Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@klopx https://sjp.pl/argument
Korzystaj dalej z Wikipedii jako podstawowe źródło wiedzy - daleko zajdziesz :)
Chciałbym zobaczyć jak piszesz np. pracę magisterską i wklejasz tam cytaty z Wiki. O matko jedyna - ludzie dzisiaj idą na taką łatwiznę i są przy tym tak butni i naiwni że to jest wręcz rozbrajające.
Co nie zmienia oczywiście FAKTU że Twoja opinia z faktami nie ma nic wspólnego. Tak samo jak wklejanie moich cytatów nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla argumentum ad personam. Ale Twoje wypowiedzi świadczą o Tobie. Mało mnie wiec to obchodzi.
1
@ksobi faktycznie :D
0
@klopx Nie kolego.
Fakt to jest fakt. A argument to jest argument. To że nie rozumiesz znaczenia tych słów albo mylisz je ze sobą to nie znaczy że masz rację. Powiedziałbym że wręcz przeciwnie...
Odnośnie wieku to Twoje zachowanie idealnie pasuje do tzw. argumentum ad personam.
Tutaj masz definicję - przyda Ci się może kiedyś: https://sjp.pl/argumentum+ad+personam
Tak więc: mój wiek nie ma żadnego znaczenia. Choćby nie wiem jakie związki w tym znajdywał albo co gorsza widział. Pozostaw więc swoje "wizje" dla siebie.
0
@klopx Ad 2: To jest opinia a nie argument. Chłopie weź nie używaj słów których nie rozumiesz. Albo skorzystaj ze SJP. To nie wstyd czegoś nie wiedzieć. Za to głupotą jest brnąć w to dalej...
Odnośnie pkt. 1 nie będę sie wypowiadał, bo gubię się w kwiecistości tych ":D" i "XD", które mają zapewne jakieś przesłanie ale powodują jedynie że tekst jest nieczytelny. Podsumowując: nadal nie mam pojęcia jakie znaczenie ma mój wiek.
3
@IronSanHybrid te 2 mld to raczej nie są po to żeby TVP coś za nie kupiła. Podobnie jak te fundacje Macierewicza czy komisja smoleńska co to pomimo wyroków sądu nie chce odtajnić na co szła kasa - ciekawe czemu? ;)
0
@klopx 1. nie interesuje mnie ile masz lat i kim w ogóle jesteś. Ponawiam pytanie (odnośnie wieki) - co to ma do rzeczy, bo wyraźnie sugerujesz że ma.
2. gdzie są te Twoje "argumenty"?
Mam nieodparte wrażenie że jest to słowo którego nie rozumiesz.
0
@SeeleyBooth I o to dokładnie chodzi. To że ktoś kopie się po czole - pozornie - nie znaczy że nie ma dużego wpływu na postawę drużyny. Ba - przykład Suareza pokazuje że może być przy tym wręcz niezastąpiony.
Dlatego nie śpieszmy się z oceną przed daniem komuś szansy. A zastępstwo dla Saureza jest konieczne. I jeżeli ktoś może dać radę (może ale nie musi) to zdecydowanie bardziej jest to Lautaro a nie Werner.
0
@BarcaInfo Nie wiem czy Lord Bendtner nie byłby lepszą opcją...
0
@Nano22 No cóż - ktoś do klubu został sprowadził Cou. I jest bardzo prawdopodobne, że ten ktoś NAPRAWDĘ myślał że to będzie drugi Iniesta (nie mam pojęcia czemu skoro Cou gra zupełnie inaczej i w dodatku na innej pozycji).
Jeżeli do tego dodamy inne transfery będące niewątpliwie zasługą ludzi Bartomeu, to dyskusja którą wyśmiewasz (mniejsza że słusznie) ma pewien sens ;)
0
@marcin000019 a ja głupi pomyślałem że kolega ma po prostu ochotę na smaczną pizzę. O kurde. Faktycznie głupek ze mnie...
0
@klopx Mam 33 lata - co to ma do rzeczy? O.o
Nic nie chce udowodnić żadnemu no-name'owi. Zwracam tylko uwagę na to jak logicznie podejść do zagadnienia. Skoro masz z tym problem - to jest to tylko kolejny Twój problem. Nic nam do tego czemu czegoś nie rozumiesz.
2
@Szicek10 proponuję zrobić samemu
tutaj genialny przepis na ciasto -
do tego zawsze dajemy ketchup, starty ser, szynka, pieczarki i cyk - pizza dużo, dużo lepsza niż zamawiana.
2
@KmN Niedawno bardzo podobne teksty czytałem o Suarezie.
"Suarez kopie się w czoło!", "Po co on na boisku?!" itp. itd.
Nie ma Suareza i nagle jest problem. Ludzie pomyślcie zanim zaczniecie oceniać.
0
@cat_r37 Ja nie mówię że Rakitic trzyma poziom. Nie twierdzę że się rozwiną albo że zanikają mu umiejętności. Ja stwierdzam jedyny logiczny fakt, ze skoro 3 kolejnych fachowców ma podstawy do tego żeby Chorwat był nadal w klubie i pełnił ważną rolę, to wiedzą co robią. A na pewno wiedzą to dużo, dużo lepiej niż jakiś no-name wylewający swoje żale w internetach. Jeżeli @klopx nie rozumie czemu Rakieta gra to jest to problem jego a nie Rakiety. Tak działa świat.
0
@klopx Czyli co? Nie masz argumentów więc zaczynasz naskakiwać na mnie? Brawo kolego! :D
1
@messi564 ja i mój pies mamy średnio po 3 nogi.
Twoja statystyka i ta moja mają mniej więcej tą samą wartość merytoryczną.
Chłopie jeżeli chcesz się bawić statystyką to zastanów się najpierw czy dane porównanie ma jakikolwiek sens. Już raz Ci dziś napisałem że te Twoje nie mają.
6
@klopx skoro każdy kolejny trener stawia na Rakietę a Ty nadal nie rozumiesz dlaczego tak jest to najwyższy czas dojść do wniosku że to Ty nie ogarniasz tematu a nie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za wyniki Barcelony.
2
@SeeleyBooth Werner pasuje do gry piłką jak Bartomeu do tytułu najlepszego prezesa w historii Barcelony.
1
@messi564 Tyle że jeżeli porównasz ilość podań Suareza do ilości podań Barcelony oraz ilość podań Lautaro do ilości podań całego zespołu Interu to będziesz miał zbliżone liczby - rzędu 3-3,5%.
Ale takie porównanie i tak nie będzie miało sensu bo Inter gra zupełnie inną piłkę niż Barcelona a co za tym idzie porównujemy rzeczy nieporównywalne. A całe to porównanie wygląda jak szukanie na siłę argumentów aby poprzeć swoje uprzedzenia.
0
@cules100pro jeżeli klubami w Katalonii wzywasz Espanyol to znaczy że coś jest z Tobą nie tak.
0
@pax To czy zawodnik dostaje podanie czy nie nie jest aż tak istotne. Będę z uporem powtarzał to co dla mnie jest oczywiste (i najwyraźniej było oczywiste dla Cruyffa):
"Statystycznie udowodniono, że grając mecz, masz piłkę przy stopach przez średnio trzy minuty gry. Więc najważniejszą rzeczą jest to, co robisz przez pozostałe 87 minut gry. To determinuje, czy jesteś dobrym bądź złym piłkarzem."
Naprawdę nie interesuje mnie ile ktoś dostał podań, czy koledzy go lubią czy nie. W poważnej piłce - a przy naszym stylu gry szczególnie - nieskończenie ważny jest ruch bez piłki, rozciąganie rywali, pokazywanie się do gry. Jeżeli tego nie ma to nie będzie wyników. I trzeba zrozumieć że możesz wykonać 90 przebieżek a statystycznie piłkę otrzymasz 3 razy.
A w tym zakresie Semedo przegrywa jakąkolwiek rywalizację z S. Roberto nie o długość ale o kilka klas. Bo Portugalczyka nauczyli gry bezpośredniej i kazali wyćwiczyć technikę a nasz wychowanek przynajmniej stara się myśleć na boisku. I mniejsza o skutki bo naprawdę wolę np. Suareza kopiącego się po czole niż zawodnika który bez piłki jest manekinem.
1
@beznicku1000 Dziś dowcip polega na tym że komuś udało się do tego lekarza dostać ;)
0
@Bykunn Boli jak cholera. Nie to że głupek to głupek (nie wiem jaka jest forma damska) i robi głupie gesty. Ale dlatego, że "władza" ma nas głęboko gdzieś. I tylko stołek jest ważny. Dziś przełączałem kanały i trafiłem na Kaczyńskiego oficjalnie potwierdzającego start kampanii Dudy. I tłumy ludzi, którzy naiwnie oklaskują te puste słowa...
Boli. Tym bardziej że nikt ich raczej nigdy nie rozliczy z tej kradzieży.
Warto też przypomnieć słowa Kurskiego wypowiedziane przy okazji tych 2 miliardów:
"Kategorycznie odrzucam tezę, jakoby Telewizja Polska uprawiała propagandę"
Ktoś Ci bezczelnie kłamie. A ty stój i klaszcz.
4
@malyras Zaraz usłyszysz że Semedo jest lepszy tylko nikt mu nie podaje. uwielbiam ten argument - o ile to jest argument, bo mnie bardziej przypomina nieudolną obserwację. Normalnie jakby to była gra na podwórku a nie poważna piłka o najwyższe cele i z gigantyczną kasą.
2
@axegrinder Podobno nic nie zdarza się dwa razy. Ciekawe jednak że mówi się również o tym, że historia lubi się powtarzać.
Nie sądzę aby Semedo kiedykolwiek zdołał wygryźć S. Roberto ze składu. Ale to nie świadczy o tym, że Sergi jest dobry. To świadczy o tym, że nasza prawa strona jest... słabiutka.
2
@Serek Zło to zło, Serku! Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.
0
To co? Cou za Lautaro?
2
@bartekmess nie mam pojęcia dlaczego ale jak zacząłem czytać ten cytat to pomyślałem że w podpisie będzie @Janiama
1
@fortunate_son https://www.fcbarca.com/93159-oficjalnie-jean-clair-todibo-wypozyczony-do-schalke-do-konca-sezonu.html
2
@amanter Serce mówi że chciałbym a rozum żeby nie robić sobie nadziei.