłem to nasuwało mi się oczywiste pytanie, którego oczywiście żadne media, które mają dostęp do PiS nie zada. "Skoro Platforma zrobiła źle a Wy chcecie obniżać podatki, to czemu nie cofniecie ich decyzji?". Chciałbym zobaczyć minę jakiegoś posła PiS który musi wymyślić jakąś wymówką dlaczego tego nie robią :D

Uszczelnianie VATu = dobrać się do tych którzy rozliczają się uczciwie + kreatywna księgowość przy zwrotach tak aby statystyka ładnie wyglądała. A że nie ma nic wspólnego z rzeczywistością? Ważne że lud kupi...

Azi

5

https://wiadomosci.wp.pl/wypadek-beaty-szydlo-w-oswiecimiu-prokurator-wnosi-o-uznanie-winnym-kierowcy-seicento-6529802370943105a

Co powiecie na zbiorowy wniosek o wywalenie tego prokuratora z roboty? Najlepiej razem z jego najwyższym przełożonym, bo to co się dzieje w prokuraturze to jest dramat.

Azi

3

@ArturS Kto by nie był na boisku to zawsze wytłumaczenie Semedo jest podobne. Rakitic zagrał źle, Busi zagrał źle, Messi go nie lubi, Valverde nie kazał mu dobrze grać. Bla bla bla. Raczej nie w tym rzecz. Wręcz jest odwrotnie. To słaba postawa Semedo mocno ogranicza naszą prawą stronę.

Azi

0

@contowsky ciekawe czy zawodnicy będą świętować na boisku?

Azi

2

@barcelonaLM przypomniałeś mi dowcip.

Matematyk mówi do klasy: jesteście tak tępi że 40% z Was nie zda!
Jasio: Hahaha! Nas nawet tylu nie ma!

Azi

0

@endriuuu2 Tak zniszczyli gospodarkę przez ostatnie 5 lat to teraz kryzys tak mocno nam nie dowali. To jednak był chytry, długoterminowy plan! Brawo Mati.

Azi

0

@DonAndrzejos Goku oczywiście :)

Azi

0

@football123 piękna ale nie oszołamiająca

Azi

1

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/13-emerytura-finansowanie-a-slowa-andrzeja-dudy-o-luce-vat/wxx07y6?utm_source=businessinsider.com.pl_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Nie jest to artykuł wyborczy ale analiza ekonomiczna sprawdzająca czy Duda powiedział prawdę (nie będę psuł niespodzianki bo warto przeczytać ale zaskoczenia nie ma;).

Jeżeli chcecie iść na wybory (niezależnie od tego na kogo zagłosujecie) to przeczytajcie artykuł i poważnie się zastanwócie czy warto. I pamiętajcie że każda inna partia zrobi dokładnie to samo. Tak - Konfederacja również. Dlatego jeżeli nie podoba Wam się ten stan rzeczy to mówcie o tym głośno. Ale nie dajcie się wciągnąć w "partia X zrobi porządek". Nie zrobi.

Azi

2

@Suzu Nie. Bo ich program to "Trzaskowski to PO. A PO to zło".

Żeby nie było bo program Trzaskowskiego można podsumować tak "Nie dla Dudy! Nie dla Kaczyńskiego"

Azi

0

@Lares bez różnicy czy można ale z całą pewnością można stwierdzić że taka osoba prawka dostać nie powinna.

Azi

7

@Mathew86 Wojna polsko - polska. A PO-PiS siedzi i zaciera ręce bo ukradziona kasa już się w kieszeniach nie mieści...

Azi

11

"VAR nie pomaga Realowi" przy jednoczesnym "Pokrzywdzonych jest wiele drużyn, nie tylko my. A skorzystał Real."
Ciekawa retoryka.

Nie ma problemu rasizmu ale nie podoba nam się że obraża się czarnoskórych.

Azi

0

@Kettger Spoko spoko. Wygramy superpuchar w sierpniu/wrześniu :D

Azi

0

@Bobo25 Pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Gorzej że ludzie naprawdę uważają że osoby odpowiedzialne za takie wałki mogą zrobić cokolwiek DOBREGO dla naszego kraju... To jest smutne.

Azi

2

@Comentateiro właśnie o takich standardach napisałem. Nie róbmy se jaj i stosujmy jednakowe dla wszystkich. Nawet jeżeli przez to przegramy puchar czy ligę to piłka MUSI być uczciwa i sprawiedliwa. Co to jest za sport i jaki jest sens rywalizacji jak dopuszcza się przekręty?

Azi

8

@herbblaugrana pomijając obietnice to uważam że utajnianie stanu finansów państwa jest niedopuszczalne. To nie jest kasa rządu. Każdy Polak powinien móc swobodnie dowiedzieć się jak zarządzana jest kasa z podatków.

Azi

1

@Comentateiro Proszę Cię. Oglądam wczoraj niby bezstronny film na "Piłkarzykach" na YT i słyszę że w jednej sytuacji należy założyć że Ramos nie chciał nadepnąć na rywala a w drugiej sytuacji należy założyć że nadepnięcie spowodowało upadek.

No to ja się pytam - jak to nie jest właśnie interpretacja zawsze na korzyść Realu to co to jest? Albo zawsze zakładamy in minus albo in plus. Inaczej zawsze będą się pojawiały zarzuty stronniczości.

Nie od tego jest chyba VAR żeby zgadywać czy zagranie było celowe?

Azi

0

@herbblaugrana pomijając obietnice to uważam że utajnianie stanu finansów państwa jest niedopuszczalne. To nie jest kasa rządu. Każdy Polak powinien móc swobodnie dowiedzieć się jak zarządzana jest kasa z podatków.

Azi

0

@BarcaInfo ciekawe czy da radę przebić się do pierwszej drużyny?

Azi

0

@KrystianR Już dawno mówiłem że powinny być tagi i możliwość odhaczania np. #polityka

Azi

0

@cules100pro proponuję ustawić dla wszystkich te same standardy oceny i nie będzie polemiki.

Azi

1

@Katalonbar przy jednym głosie na RT stawiasz drugi X przy Dudzie i problem z głowy.

Azi

3

@NeroTFP Wypowiedz Dudy w wywiadzie na żywo została zmanipulowana (według niego). Pierwszy taki przypadek w historii chyba :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?