Azi

6

@Chwytliwy a My? :D

Azi

1

@panczo Tyle że to zupełnie inna sytuacja. Jeżeli wznowili grę a VAR sprawdzał to już zmian decyzji nie będzie.

Azi

0

@panczo Już dawno wznowili grę

Azi

0

@SeeleyBooth Niestety ;)

Azi

0

@bartekvisca Bardzo fajni. Tylko dzięki nim wygrali tyle razy ligę w tym czasie.

Swoją drogą od kiedy wprowadzono VAR w LL i LM to Real nic nie wygrał. Przypadek?

Azi

0

@Stoiczkow700 Zima. Nie zapomnij zmienić opon na zimowe. I płyn do spryskiwaczy wlej zimowy! Przy okazji sprawdź płyny i światła.

Azi

34

Sędzia chciał dać kartkę ale zobaczył że to Nacho więc odpuścił Wassowi. Szanuję decyzję ;)

Azi

1

@Danny Gaucho I kogoś obchodzi co sobie piszą na Twitterze? :D

Azi

2

@norbi77 Kto to jest Muniak i El dżarek? Brzmi jak słabe ksywy z gimbazy

Azi

1

@KamQiX Czego, czego... Przeca gada że skiepów nie zmieniosz!

Azi

6

Przy pierwszym karnym tak samo Busi był trzymany przez rywala? I co to zmienia? To nadal są podwójne standardy sędziowania

Azi

1

@PJ1985 proponuję żeby sędziowie zaczęli sensownie korzystać z varu i ilość kontrowersji zmniejszy się. Ale jeżeli oni żyją w przekonaniu że są nieomylni - nawet jeżeli potem oglądają swoje kretyńskie ekscesy w tv - to nic się nie poradzi...

Azi

5

@A_Gomesinho_21 Taki skład to niemal gwarancja że rywal nam zabierze piłkę a my będziemy się martwić o wynik. Ale kto tam wie co EV wymyślił?
Obstawiam jednak skład: MatS - S. Robero, Pique, Umtiti, Alba - Busi, Rakitic, FdJ - Messi, Suarez, Griez

Azi

0

@BarcaInfo Też mnie zastanawiało po co powoływać 4 stoperów do 18-stki. Z drugiej strony jedzie też 5 napastników, wiec raczej nie wyjdziemy w ustawieniu jak na Inter. RSSS to ekipa która lubi grać piłką i niechętnie oddaje ją rywalom a jakoś nie wierzę aby Barcelona miała skupić się na kontratakach.

Zdziwi mnie jeżeli nie wyjdzie skład:
MatS - S. Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Busi, Rakitic, FdJ - Messi, Suarez, Griez
Tyle że ja zabrałbym na ławkę Firpo a nie Todibo

Azi

1

Azi

0

@Messibestplayerintheworld właśnie też zauważyłem że coś nie styka

Azi

0

@Hiacynk Zamawiam - tylko proszę o dostarczenie do Warszawy :)

Azi

6

@BarcaInfo Obstawiam że zagra Umtiti a nie Lenglet.

Azi

5

@DonAndresFCB Aleś wymyślił z tym wyprowadzaniem piłki z spod pressingu Semedo :D

Semedo nigdy nie będzie zawodnikiem na Barcelonę - co nie znaczy że nie może być topowym obrońcą w innej drużynie - grającej bardziej bezpośrednią piłkę. Technikę użytkową ma na bardzo wysokim poziomie. Motoryki też mu nie brakuje. Marnuje się chłopak w klubie, którego stylu gry nie załapał przez 2,5 sezonu.

Junior natomiast dość dobrze podłącza się do akcji. Świetnie rozciąga grę, szuka możliwości zagrania z klepki. Zawsze po podaniu chce wyjść na pozycję - nawet jeżeli się to nie udaje to przynajmniej zabiera jednego z rywali. W grze w tłumie ma to gigantyczne znaczenie. Semedo tego nie ma niestety.

Azi

1

@Danny Gaucho Postarzał się ten kolo na zdjęciach. Za to z wiekiem chyba zrobił się bardziej szczęśliwy bo jakiś taki uśmiechnięty.

Azi

2

@Rewolucja123 Ansu przegrywa wszystkie starcia w walce fizycznej (nie ma się tutaj czemu dziwić). Nie sądzę aby kiedykolwiek była z niego klasyczna 9ka. Może ewentualnie pełnić rolę fałszywej 9ki ale skoro Leo tak nie gra to Fati też pewnie nie będzie.

Widziałeś jak Lautaro pięknie blokował naszych obrońców we wtorek? Ten koleś ma 22 lata 1,74 m i waży około 70 kilo. A zastawia się pięknie. Nie byłem zwolennikiem jego transferu ale to co pokazał w ostatnim meczu robi na mnie duże wrażenie.

Azi

4

@Omoziu Bardzo chętnie zobaczyłbym zestawienie sprzedaży koszulek. Czy koszulki z Ansu, Perezem, Alena czy Puigiem sprzedają się równie dobrze co np. Griezmann

Azi

3

@masq Cieszy mnie że Twoje zdanie w tej kwestii nie ma żadnego znaczenia.

Azi

3

@Chwytliwy Barca od 5 sezonów dostaje łomot z Neymarem czy bez niego. Ale jak on wróci to na bank już nie dostanie. Gwarancje dają @itmustbejoke i @LuisSalvano więc znaczy że tak ma być :D

Azi

6

@kerouac Bez obrazy dla Francuzów ale L1 nie jest poważną ligą. Wprawdzie mają 2 drużyny w pucharowej fazie LM ale z jakiej grupy awansował Lyon? I też rzutem na taśmę. Lille 1 punkt mając za rywali Valencie, Chelsea i Ajax. W LE po 5 kolejkach St. Etienne 4 remisy i porażka (grupa Gent, Wolfsburg i Oleksandriya) a Rennes 1 punkt (Celtic, CFR Cluj i Lazio).

Za wyjątkiem PSG które niszczy ligę z pacem w... nosie to ekipy L1 odbiegają bardzo mocno od średniej najlepszych lig. Więc jeżeli chcesz kandydować do tytułu najlepszego napastnika to nie grasz w L1. Neymar Ci to potwierdzi :)

Azi

28

@LeoMessi1994 Jeżeli przejdzie do poważnej ligi to nie

Azi

0

@IronSanHybrid Putin lubi to. Coś czuje że Władek będzie chciał zawiązać gorące relacje ze swoimi sąsiadami.

Azi

6

W tym roku nie trafimy na kozaków w pierwszej rundzie pucharowej. Dwumecz z Chelsea byłby ciekawy, z Lyonem graliśmy niedawno, więc wolałbym innego rywala, Totki to Mou, więc zapewne należałoby się spodziewać autobusu za zasiekami - co oznacza nudne mecze. Najciekawiej byłoby chyba z Napoli.

W innych parach może paść na Real - Juve lub Real - Liverpool. Ta druga opcja jest chyba nawet ciekawsza. Bardzo chętnie zobaczyłbym też mecze City - BVB czy PSG - Totki. Jeżeli mógłbym wybierać to chętnie ustawiłbym Leipzig - Atalanta i Valencia - Lyon.

Azi

5

@Piorun Cała LM.

Ale bywa też mniej niespodzianek, np: co sezon ludzie tutaj płaczą jak to będzie ciężko wyjść z grypy i co roku zajmujemy pierwsze miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?