Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BarcaInfo Neto! :D
2
@Messinio82 Żeby Leo miał tyle przestrzeni na boisku... Bramki liczylibyśmy nie w setkach a w tysiącach.
1
@Bykunn skoncentrowali się na wybuchach ze Smoleńska...
Zaraz a gdzie jest nasz kochany Macierewicz? A tak, siedzi w USA i na potęgę wydaje kasę z naszych podatków za pośrednictwem lewych fundacji. Oczywiście przy pomocy swoich przydupasów.
10
@BarcaInfo Ciężko o transfer jak zamiast kasy ma się długi :D
2
@ranger3120 człowiek cały rok czeka na lato, na te dziewczyny roznegliżowane latają po ulicach a tutaj wirus i praca zdalna... No ja... nie mogę!
31
@Chwytliwy Nie lubię gościa ale TVPiS osiągnęło już takie dno że nawet Trzaskowski wygląda przy nich na profesjonalistę. I to jest przerażające.
0
@Chwytliwy teraz już 42 - chcesz nam coś powiedzieć? ;)
1
@joloskyy no i prawidłowo. Szczególnie teraz w upały jestem za tym aby dziewczyny nie przegrzewały biustów ;)
0
I tura wyborów!
https://strawpoll.com/ghrs2hf9/r
Zostały 3h. Mamy 369 głosów. Dobijmy do 500 chociaż :)
0
@kamilop po to jest agent żeby pośredniczyć
0
@Pilka_jest_okragla Busi, Rakitic i Arthur
0
@Bobo25 zabawne wczoraj było jak powiedział że przyniósł swoje ustawy a potem nie pamiętał czego dotyczą :D
0
@Wossi61FCB nie po to skracali wiek emerytalny żeby się biedak przepracowywał! Niech idzie na emeryturę.
0
@TheMugShot przypuszczam że PKW jest mądrzejsza od Sasina i przewidziało że ktoś może próbować zrobić kopie więc nie dość że się różni to jeszcze jest dobrze zabezpieczona.
1
@Bamboleo widać że z Syrii. Imigrant zarobkowy czy uchodźca?
0
@Avada Kedavra już 291! Dobijemy do 300 przed 12? U mnie na zegarku 2 min
6
@BarcaInfo nie Bale? Dziwne...
0
@Wossi61FCB pamiętaj że Twoj głos nadal jest tak samo ważny jak pijaczka który za dodatek solidarnościowy zaglosuje... Na kogoś innego.
0
@Avada Kedavra @kamiVeB @AlicjaFCB proszę o powstrzymanie się odvtakich komentarzy :p
To że ktoś głosuje na Biedrnia może nie za dobrze o nim świadczy ale żyjemy w (jeszcze) teoretycznie wolnym kraju i można swój głos oddać jak się chce ;)
0
@pauletaa można. W drugiej turze ;)
1
I tura:
https://strawpoll.com/ghrs2hf9
Już 230 głosów już jest. Kto nie głosował niech się nie ociąga :)
5
@msmsms zabawne jest to że to już druga "debata" zrobiona pod niego i obie totalnie spartolił.
1
@BarcaInfo tak bez OJO!?
0
@IronSanHybrid nawet tanio. Jest w pl sporo maniaków skupujących maluszki. Rekordzista ma chyba 50. Motodoradca robił z nim odcinek. Nieźle hobby.
0
@Odcinkowy porównujesz rzeczy nieporównywalnie.
Zabawnie się składa ale tak: od marca pracuje zdalnie. Nie pracuje w służbie zdrowia więc nie ma z tym problemów.
Skąd mogę wiedzieć że Warszawa się nie zmieniła? Cóż dość często po niej jeżdżę - niestety w godzinach szczytu :/ Autem ale jednak. Pomijam tak oczywiśte sprawy jak to że bardzo dużą część mojej rodziny tutaj mieszka i rozmawiamy ze sobą. I jakoś nikt nie wspominał że wybudowali np nowa szkołę albo przedszkole. Wręcz przeciwnie - z dostępnością jest co raz gorzej. A przypominam że to były podstawy programu wyborczego Trzaskowskiego. Zresztą nadal wciska ten kit...
Nie ma u nas w kraju przymusu pójścia na wybory. Nie oddanie głosu to też wybór. Pokaż trochę tolerancji i uszanuj czyjś wybór. Dlaczego nie głosuje napisałem. Nie musisz się zgadzać z moim poglądem.
0
@Odcinkowy w sensie mam zagłosować na Trzaskowskiego żeby się go pozbyć że stolicy? Wiesz że to byłby dobry argument nawet? Tyle że obawiam się że jego miejsce zajmie zapewne Kidawa. Sam się zastanów czy byś tego chciał? Jak dla mnie to podwójna porażka.
Zastanawiałem się czy iść na wybory. Chciałem oddać głos na Kosińska albo Jakubiaka. Nawet Tanajno jak coś. Niestety są pewne ale:
1. Teściowa siedzi z moim synem a teść choruje na serce. W przypadku zarażenia ma marne szanse. Nie ma sensu więc nadmiernie ryzykować a lokale wyborcze będą istnym siedliskiem wirusa. Mógłbym zgłosić się do głosowania zdalnego ale patrz pkt. 2
2. Osoby na które mógłbym zagłosować nie mają szans wejść do 2 tury. Więc po co mam ryzykować zdrowie i życie? Nie tylko swoje? Co byłoby w tym mądrego?
0
@AlicjaFCB teraz już wiem :)
0
@Odcinkowy skąd taki dziwny wniosek?
0
@Odcinkowy gdzie ja kogoś skrytykowałem za poglądy? Kolego ja bardzo szanuję ludzi o innych poglądach pod warunkiem że potrafią to jakoś sensownie uargumentować (mam nadzieję że łapiesz aluzje;).
O tym też już pisałem przecież. Martwi mnie że nie pamiętasz albo nie zrozumiałeś bo wyraźnie chcesz mi odebrać palmę pierwszeństwa w czytaniu z niezrozumieniem... :'(
0
@AlicjaFCB polecam zorientować się w jakich partiach był Żółtek