Azi

1

@Rahim1908 A to niespodzianka...

Azi

0

Tak jest! Polać mu więcej! Bredzi jakby brakowało mu paru głębszych do pełni szczęścia.

Azi

0

@MichalZZZ Pepsi + Pringelsy

Azi

0

@sewciu50 ja codziennie wymownie trzaskam drzwiami a nawet do 18 się nie załapałem :'(

Azi

5

@Katalonbar Defensywna Barca zapomniałeś dodać

Azi

9

Zawodnicy Barcelony zjeżdżają się na CN żeby pojechać do hotelu autokarem? Cooo?

Azi

15

@fortunate_son Ikona Realu. Ich kibice muszą być dumni.

Azi

2

@TR3YWAY To największe ryzyko

Azi

1

@Chwytliwy Tutaj nie brakuje też kibiców Realu, więc raczej będzie ciężko żeby każdy był zadowolony

Azi

0

@Skaramuczi "Mięsny jeż, mięsny jeż, Ty go zjesz, Ty go zjesz!"

Azi

0

@Tomek54321 Ale niektórzy mają nawalone w głowie na Rakitica :D

Azi

6

Madryckie gazety już przygotowują grunt pod dzisiejszy łomot :D
"To tylko mecz..."

Azi

0

@robsesh https://publiek.vwe.nl//
https://ovi.rdw.nl/

Na tych dwóch stronach (z tego co wiem) sprawdzisz historię auta bez wychodzenia z domu. Oczywiście za darmo. Sprawdź zanim pojedziesz.

Ja raz myślałem że trafiłem perełkę. I był po kolizji. Z dachem z innego auta. 500 złotych wycieczki w plecy. Ale lekcja dobra.

Daj znać jak się potoczyło.

Azi

8

@TiKiTakA2018 Przywykli po prostu.

Azi

1

@Junngeas z pierwszym się nie zgodzę. Generalnie wolę pierogi ale z resztą? Czemu nie? :D

Azi

0

@Hiacynk pierogi > naleśniki
Spaghetti < sushi

To tylko opinia

Azi

0

@robsesh Na ryku aut używanych nie ma okazji ani promocji. Jeżeli auto jest poniżej ceny rynkowej to na 99,99% jest to bubel. Jeżeli Holendrzy chętnie pozbywają się diseli to na 100% jest tam masa Polaków, którzy je skupują i wiozą do kraju. Tyle że wtedy nie wystawiają nawet ofert do neta.

Dobre auto tanio można kupić tylko w rodzinie albo od przyjaciela - i też pod warunkiem że ta osoba była pierwszym właścicielem i że potrafiła o ten samochód zadbać.

Taka smutna szara rzeczywistość.

Azi

0

@barteq Pamiętam że ja siedziałem nad tym dość długo. I tak - bez kartki się tego nie ogarnie. Przynajmniej normalny, przeciętny człowiek tego nie zrobi :)

Azi

0

@cosinus90 Dobre!

Azi

36

@MesQueUnClub_87 Taaa. Dlaczego Wedel nie miał dzieci? Bo swój interes pakował w kakao.

Azi

0

@pawelkolejarz Bez tego też jest proste :D
Akurat ten element to test na logikę - czemu on nie wie jaki jest wynik skoro wie ile jest okien?

Azi

0

@zuchinho jak na mój gust to to jest obchodzenie zasad ;)


e: jeżeli chcecie fajną zagadkę matematyczną to polecam tą - uwaga - jeżeli znasz to nie podawaj odpowiedzi. Polecam rozwiązać samemu bez wujka googla :)

Spotyka się dwóch matematyków, dawnych znajomych którzy dawno się nie widzieli. Pierwszy pyta się drugiego:
-co u ciebie słychać?
-ożeniłem się i mam trzech synów.
-tak? a w jakim wieku?
-iloczyn ich lat wynosi 36.
-to dla mnie za mało informacji.
-suma ich lat wynosi tyle ile jest okien w tej kamienicy (tu wskazał na kamienicę przad którą stali).
-dalej nie wiem ile mają lat.
-to powiem ci jeszcze że najstarszy ma niebieskie oczy.
-aha to już wiem.

Pytanie brzmi: ile lat mają synowie matematyka?

Azi

4

@Krystian1899 Przepisz może dokładnie jak wygląda polecenie. Zrób zdjęcie treści zadania czy coś.

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@Bobo25 W takim wypadku to co napisał @Arthurio
Ale co mają te czwórki do rzeczy?

Z czterech czwórek nie ułożysz np 13. Możesz mieć 4/4+4*4 co daje 17 ale takiej opcji nie ma. Możesz dać 4:4+4+4 co da 9.

Azi

4

@Krystian1899 Ktoś zrozumiał o co chodzi?

Azi

0

@robsesh Brzmi jak pierwsza rata. Drugą - zapewne dużo wyższą zapłacisz w warsztacie. Przy okazji zapewne dowiesz się że w ramach Czarnego Piątku ubyło mu 300.000 km i że był delikatnie klepany. Konkretnie spawany z 4 różnych aut.

Azi

1

@iksajotien Myślę że Valverde ma dziś w klubie do powiedzenia niewiele więcej niż Żydzi za okupacji... Presezon i cyrk z Rakiticem - to wszystko poważnie wskazuje że Ernesto jest kukiełką a za sznureczki pociąga ktoś wyżej. I nawet się z tym nie kryje.

Azi

1

@Janiama No zbił tą piłkę pod nogi rywala. Raczej nie jest to idealne zagranie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?