Azi

2

Ale wieje! Ale przynajmniej w Madrycie znowu zima ;)

Azi

2

Idę kupować Braithwaite w Footballu Managerze... :D

Azi

1

Azi

3

@KamQiX Nie jest to prawda. I Fati jest tutaj dobrym przykładem. Nie oszukujmy się - Puig nie gra ani klubie ani w kadrze bo jego mocne strony nie rekompensują tych słabych. Tutaj trzeba dużo pracy i zaangażowania w codzienne treningi.

Azi

1

@NGTRX No jeżeli nie taki był przekaz to wybacz.

Azi

0

@NGTRX Czyli co? Ma nie grać zawodnik w najlepszej dyspozycji tylko faworyzowany Puig? Co to za wprowadzanie świętych krów?? O.O

Azi

2

@FC1899Barca Gość ma pracować na boisku i strzelać bramki a nie popisywać się jak umie bawić się piłką. Suarez potrafi się kopnąć w czoło a jednak jak go zabrakło to nagle zrobiła się wyrwa praktycznie nie do zastąpienia.

Pisałem o tym już milion razy:
"Statystycznie udowodniono, że grając mecz, masz piłkę przy stopach przez średnio 3 minuty gry. Więc najważniejszą rzeczą jest to, co robisz przez pozostałe 87 minut gry. To determinuje, czy jesteś dobrym bądź złym piłkarzem."

Azi

0

@Jakchcesz a jakaś młoda, fajna, zgrabna? :)

Azi

3

Jedni go z góry skreślają a inni już ogłaszają sukces. A ja poczekam aż zagra kilka/kilkanaście spotkań i wtedy się zobaczy że ten cyrk z podkradaniem zawodnika rywalom (oczywiście w pełni legalnie...) był warty zachodu.

Azi

4

@Kondziubarca podwyżka o 50% + duża premia za podpis i nagle Paryż okaże się idealnym miejscem do życia

Azi

0

@tomono ZZZ
15151515151515

Azi

1

Czy ustalić zgromadzenia socios, którzy mają przyklepać Espai Barca ale raczej skorzystają z okazji i będą naciskali na dymisję Bartomeu czy może jednak odwlekać zgromadzenie i odłożyć w czasie kluczowy projekt obecnego zarządu?

Obie opcje są dla Bartomeu i spółka złe. Pierwsza oznacza przyjęcie na klatę odpowiedzialności za swoje decyzje. Druga pozwoliłaby poszukać kozła ofiarnego, wyciszyć aferę, zmienić temat. Ale oznacza to, że przebudowa odłoży się w czasie a co za tym idzie może pójść całkowicie na konto zupełnie innych ludzi po najbliższych wyborach. Bo raczej nikt już nie zakłada, że uda się utrzymać przy władzy.

Azi

30

Nie sądzę aby Xavi chciał swoim nazwiskiem promować zarząd Bartomeu. Przeczeka zarazę jak wszyscy i wtedy wróci do domu :)

Azi

2

@`Sin Nie problem. Byle ponad 5 m-scy leczenia i lecimy z następnym transferem ;)

Azi

0

@Rudi35 nie oszukujmy się - wiadomo że skończy się na mi bandzie 4 ;)

Azi

0

@MesQueUnClub_87 będzie Emerson więc transfer prawego obrońcy odpada

Azi

0

@MesQueUnClub_87 akurat tutaj wybór był duży bo był jeszcze Wague. Ale akurat w tym wypadku to nie ilość się liczy ale jakość :)

Azi

2

@MesQueUnClub_87 O nie nie nie nie nie. Jeden Portugalski prawy obrońca to i tak o jednego za dużo... Cancelo nie jest dużo lepszy.

Azi

0

City szykuje wyprzedaż garażową. Kogo byście od nich ściągnęli? Ja z miłą chęcią zobaczyłbym w Barcelonie takich zawodników:
- Rodri
- KdB
- Aguero
- Eric Garcia

Azi

0

@barteggg08 Ja korzystałem w poprzednim sezonie. Nie było żadnych problemów, choć z tego co pamiętam to ciągle musiałem wpisywać jakiś kod na potwierdzenie kiedy odpalałem apkę na tv (co było irytujące). Lagów nie pamiętam. A LM jest na Polsacie. Nie wiem czy player ma pakiety LM ani czy wtedy są lagi (moim zdaniem nie powinno być).

Azi

1

@Volk I ma 100% racji - to wyciąganie piłkarzy po za oknem transferowym to jest paranoja. W takich okolicznościach powinno się dawać szanse młodzieży a nie bardzo realnie osłabiać rywali. To nie ma nic wspólnego ani ze zdrową rywalizacją ani z dbaniem o rozwój młodzieży. Sam Braithwaite nie jest tutaj niczemu winien.

Azi

2

@beznicku1000 praca, kawa, wczorajsza pizza

Azi

32

Miną Abidala patrzącego na Bartomeu - genialna :D

Azi

1

@Bobo25 dokładnie. Rivaldo ma tutaj 100% racji.

Azi

1

@Criss18Barca i latka kibica Arsenalu do końca życia. Przekichane ;)
Oczywiście koloryzuje. Nie mam nic do Arsenalu.

Azi

0

@Volk co dokładnie Ci się nie podoba w tych wypowiedziach?

Azi

12

@jedrek7000 Wszystko pięknie ale gadu gadu? :D

Azi

0

@lucca87 Ten nick akurat chyba wcześniej widziałem. Gość ogólnie rzecz biorąc ma rację - polityka transferowa w ostatnich latach była do bani. A już fakt że nie ma żadnego sensownego planu na przyszłość - to jest załamujące.

Azi

3

@Coutinho007 Ale nie pasuje do teorii. Koniec tematu ;)

Azi

15

@Uukasz_93 MatS - 28
Emerson - 21
Araujo - 21
Lenglet - 25
Junior - 24
De Jong - 23
Arthur - 24
Riqui Puig - 21
Dembele - 23
Cou - 27
Fati - 18

W zasadzie całą przyzwoitą 11sktę można złożyć z zawodników 28- (a nawet 25- z dwoma wyjątkami). Licząc zawodników wypożyczonych (Cou), kontuzjowanych (Dembele) oraz przyszłych (Emerson). Nie jest więc tak źle. W zasadzie brakuje tylko dwóch rzeczy: zastępstwa za Busiego oraz zdrowia Dembele. Wystawiajac Cou na naturalnej pozycji - 10ce - powinien wyglądać dużo lepiej. Oczywiście warunkiem jest brak Leo w składzie ale jak się bawić to się bawić ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?