Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BarcaInfo Jak już jechać po Bartomeu to z nazwiskami a nie półsłówka jak Abi ;)
7
Skład na rewanż można podać już dziś. Pytanie tylko czy z Pique czy bez niego?
MatS - Semedo, Umtiti, Lenglet, Alba - Rakitic, de Jong, Arthur - Messi, Griez, Ansu
Ale i tak najlepsza ławka: Neto, Firpo, Araujo, Puig, Collado i zostają dwa miejsca ale nie pamiętam kto mógł być zgłoszony. Może Manaj, Monchu, Reis? Tak czy inaczej bojowo będzie...
0
@Messiah10 nadal masz takie głupie pomysły? ;)
0
Podłączenie zasilanie do mózgu Buskiego bo będzie źle
2
@cules100pro i to źle świadczy o wypowiadającym a nie o Pepie...
0
@takisobiektos złote słowa
6
@4drian0 Ale odbiór wyników 500 zł ;)
1
@mrboom "W Twoim regionie nie oferujemy jeszcze internetu stacjonarnego" :'(
0
@Suzu Masz mój głos :)
0
@mrboom Mnie bardziej interesuje następny sezon. Rozważyłbym zakup jakiegoś dekodera bo w czerwcu kończy mi się obecna umowa z moim dostawcą (a nie ma w ofercie LM....) ale Polsat traci prawa po kolejnym sezonie i zawieranie teraz umowy mi się nie kalkuluje (bo zapewne jest na 24 m-sce).
0
Widzę że temat transmisji powraca jak Bumerang. Kibice LL mają naprawdę przechlapane...
LM - Prawa ma Polsat do końca przyszłego sezonu - choć jest nadzieja że ten twór zniknie razem z Bartomeu...
LL - Podział na Eleven i C+ - ktoś wie do kiedy tak będzie?
PK - w tym sezonie w TVP - też jestem ciekawy do kiedy mają prawa.
3
@FafitFCB Zazwyczaj to my jesteśmy Ci podmęczeni...
3
@paradiseaxl ktoś robi biznes na sianiu paniki w społeczeństwie - nic nowego. A jak to mówią: naród głupi wszystko kupi.
0
@karszun Nie 15znaków
2
@G9
0
@FranzMaurer w pierwszej chwili przeczytałem "załamanie". Brrrr.
0
@etobzyk W Chinach jest jeszcze gorzej bo nie ma nawet tej fikicji. Dlatego też ludzie mając w perspektywie wydanie całych oszczędności (a nawet zadłużenia się) bez gwarancji wyleczenia - wybierają śmierć bez zadłużania rodziny. W sumie mnie to nie dziwi, bo ja mając w perspektywie bardzo drogie leczenie siebie kosztem obciążenia finansowego żony i synka - zapewne wybrałbym podobnie...
Często się używa zwrotów typu: "Mamy 21 wiek". No mamy. I ten świat chyba nie powinien tak wyglądać. Tym bardziej ludzie nie powinni umierać z głodu. Ale to taka luźna dygresja tylko.
9
@masq Mam takie wrażenie że coś się porobiło z głową osób myślących podobnie do Ciebie. To jest LIGA MISTRZÓW i gra się tutaj z najlepszymi zawodnikami na świecie. Tutaj jeden poważny błąd w dwumeczu zazwyczaj decyduje o awansie. A różnice między klubami nie są aż tak wielkie aby w fazie pucharowej można było zakładać spokojne lanie kogokolwiek. Remis, szczególnie bramkowy, na wyjeździe zawsze był dobrym wynikiem.
Tymczasem żyjemy w czasach gdzie oczekuje się nie awansu i dobrej gry ale lania każdego kolejnego rywala niezależnie od miejsca rozgrywania spotkania. Piłka tak nie działa.
3
@FranzMaurer https://i.ytimg.com/vi/hxbtTQbx9ZI/maxresdefault.jpg
Warto też zwrócić uwagę na tablice ;)
0
@bixmix Wczoraj widziałem artykuł o tym, że w tym samym czasie co wirus z Chin w Czechach grypa zabiła 12 osób. Jeżeli porównany % udział liczby zachorowań do liczby ludności i liczbę śmierci do liczby zachorowań to wychodzi na to że grypa jest groźniejsza.
1. Nie biorę odpowiedzialności za te dane - nie mam tego jak zweryfikować
2. Nie chce mi się szukać linku. Sprawdziłbym historię ale siedzę w robocie a artykuł czytałem w domu...
0
@Hushovt nie niszcz dobrych wspomnień ;)
0
@Persyfl Było i jest szczerze. Nie znasz mnie wiec nie oceniaj. Trzecie podejście. Dobrej nocy!
0
@Persyfl Nie wiem do czego pijesz ale na zdrowie :)
Wiesz, że jak ktoś Ci życzy dobrej nocy to kultura nakazuje odpowiedzieć tak samo?
Spróbujmy jeszcze raz. Dobranoc :)
0
@Persyfl Zobaczyłem że długie wypociny i nawet nie będę czytał. Dobranoc koledze :)
0
@YoNoEntiendoNada Ja tam byłbym znowu za LFC ;)
Liczę ze City zadba o zakończenie przygody Realu z pucharami.
13
Nie no spoko. Wygrywasz 5:0 a zespół (wyłączając Leo, który jest GOAT) ma średnią 6/10 - czyli jak by nie patrzeć przeciętnie :D
0
@Persyfl Chcesz mi chłopie zaimponować tanią elokwencją? Po co? Wykaż się w prawdziwym życiu a nie na LR.
Jak przyjdzie do Ciebie szef* (zakładając że w ogóle już pracujesz) i powie że masz np. zostać po godzinach to powiedz mu że nie ma mowy, bo jesteś taki boski i twardy i to Twoje prawo, więc idziesz do domu... A jeżeli będzie chciał Cię zwolnić to powiedz mu że w takim razie spotkacie się w sądzie - wtedy na pewno się przestraszy i da Ci awans jeszcze... I nie zapomnij jeszcze po męsku pobluizgać!
Gorzej jeżeli jesteś dorosły, masz np. kredyt i żonę w ciąży oraz świadomość że takie durne stawianie się skończy się tym że wylecisz z roboty. A sąd - zakładając przy tym że wygrasz sprawę - nawet jeżeli przyzna Ci rację to za lat kilka. A w tym czasie za coś trzeb żyć.
Daruj mi więc te swoje mądrości Panie Mądralo, przedstawicielu jakiegośtam stowarzyszenia, kandydacie do ręki księżniczki. I co tam sobie jeszcze wyobrazisz.
A jeżeli Twój wujek widzi Wielką Stopę na Gubałówce to lepiej niech się przebada pod kątem chorób psychicznych. Ty z racji pokrewieństwa również - to może być dziedziczne.
*No chyba że pracujesz w biedrze albo w takim miejscu gdzie dostaniesz robotę od ręki za min. krajową bo nikt inny za taką kasę pracować nie chce. W takim wypadku słusznie - stawiaj się!
0
@Persyfl Tyle tylko Panie Mądralo że ja nigdzie nie napisałem że jest zgodny z prawem... Więcej - z całą pewnością jest niezgodny co nie zmienia faktu że są sytuacje, gdzie ta niezgodność nikogo nie obchodzi. Masz się dostosować i tyle.
A tutaj kolejny koleś zaczyna się wymądrzać... Ja pikole. Same mądrale w tych internetach... Tyle tylko że potem jak stają już w takiej niewygodnej sytuacji to jajec do postawienie się to nie ma żaden. Tak jak napisałem - scenariusz przerabiałem w praktyce. I cieszy mnie, że ja jako wierzący nie miałem takowych problemów.
0
@Rudi35 nie 1515151515
0
@Persyfl O proszę. Następny mądrala. Dobrze że świat jest taki praworządny i wszystko jest zgodne z prawem...