Azi

1

@jakub9611 wiedzą powszechną jest fakt, że tylko interwencja Xaviego - w konflikt Lucho - Messi, pozwoliła Enrique pozostać na stanowisku dłużej niż pół sezonu. Wynik dziś wszyscy znają ale pamiętnego 4 stycznia 2015 roku nic nie było jasne, proste ani łatwe.

Azi

0

@Maximus2 tutaj nie chodzi nawet o projekt sportowy. Klub jest jak organizm gdzie mózg to zarząd a serducho to zawodnicy. Jeżeli jedno nawala to drugie też długo nie pociągnie. Dziś Leo dał jasny sygnał do "zawału". Skończy się na głośnej dymisji Abidala ale to nie Abi jest problemem przecież...

Azi

1

@Homeopata8989 Valverde nigdy nie był problemem Barcelony. To hejterzy sobie wmówili że całe zło to EV i jego odejście rozwiąże wszystkie problemy. To co się złego dzieje w Barcelonie to wychodzi od lat od Bartomeu i jego świty. Leo to wie, zawodnicy to wiedzą, wszyscy zdroworozsądkowi ludzie to wiedzą. Tylko hejterzy dali sobie wmówić że problem zwie się Valverde a nie Bartomeu...

Azi

0

@Janiama Ryba psuje się od głowy.

Azi

2

Niech przychodzi Pedri wcześniej i tyle.

Azi

0

@ViscaBarca123 Jeżeli Dembele wypada do końca sezonu to Ansu zgłoszą do pierwszej drużyny zapewne.
e: Vidal moze zagra

Azi

1

@Drozdu7 Nie wiem czy odnoszenie się do empatii kogoś kto robi sobie jaja z czyjegoś nieszczęścia to dobry pomysł.

Azi

1

@Gaucho Bardzo dawno nie było mi tak nikogo szkoda w piłce jak dziś Dembele. Chłopak ma mega przechlapane. Poważnie przeżył poprzedni uraz a teraz to.

Azi

1

@FC1899Barca wersja liftback całkiem zgrabna. Ale III po lifcie chyba mi się jednak bardziej podoba.

Azi

5

Azi

0

@Piotr89Sand "Czyli fakty nie mają znaczenia"
Mają. Ale forma też ma. Szkoda ze ignorujesz ten FAKT.

"Nie będę już wrzucał tutaj żadnych informacji na temat tego wirusa."
W mojej opinii to bardzo mądra decyzja.

Azi

42

"Ansu Fati nie zmienił swojego otoczenia od kategorii infantil i wciąż przyjaźni się z piłkarzami rezerw lub juvenilu. Codziennie je śniadanie z kolegami z Barçy B i dopiero potem udaje się na trening pierwszego zespołu. [Sport]"*

I takie podejście bardzo mi się podoba.

* Fajnie byłoby aby te doniesienia można było komentować albo choć dawać do nich link w komentarzu.

Azi

1

@Piotr89Sand Proponuję abyś jednak zmienił formę wypowiedzi. Do samego tematu nie będę się odnosił. Choć warto mieć na uwadze, że Twoje wypowiedzi wyraźnie przejawiają chęć wzbudzenia paniki.

A teksty w stylu:
- "zostałem zbesztany przez "intelektualistów""
- "Większość tutaj to dzieci"
bynajmniej nie świadczą o Twojej inteligencji ani o tym że Ty masz rację a inni jej nie mają. Niezależnie od źródeł.

Azi

1

@Szpenser Pełna zgoda. Proponuję aby na przyszłość kolega @Piotr89Sand zmienił formę wypowiedzi (pamiętam temat o którym wspomina). Obejdzie się bez banów i ironicznych "intelektualistów". To świadczy o bardzo niskim poziomie kolegi. Każdy może mieć swoje zdanie - warto o tym pamiętać. A jak się dostało bana to warto rozważyć czy Twoje zachowanie było ok.

Azi

0

@Jarema2000 191 na autostradzie i 171 na DSzR :)

Azi

1

@Szpenser to nie jest kwestia śmieszności tylko tego że kolega sieje panikę. Tym bardziej jak powołuje się na lipne źródła.

Azi

5

@Jarema2000 Ja jestem nawet za. Tyle że w pierwszej kolejności niech poprawią oznakowanie dróg (gdzie często bez żadnego powodu jest np. 40 na prostej równej drodze - np. pozostałości po remontach). A dopiero potem niech zabierają się za kolejne ograniczenia.

Generalnie w PL jest stanowczo za dużo znaków.

Azi

1

@Piotr89Sand i nadal się nic nie nauczyłeś?

Azi

2

@sokot To jest przerażające, że nadal są takie osoby, którym ktoś wciska taki kit - dosłownie pokazuje księżyc i wmawia że to słońce - a oni to kupują i jeszcze powielają. Dramat...
Bo przecież jeżeli nie zgadza się stan faktyczny to wystarczy nazwać szambo perfumerią. I cyk! Świat robi się piękniejszy.

Azi

2

@sokot W ogóle cały ten opis z pierwszego akapitu jego wypowiedzi to jest przekłamywanie rzeczywistości. Masz obce wojska na swoim terenie, do tego rządzi ktoś kto musi się słuchać poleceń z innego kraju, bo jak nie to te wojska zrobią Ci z tyłka jesień średniowiecza (w ogóle nie brzmi to jak okupacja).

Normalnie wolność pełną gębą...

Azi

5

@IAmBackCules Ale masz chłopie zryty mózg. Ja pikole!

Polecam film:


Azi

0

@Odesseiron Od tych wydarzeń minęło 75 lat a jeszcze dzisiaj znajdziesz idiotów twierdzących że Związek Radziecki nas "wyzwolił"...
No i ta piękna radziecka propaganda która zapomniała jak to ruscy do nas weszli we wrześniu 1939 roku.

Azi

17

@darek60 skąd taki wniosek?

Azi

0

@Uukasz_93 Jaką trzeba być życiową porażką żeby zrobić coś takiego? O.O

Azi

0

@NeroTFP Gdyby była żydówką to w ogóle by mnie to nie zdziwiło. Jeżeli ma takie pochodzenie i do tego Szweckie obywatelstwo to jest pewniakiem...

Azi

0

@itmustbejoke "trzecia" połowa jest o Ansu. Znajdzie się zapewne też standardowa "czwarta" połowa.

Azi

0

Azi

1

@AlvaroHanso Na stronie powinien być licznik odmierzający czas do tej radosnej chwili :)

Azi

2

@blazeq Mnie akurat bardzo cieszy wąska kadra i dawanie szans zawodnikom z rezerw. Za wyjątkiem braku zastępstwa dla Suareza (na rynku nie ma dostępnego zawodnika, który mógłby zająć jego miejsce) i słabo obsadzonej prawej obronie to kadra jest naprawdę fajna.

Obstawiam że w lecie dołączy Lautaro - to będzie i tak spóźniony zakup, bo od przynajmniej 2 sezonów brakuje zastępstwa dla Suareza.

Co do młodzieży, to nie zapominajmy że Ansu ma 17 lat. Wejście do zespołu jest dla niego gigantyczną presją a jeżeli dodamy do tego fakt, że z seniorami nie miał okazji pograć - przynajmniej w poważnej piłce - to i tak należy ocenić go bardzo wysoko. Dla młodzieżowca normą jest znikanie w trakcie meczu, podejmowanie złych decyzji, nierówna forma. To są rzeczy, które przychodzą wraz z doświadczeniem, chyba że jesteś akurat Messim :)

Puig jest kwintesencją DNA Barcelony. Ale to jest typ zawodnika nad którym trzeba jeszcze dużo popracować. Jak dla mnie jest to idealny zawodnik na ostatnie 20 minut albo na mało wymagającego rywala. Dajmy mu jeden-dwa sezony i jeżeli ma głowę na poziomie talentu to będzie to zawodnik pierwszej 11-stki.

Araujo robi bardzo dobre wrażenie. Zobaczymy jak poradzi sobie w poważnej piłce. Zapewne załapie się na ławkę z Betisem. Collado ma rozegrane prawie 5000 minut w rezerwach. Zaraz będzie miał 21 urodziny. Jeżeli do tej pory się nie przebił bo teraz ma ostatnią szansę. Nie skreślajmy go za szybko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?