Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
49
Powrót do roboty po 17 dniach wolnego... Było tak fajnie że chyba zacznę liczyć dni do emerytury.
0
@Peciak "Tekst, że uważasz, że są takie sytuacje w polu karnym, że jest kartka a nie ma karnego Cię ośmiesza i dyskredytuje. Nie ma takiej sytuacji pod warunkiem, że piłka jest w grze. Nawet jak przeklniesz na kolegę z zespołu znajdując się we własnym polu karnym to jest to karny dla rywali, a dla Ciebie czerwona kartka xD"
Napisałem co powinno być a nie co jest.
Po co używasz "xD" - tracisz na wiarygodności jakbyś chciał nam pokazać że jesteś z gimbazy...
"Lenglet wyskakuje do głowy z wyprostowana noga skierowana w lewą stronę."
To chyba piszesz o jakiejś innej sytuacji albo nie widziałeś powtórki ale chcesz się koniecznie wypowiedzieć. Lenglet nie wyskakuje. On zwyczajnie chciał tą lewą nogą wybić piłkę. Sorry ale w momencie kiedy piłka nie spada na Twoją nogę a na twarz to pozycja Lengleta jest jak najbardziej naturalna.
0
@NeymarSeniorII Ułamek sekundy. Jak długi jest ten ułamek i jak to stwierdziłeś? I co to ma do rzeczy?
Przeczytałeś to co napisałem czy napisałeś ten post tylko po to żeby dodać XDDD?
1
@macio_944 Najwyraźniej dla Bartomeu klub to biznes. I nie powiem - z ekonomicznego punktu widzenia jest dużo lepiej niż za Laporty. Ale Barcelona to więcej niż klub - to hasło z jakiegoś powodu umarło i znikło z naszego klubu. I raczej nie ma w tym przypadku.
1
@itmustbejoke ja czytałem że jak klawiatura działa z opóźnieniem to trzeba uciąć pół metra kabla i będzie super ;)
Radzę nie wierzyć we wszystko co się czyta a szczególnie w internetach.
0
@Ogorinho1974 Zaświadczenie ze SKP jest ważne bodaj 30 dni i jest to termin na wyrobienie nowego dowodu.
0
@itmustbejoke Może dlatego że on nie jest od asekurowania Messiego?
0
Ma ktoś link do tego starcia Ansu - Ramos?
2
@PatrykBarca Pewnie że się da. Ale nie z obecną kadrą i nie w dzisiejszych warunkach. Nie mam na to dowodów ale dałbym sobie rękę uciąć że w szatni Barcelony więcej do powiedzenia ma Bartomeu niż Valverde. Nie mówię że dyktuje kto ma grać w danym meczu (raczej kto ma nie grać - Rakitic) ale skutki presezonu i innych decyzji widać gołym okiem. Szkoda mi EV - nie jest jakimś mega wybitnym szkoleniowcem, raczej strategiem, ale mając homonto dużo szaleć się nie da.
2
@PatrykBarca o gustach się nie dyskutuje ale stwierdzenia piękny styl i ekstraklasa to dla mnie oksymoron
0
@Bobo25 Dlaczego nie podajesz całego cytatu? :)
"Atakowanie ciałem przeciwnika w zasięgu gry w walce o pozycję - łącznie z kontaktem fizycznym walczących - jest dozwoloną formą gry, pod warunkiem, że nie będą użyte ręce i łokcie."
e: i jak chcesz zarzucać Lengletowi nieostrożność w sytuacji w której Varane stoi tyłem kiedy Lenglet zbiera się do wybicia tej piłki. Który przepis mówi że zawodnik ma przewidywać co zrobi rywal?
0
@kamilo0066 Proszę bardzo - kolega powyżej pięknie i w nawiązaniu do przepisów opisał tą sytuację.
Żeby była jasność - mnie jest naprawdę Varane szkoda. Ale nigdy nie będę zwolennikiem dyktowania karnych po symulkach (Suarez - sic!) albo tego typu akcjach. Powiem więcej - choć to znowu będzie powtórzenie - uważam że są takie sytuacje w polu karnym za które należy się kartka a nie należy się rzut karny. Varane miał pecha. Tym większego że Rakitic faulował go (w innym momencie) bezdyskusyjnie. I tutaj karny byłby jak najbardziej logiczny.
2
Niech im dadzą. Nie obraziłbym sie gdyby udostępniali ogólnie takie dane
0
@kamilo0066 uargumentuj proszę swoje rację. Tylko nie dawaj mi linków do totalnie niezwiązanych sytuacji. Mnie nie interesuje zdanie dziennikarzy. Ja mam swoją opinię i nikogo nie zmuszam żeby się że mną zgadzał. Ty masz swoje - szanuje - ale to nie znaczy że ja się muszę zgadzać z Tobą. Sam oowolujesz się na przepisy ale na prośbę o wskazanie ich dajesz mi jakieś niepowiązane linki.
0
@Messto Wstydź się zatem :)
Każdy może mieć swoje zdanie. Nikogo nie zmuszam żeby się że mną zgadzał. Tylko daruj mi proszę wstawiania niepowiązanych linków z miną znawcy jak naiwny kolega powyżej.
0
@kamilo0066 miałeś podać konkretne przepisy a podajesz linki do jakiś zupełnie nie związanych sytuacji i jeszcze wydaje Ci się że jestem mądry? :D
Dobre :D
Słowo klucz zamykające dyskusje to pozdrawiam a nie dziękuję.
Pozdrawiam ;)
0
@kamilo0066 które przepisy tak mówią panie ekspertę
0
@Bobo25 I znowu to samo. To jest właśnie głupie w porównywaniu takich sytuacji. Nani podniósł nogę na wysokość klatki piersiowej rywala. To jest bardzo niebezpieczne. Lenglet chciał wykopać spadającą piłkę i trafił rywala w udo - dużo, dużo niżej. Jeżeli twierdzisz że Lenglet za wysoko podniósł nogę i za to należy się kara - to tak - taki punkt widzenia ma sens. Ale sytuacja Naniego ma tyle wspólnego co tegoroczne Święta ze śniegiem.
1
@kamilo0066 Kolejny genialnie głupi komentarz :D
Porównujesz rzeczy nieporównywalne.
1
@qbsonFCBarca Książki były fajne. Gry też (choć w 3 nie grałem i bardziej mi się podobała 1 niż 2). Serial PL słabiutki ale widać że kasy nie mieli. Za to muzyka była znośna.
0
@Bobo25 Tyle że pryzmat "czy trafił w piłkę" ma znaczenie w zależności od sytuacji. W przypadku wślizgu od tyłu nie ma np. żadnego. A przypadku zwykłego wślizgu ma już decydujące. Czego Ty chłopie nie rozumiesz w piłce?
0
@Bobo25 I to sprawia że sytuacje są bliźniaczo podobne? :D
0
@Bobo25 Gdzie widzisz analogię w zaraniu Lengleta i wślizgach od tyłu?
1
@IronSanHybrid W końcowej fazie produkcji nie śledziłem doniesień ale z początkowych wynikało że adaptacja to to nie będzie. Zresztą po samych trailerach widać że historia luźno jest oparta na książkach.
4
@tadzik447 Serial jest ponoć luźno oparty na książce a z grami nie ma nic wspólnego, więc chyba jednak nie - przynajmniej taką mam nadzieję.
0
@Bobo25 Tylko że on się odniósł do tej konkretnej sytuacji a nie do ogółu...
0
Komentarz usunięty
0
@Kompletny Faktycznie ma to tutaj kluczowe znaczenie... Kajam się!
0
@Bobo25 Co jest analogicznego we wślizgu od tyłu z sytuacją Lengleta? Sorry ale jeżeli masz takie podejście to nie dziwię się że nie rozumiesz.
1
@lucca87 Nie przesadzajmy. Atak przez nogi, wślizgi dwoma nogami albo z podniesioną nogą, nakładki, nadmierna agresja itp. itd. to gruba przesada. Ale tutaj? Oglądam powtórkę i nie umiem sobie wyobrazić co miałby zrobić Lenglet żeby tego Varana nie skrzywdzić. Chyba musiałby być jasnowidzem. Albo w ogóle nie wyjść na boisko.
Nie róbmy se jaj - szkoda mi obrońcy Realu ale akurat ta sytuacja to jest czysty przypadek. Ile było takich akcji że ktoś robił wślizg, wywalał Leo piłkę z sprzed nóg a potem siłą rozpędu wpadał w Leo a ten zaliczał glebę a mimo to sędzia puszczał grę? Taka jest piłka - czasem się oberwie choć się nie powinno. Jeżeli ktoś atakuje piłkę (kluczowe) i ją wybija ale zachowuje min. ostrożność (to jest jedyne co można zarzucić Lengletowi) a mimo wszystko dochodzi do kontaktu z rywalem to przykro mi - odbiór był czysty choć pechowy dla jednej ze stron.