Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
W poprzednich meczach strata punktów też nie wchodziła w grę...
0
@Chwytliwy przeciążenie ;)
0
@FC1899Barca może wreszcie będzie w pierwszej 5 ;D
1
@Shapiro Tych które zgubią się w MSZ? ;>
Po co robić głosowanie? Niech Lewy ogłosi na kogo odda swój głos i po zawodach, bo żadne wakacyjne bony nie przebiją takiego poparica ;)
3
@Kapitan hawk przecież to jest gwałt! A Ty jeszcze się z tego cieszysz :P
5
@Mns21 "Mamo dlaczego tata w telewizji mówi coś innego niż w domu?"
Pasuje do obu...
Tyle że żałosne nie jest to jak oni się zachowują ale to, że ludzie to kupią.
0
@Colon brakuje nam bardzo tej radości z gry...
0
@Colon dlaczego Kaczki są napisane z dużej litery?
3
@BarcaInfo no to pa
0
@Gosciuu stawiam 100 złotych że w przeciągu 12 m-sc będziemy mieli nowy rząd i nie będzie to rząd większościowy ani KO ani PiSu
2
@MNSbEstEver bo tacy z PiSu katolicy jak ze mnie żaba
1
@MNSbEstEver Hipokryzja Kaczyńskiego i PiS:
Ostro sam się zaorał...
7
Krótka wymiana zdań z elektoratem PiSu:
Ja: - Duda nie pójdzie na debatę nigdzie indziej niż do TVP bo boi się że zadadzą mu tam trudne pytania na które nie da się odpowiedzieć czegoś w stylu "za czasów PO to było źle a teraz jest super".
Wyborca PiS - Przecież Duda powiedział że pójdzie jeżeli telewizje się dogadają...
Ja: - Jaki powód dogadywania się ma TVP skoro wystarczy im się nie zgodzić albo postawić warunki nie do przyjęcia dla Polsatu i TVN, żeby mieć pewność że debaty nie będzie? Wtedy jedyną opcją zostaje TVP...
- No tak...
- Czyli wniosek jest taki, że Duda mówiąc te słowa doskonale wiedział, że się nie dogadają, czyli boi się iść na debatę gdziekolwiek indziej. Mam rację?
- No nie...
Dale to już nie miało sensu. Serio nie wiem co trzeba mieć we łbie żeby łudzić się, że Duda chce debaty i wcale się nie zasłania TVP?
1
Trzymam kciuki za odmowę :D
6
@Mesi12 ostatnio często znajdują się interpretacje przepisów, które wyjaśniają czemu sędzia podjął taką a nie inną decyzję. A że zawsze sytuacja sporna jest na korzyść Realu? Przypadek.
0
@nwchades Ja nie mówię że nie ten sam. Dlaczego zakładasz że ten sam sędzia ma takie same standardy i interpretacje przepisów dla każdej z drużyn? :D
0
@nwchades jak zwykle - zależy kto sędziuje ;)
0
@Ratamahatta To trochę nie tak. Elektorat Dudy nie zapewnia mu zwycięstwa - nie byłoby II tury. Jeżeli sztab Trzaskowskiego dobrze to rozegra to Duda dla dużej części niezdecydowanych będzie typem, który boi się wyjść do konfrontacji nie mając za sobą TVPropaganda.
Zagłosujesz na prezydenta na gościa, który boi się konfrontacji? Ja na pewno nie.
5
@owczar0005 czy mam rozumieć że Twoim zdaniem polityka polega na wciskaniu ludziom kitu jakim to się jest super, mega genialnym a poprzednicy to łajzy i złodzieje?
3
@inViNcibl3 jaką debatę Trzaskowski olał?
13
@tobiasson92 zadziwiające :D
2
@tobiasson92 przy 3% progu błędu te sądaże są niestety... nic nie warte.
0
@Osioł serio? Sam to wiem bez ironicznych tekstów ;)
0
@Osioł rozumiem, że to miał być niby taki przytyk, ze jestem za platformą? Strasznie słaby i naiwny.
Uprzedzając kolejne ślepe strzały albo głupie pytania: na wyborach nie byłem. Na 2 turę też się nie wybieram. I mam gdzieś opinie co ktoś tam sobie sądzi o niechodzeniu na wybory. Oraz inne teksty w stylu "nie głosowałeś to nie masz prawa się wypowiadać". Zycie nie kończy się na przedszkolu.
2
Wczoraj Gowin mówił o rozwiązaniu rządu. Dziś Kaczyński planuje dać drapaka. Serio - mówiło się że PiS nie chce wygrać wyborów i zda władze pod pretekstem wygranej Trzaskowskiego. Ale to co się tutaj dzieje znaczy że jest bardzo, bardzo źle i trzeba zwiewać zanim naród się zorientuję.
Jak okręt tonie to szczury uciekają. Nie to że kapitan powinien zostać do końca. Tak robiły wyłącznie osoby honorowe...
Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-szykuje-sie-na-wewnetrzne-wybory-prezes-pis-moze-juz-w-tym-roku-oddac-wladze-w-partii-6527112698325121a
0
@Barca1992 wincyj karnych!! Kristiano lubi to!!
1
@Hushovt
Czego nie rozumiesz? ;)
0
@mekston jest mi obojętne do którego sezonu wliczy się superpuchar Hiszpanii i superpuchar europy. Dla mnie to są mecze robione na siłę - czyli w zasadzie towarzyskie. A Barcelona to nie Real, żeby się pocieszać że sezon nie stracony bo Superpuchar był!! Porażka to porażka. Maskowanie jej dennym trofeum jest dziecinne.
2
@FCBeSeM Z tym Semedo to bym się nie śpieszył. To jest dziwny zawodnik. Doceniam że zaczął włączać się do akcji (rychło w czas po prawie 3 sezonach...) ale jak się patrzy na jego grę...
No powiedzmy sobie szczerze. Licząc ligowe asysty z gry to ma on taką samą statystykę jak ter Stegen. A to za dobrze o nim nie świadczy.
1
@BarcaInfo A superpuchar nie jest doliczany do poprzedniego sezonu? Pomijam fakt, że to niezwykle prestiżowe trofeum. Podobnie jak Puchar Gampera.