Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonAndresFCB chyba że to będzie Real ;)
Ja chciałbym Valencię. U nas.
0
@Krychaaa10 Nie zdziwi mnie jeżeli w ogóle nie zostanie zgłoszony
0
@Jordi10 5:0 to dla niektórych nadal źle...
0
@Janiama ustawienie z S. Roberto ma na celu chyba tylko i wyłącznie wsparcie wyprowadzania piłki - nie widzę żadnego innego sensu wystawiania go na takiej pozycji.
Nie podoba mi się takie ustawienie - ale trener wie lepiej, wiec niech gra jeżeli jest pomysł a zawodnicy się nie buntują.
0
@Suzu Rakieta jest najbardziej rozchwytywanym zawodnikiem Barcelony. Dzień bez informacji gdzie będzie grał - i to już jutro! - to dzień stracony. I tak już chyba 3-4 sezon.
1
@Chwytliwy lepsze to niż polityka :)
2
@Czarny19 to wyniki za "defensywnego" Valverde ;)
6
@WoJjTas Ciężko mi w to uwierzyć. Ja jak jestem chory to idę do lekarza a nie odpalam YT, LR albo google z pytaniem jak to się leczy. Tym bardziej ciężko mi uwierzyć, że ktoś po studiach medycznych mógłby słuchać rad kolesia z YT.
0
"W związku z tym transfer skomplikował się, mimo że klub czekał już tylko na badania medyczne i podpisanie kontraktu z Couto."
To zdanie nie ma sensu. Jeżeli czekaliśmy tylko na badania i podpisanie umowy to sama oferta City - jaka by ona nie była - nie ma dla nas znaczenia, bo to oznaczy że obecny klub piłkarza zaakceptował naszą ofertę. Jeżeli nie ma błędów w tłumaczeniu to jest to zwykła kaczka dziennikarska.
45
@Piotr89Sand leć kop ziemiankę. Nie zapomnij strzelać do ludzi, którzy znajdą się w zasięgu.
Ja pikolę... Ludziom odwala totalnie. Prawdopodobieństwo że się tym zarazisz i umrzesz jest mniejsze niż to, że Cię przejadą na przejściu dla pieszych. Dobry powód żeby panikować.
22
Oby powrót do 433 i Griez na 9.
2
@Chwytliwy cyrk to dobre słowo. I ta rozrywka powtarza się co pół roku. Dlatego najrozsądniej jest czekać na oficialkę a ewentualne doniesienia traktować jako ciekawostkę (albo lepiej żart).
43
@barcelonaLM Ludzie pomyślcie czasem czy Wy się nie kompromitujecie łykając byle brednie napisaną przez losowo wybranego piśmaka...
1
@LightningStrike Skrót SS mówi sam za siebie...
1
No to mamy dwóch trenerów bramkarzy. Nie widzę problemu o ile będą potrafili się dogadać.
1
@macio_944 dobra riposta :)
0
@Criss18Barca Ten żart był tutaj stanowczo zbyt często powtarzany w ciągu ostatnich kilku dni.
0
Jeżeli Betis się zgodzi to niech wypożyczą tego Lorena Moron. W najgorszym razie przesiedzi pół roku na ławce/trybunach. Koszt nie powinien być gigantyczny.
0
@klopx "dostępne części"? :D
11
@Mechanik Ja rozumiem że fajnie prowadzić swoją serię ale to są teksty żywce skopiowane z innej strony. W tym przypadku:
http://krol.motodiesel.pl/silniki/5576-silnik-17-dtd-x17d-isuzu.html
Nawet nie wstawiłeś spacji w miejscach gdzie jej zabrakło. Nie mam nic do prowadzenia czegoś podobnego ale jakbyś wysilił się na napisanie tekstu swoimi słowami albo opartego na swoich doświadczeniach - to byłoby coś fajnego. A tak?
1
@Triv44 Eddie Edwards - może nie potrafił skakać ale to dla niego ludzie często przychodzili na zawody :)
0
@pax Nawet wcześniej jeżeli Bartomeu przerżnie wybory za co trzymam kciuki z całych sił :)
1
@Janiama Nie mam pojęcia jak można grać 3 obrońców. W moim odczuciu nic dobrego z tego nie wynika.
e: na skrzydłach może grać Dembele, Fati a nawet Leo i Griez. Pozostaje pytanie czy my chcemy grać taką piłkę jak za Lucho? Ja wolałbym nie. Ale zapewne taki pogląd będzie w mniejszości.
0
@Cochise W pewnym sensie masz rację aczkolwiek jest zdecydowanie zbyt wcześnie aby wystawiać oceny i prorokować czy Setien się sprawdzi czy nie.
Barcelona niewątpliwie potrzebuje przewietrzenia kadry. Problem w tym, że Bartomeu i spółka zupełnie nie nadają się do tego zadania. Nawet nie w tym rzecz, że nie potrafią robić transferów, że przepłacamy. Problem leży w tym, że nie ma trenera z pomysłem i który ma w perspektywie pracę na kilka sezonów. Trenera, który wskaże kogo mu trzeba a zarząd postara się taki transfer zorganizować. W innym wypadku to nie zadziała.
Tym trenerem bedzie Xavi, który jednak dla Bartomeu pracować nie chce - podobnie jak Puyol czy od niedawna Valdes i Iniesta. Wietrzenie trzeba więc zacząć od gabinetów. Pozostaje pytanie czy Leo będzie w stanie wykrzesać z siebie dość siły za te 2-3 sezony, aby zapoczątkować nową erę. Przekonamy się.
Bardzo liczę na odbudowę Dembele. To jest gość jakiego dzisiaj nam trzeba. Ktoś kto nie stoi i nie czeka na piłkę. Ktoś kto próbuje czegoś nieszablonowego - pal licho jeżeli zalicza dużo strat. Próby, nawet nieudane, są lepsze od marazmu.
Odrzuciłbym też (dla mnie) niedorzeczne ustawienie z 3 stoperami. Ani to nie wzmacnia defensywy - bo zawodnicy się zupełnie gubią - ani nie wspomaga ataku. Ot może odrobinę łatwiej nam przełamać pressing. Ale to dużo za mało.
Obaj boczni obrońcy są nam bardzo, bardzo potrzebni w ofensywie. Szczególnie w takich spotkaniach jak z Valencią czy Ibizą, gdzie rywal bunkruje się w środku i tylko szybkie rozciągnięcie na skrzydło może złamać ich schemat na tyle, żeby dało się znaleźć odrobinę luzu w środku pola. Luzu w który ktoś musi jeszcze wejść. Tutaj jest problem - kto? Wiadomo że Leo ale to się nie uda albo uda zbyt rzadko jeżeli uwagi stoperów nie będzie odciągała 9-ka. Suareza nie ma i załóżmy że nie będzie. Przespaliśmy ten transfer i trzeba się z tym pogodzić. Lautaro jest chyba nie do wyjęcia na dziś a inne opcje (Rodrigo) są niby dobre ale: 1. drogie i 2. jakieś takie bardzo niepewne. Na 9 powinien grać więc Griez - będzie się męczył, będziemy biadolić jaki to nie jest słaby ale to jest zawodnik top - w końcu załapie i on się rozwinie i my skorzystamy. Bo to jest gość, który pracy i walki się nie boi. Trzeba więc tylko odważnie na niego postawić.
0
@kamzar Ostatni będą pierwszymi :)
0
@Maciej061 Perez trochę przypominał mi Deulofeu. U nas byłoby mu bardzo ciężko. Jeżeli transfer dojdzie do skutku to trzeba życzyć mu powodzenia.
0
@AdrianGajewski2005 Jaszczuroludzie! Wiadomo nawet bez czytania ;)
0
@zodiak_10 weź nie strasz ludzi
0
@barcanawieki Nie. Nie sądzę aby kiedykolwiek zaistniało coś takiego jak lek na raka. To nie jest bakteria czy wirus, żeby to zwalczać. Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się, że to polega na namnażaniu się nieprawidłowych komórek w wyniku jakiegoś błędu DNA. I z tego co się orientuje to system immunologiczny sam daje radę to zwalczać - problem pojawia się tylko wtedy gdy system nie działa lub działa za wolno/za słabo.
7
@Kapitan hawk jeszcze nic nie napisał nawet a już dostał łatkę :D
Ciężkie życie na tej LR.