Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Hiacynk i cmok w herb. Potwórz przy każdym kolejnym transferze.
Ja tam cenię szczerość ale to się kiepsko sprzedaje.
0
@itmustbejoke Ale żeś wymyślił błyskotliwą ripostę :D
0
@Vxb93 Jabłka Adama
Bruce Wszechmogący
Nowe Szaty Króla
Ciało
Dziki cel
Najlepsze najgorsze wakacje
Grand Budapest Hotel
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
1
@Witekk10 za dużo klikania zapewne ;)
28
Zaskakuje mnie jak wiele zmian potrafi wprowadzić nowy trener w zaledwie parę dni.
Co wczoraj widzieliśmy? Po pierwsze nowe ustawienie. Patrząc na skład powinno to być niby 433 a jednak widzieliśmy wyraźnie 3-5-2. W dodatku z wymiennością pozycji w ataku. Nie wyglądało to może jakoś szczególnie rewelacyjnie ale trudno oczekiwać też jakiegoś mega zagrania od Ansu, Grieza i Leo i to z zespołem, który stawiał zasieki. Co więcej w tyłach S. Roberto pełniący funkcję trzeciego stopera - tego jeszcze nie było :D
Zawodnicy wyraźnie dostali polecenie gry na 1 kontakt. Poskutkowało to przytłaczającym posiadaniem piłki (Busi 179 kontkaktów z piłką O.O) oraz zwiększoną mobilnością. I to z Rakiticem i Vidalem w składzie. Strach pomyśleć co będzie z de Jongiem i Arthurem!
Bardzo aktywny zrobił się Leo. W dodatku jego wyjścia z głębi pola wprowadzają istny zamęt w szeregach rywali. Jeżeli nasza druga linia będzie potrafiła skorzystać z tworzących się przestrzeni to zapowiada się naprawdę widowiskowa druga część sezonu.
Chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że Busi jest i będzie kluczowy dla Setiena. Jego statystyki z wczorjaszego meczu zdają się być kosmiczne ale parę słabszych zagrań też zaliczył - jeżeli jednak dalej będziemy tak grali to będzie tutaj niezła beka z tych wszystkich, którzy chcieli Busiego sprzedać albo wysłać na emeryturę.
Nie jest też dla mnie wielkim zaskoczeniem, ze zagrał Umtiti a nie Lenglet. I nawet mając na uwadze, że daleko mu do formy którą zachwycał. Odrobinę dziwi mnie jednak, że wypuszczono Todibo. Grając 3-4-3 pozycja jaką zajmował wczoraj S. Roberto wydaje się dla niego optymalna.
Obstawiam też że Rakitic będzie musiał pogodzić się z ławką. Na dziś spokojnie moglibyśmy pozwolić mu odejść jeżeli trafiłaby się dobra oferta. Nawet bez Alena w środku pola zostaliby Busi, de Jong, Arthur, Vidal i Puig. Szóste miejsce powinien zająć ktoś perspektywiczny. Rakieta zaraz będzie miał 32 lata i dopiero wchodzi w status weterana. Dużo lepiej zrobiłby podpisując duży kontrakt w innym klubie. I patrząc na artykuły w prasie całkiem możliwe że tak się właśnie stanie - jeżeli nawet nie teraz to latem.
0
@VenoM ja tam bym na jego miejscu nie biegał bez sensu tylko ustawiał się tak żeby koledzy mogli mi podać. A na pozycję wychodził tylko i wyłącznie wtedy kiedy będę miał komu tą piłkę oddać. Bieganie dla biegania za mądre nie jest choć przed Cruyffem (a jak widać także po nim) nie było to tak oczywiste.
0
@VenoM jeżeli nie miał jej komu podać to podanie do tyłu jest lepszą opcją niż strata. No chyba że masz inne zdanie :D
0
@VenoM skoro nikogo tam nie było to znaczy że jego też nie powinno tam być.
5
Jest Semedo, Alba, S. Roberto i Junior. Jeżeli S. Roberto miałby grać na prawej obronie to na ławce będą dwaj boczni obrońcy i stoper. Coś chyba za dużo. Czyżby S. Roberto w drugiej linii?
1
@robsesh Rozumiem że jesteś zadowolony a to najważniejsze. Teraz pamiętaj aby nie wyprzedać na pasach i na trzeciego. I szerokiej drogi :)
1
Chyba postawię 100 że espanyol de cornella jednak nie zleci z ligi. Nawet jeżeli się utrzymają to nie będzie wtedy zawodu.
1
@barpol11 Jeden z najbardziej znanych przykładów dotyczy chyba Ala Bundy.
Ed O’Neill (aktor grający Ala) opowiadał potem że nie mógł dostać żadnej sensownej roli. Raz nawet zaprosili go na casting gdzie miał grać jakiegoś generała. Kiedy pojawił się na planie, ubrany w mundur, z poważną miną to zebrani ludzie zaczęli klaskać, śmiać się i wiwatować. To nie była komedia więc Ed roli nie dostał.
Ale rola Ala jest genialna.
1
@insp1re Największym beneficjentem będzie zapewne Busi. Zastanawiam się też czy Umtiti nie będzie znowu pierwszym wyborem. Ale najciekawiej zapowiada się prawa strona obrony. Wydaje mi się że profil Wague powinien nowemu trenerowi odpowiadać bardziej niż Semedo (zakładam że S. Roberto będzie bardzo potrzebny w drugiej linii). Ale nie ma też wątpliwości że ogólnie rozumiane umiejętności piłkarskie Portugalczyk ma lepsze niż Senegalczyk - będzie ciekawie.
16
@robsesh Taka drobna różnica: Odegaard zaliczył prawie 70 występów w Eredivisie i nieźle się tam prezentował. Todibo zagrał 10 spotkań w FC Toulouse i choć grał dobrze to 10 to nadal 7x mniej niż 70. A jest tylko rok młodszy.
Więc tak: Todibo to niewiadoma a Odegaard to talent w miarę już ograny i w takiej ekipie jak RSSS mógł być rozpatrywany jako wzmocnienie składu a nie niewiadoma, która albo się sprawdzi albo nie. Po co ktokolwiek miałby ogrywać nie swoich zawodników jeżeli nie stanowią realnego wzmocnienia składu?
0
@Rewolucja123 Tak? To źle zapamiętałem. Dzięki :)
0
@ViscaBarca123 tiki taką nie informowała że jest poza lista powołanych? Albo coś źle zrozumiałem.
2
@robsesh Do czasu aż zmieni się nasz zarząd to raczej mają rację.
0
Ciekawe co dzieje się w naszej szatni? Jak mają czuć się zawodnicy jeżeli 3 dni temu klub głośno mówi, że trener zostaje (warto podkreślić że EV ma poparcie szatni). Wczoraj jak gdyby nigdy nic prowadzi trening, żeby wieczorem pożegnać się z robotą...
Jak można wymagać od zawodników, żeby zachowywali się profesjonalnie skoro zarząd prezentuje poziom zdecydowanie bliższy pawianom niż ludzi z klas? Co to jest za rozwiązanie?
Ja rozumiem że można było zwolnić Valverde (choć zwalanie na niego winy za kretyńskie decyzje zarządu do najmądrzejszych rzeczy nie należy). Rozumiem że gra nie wygląda tak jak powinna. Ale ryba psuje się od głowy. Problemem nie jest i nigdy nie był EV. On był tylko słabością. Problem nazywa się Bartomeu i jego ekipa, więc nie robię sobie złudzeń że cokolwiek się zmieni.
0
@Pietrula95 z tego co wiem to nie dają raportu od ręki tylko trzeba czekać a ja potrzebuję info najpóźniej jutro rano
0
Znajdzie się tutaj ktoś kto sprawdzi mi po VINie lub nr. tablic czy auto miało jakieś z szkody?
0
@MarioVeB! Wyłącznie Fallout 2
3
Wyjazd do Arabii był na szczęście krótki. W ogóle nie było sensu tam lecieć. Nie mam żadnego żalu, że nie zagramy w finale. Traktuje ten turniej wybitnie jak mecze towarzyskie. Spotkanie było dość żwawe - mecz oglądało się bez ziewania. Minimalizujemy negatywy tej wycieczki. Nie widzę powodu do narzekania i płaczu.
0
@JurnyGerwazy przyjmuj, min rywala, strzel. Powtórz 800 razy
0
Dobrze że przegapiłem 15 minut ale w pierwszej połowie :D
0
@BarcaInfo To oni oglądają mecz na stadionie czy na tv? :D
0
@BarcaInfo Budzą tak wymownie że wiadomo że na EV :D
7
Populacja fanów Joao Felix zmniejsza się.
0
Polecicie jakąś klawiaturę do 200 zł? Może być w zestawie z myszką (ale to nie jest jakoś szczególnie istotne). Najlepiej z kablem.
0
@Persyfl Czy kogokolwiek interesuje jak coś sobie tłumaczysz? :)
0
@Persyfl whatever