Azi

1

@Janiama Ja MatSa nie winę - ot sparował piłkę pod nogi rywala. Zdarza się najlepszym jak widać. Po kiego drążyć temat?

Azi

1

@feiticeira ja mam w teorii 100 a realnie wychodzi między 60 a 80 (zależy kiedy). Z Płynnością nie ma problemów chyba że nadawca nawala.

Azi

0

@Bartek22 Mamy obecnie właśnie taką właśnie sytuacje jak opisałeś - zarząd kupuje, trener nie ma nic do gadania. Gdzie tutaj jest logika? Po co trener skoro ktoś z góry mówi mu jak ma grać? O.o

Azi

0

@insp1re Fajnie byłoby gdyby transfery wychodziły od trenera na zasadzie "potrzebuje zawodnika na pozycję taką a taką o takim a takim profilu". Tymczasem u nas decyduje zupełnie ktoś inny a EV raczej nawet nie pytają o zdanie. Przynajmniej wskazują na to tak fantastyczne zakupy jak choćby Malcom czy Cou oraz wypożyczenia Murillo czy Boatenga.

Skończmy też z tym gadaniem o Cou na 8-ce. Cou to jest 10 a nie środkowy pomocnik a Leo nie wygryzie nigdy.

Azi

2

@kamilo0066 jeżeli będzie to sytuacja w której mógł zachować się lepiej to tak - będziemy mieć pretensję. To że napiszesz coś takiego nie zmieni prostego stanu rzeczy - MatS popełnił błąd. I tyle w temacie.

Azi

5

@Bobo25 Trochę? Zagrał piłkę prosto pod nogi rywala. W takiej sytuacji ma obowiązek wybijać do boku. Jeżeli nie może jej złapać to nigdy przed siebie.

e: ale MatS to człowiek - błędy popełnia. Nie ma się co nad nim pastwić - i tak jest genialny

Azi

3

@macio_944 z chorej psychiki

Azi

1

@Bovciek procka, ram czy obudowę spokojnie kupiłbym używane. Zasilacz jeżeli nie jest wiekowy też chyba nie powinien być problemem. Z kartą graficzną może być różnie bo może pochodzić np. z koparki. Płytę główną kupiłbym nową. Dysk/-i również.

Azi

1

@Odesseiron link?

Azi

0

@Rewolucja123 Aha. Północny Londyn

Azi

1

@Odesseiron Dawno się tak nie uśmiałem :D

e: te o Banasiu są najlepsze

Azi

1

@Rewolucja123 Jak rozumiem mieszkasz w Manchesterze? ;)

Azi

4

@iksajotien Oceny są subiektywne. Nie ma jasnych kryteriów za co należy się jaka ocena - proporcje są umowne a granice zatarte. Mnie na przykład bardzo przeszkadza to, że oceniający w ogóle nie biorą pod uwagę tego czy ktoś się komponuje w drużynę czy swoją grą jej przeszkadza. Czy gra jest płynna, czy zawodnicy sobie pomagają (gra bez piłki) czy stoją i się gapią.

Bardziej od statystyk i indywidualnej oceny danego zawodnika zależy mi na tym aby zespół wyglądał dobrze. Czasem są takie mecze, gdzie Leo strzela dwie-trzy brami i są głosy, że jeden Messi ciągnie Barcelonę. A to nie jest prawda - często cała drużyna tyra ciężko aby zrobić Leo dość miejsca by mógł się wykazać. Z RSSS nie mógł tego zrobić bo blokowali go bardzo dobrze - nie rozumiem czemu EV nie wpuścił Ansu za Grieza i Alena za Albę - aż się prosiły takie roszady.
Co więcej zawodnicy RSSS potrafili nam odebrać piłkę. Bardzo razi mnie głęboko grająca obrona co powoduje że rywale nam wychodzą z pressingu bez większego problemu. Nie przeszkadza mi jak dostaniemy kilka piłek za plecy (niech się MatS popisze grą też za polem karnym) ale chciałbym zobaczyć Barcelonę dociskającą rywala. Ale widać pomysł na grę jest inny,

Azi

5

Na taki mecz to powinni ściągnąć specjalistę z innej ligi. Co z tego że na boisku biegają dwie świetne ekipy skoro sędziują partacze?

Azi

0

@Adamski69 Mocny jest Burnley czy Arsenal bo mi się nie kalkuluje tych 7

Azi

7

@Nano22 Na złość hejterom

Azi

2

Świetne losowanie - jestem bardzo zadowolony.

Real ma ciężki tydzień. Na farcie zremisowali z Valencią, potem wylosowali City i raczej nie będą faworytem a za dwa dni jadą do Barcelony i mogą zebrać od nas bęcki (oby!).

Kibice białych dostaliby fajne prezenty na Święta :)

Azi

1

@V e B 96 co Wy się tak Realem martwicie?

Azi

1

@avanes Ja co sezon życzę Realowi zwycięstwa w Lidze Europy i jakoś nie chcą spełnić moich próśb ;)

Azi

1

Szkoda że nie poznamy dziś całej drabinki :/

Azi

0

@lucca87 Gdyby kara była nieuchronna to nikt nie popełniałby przestępstwa - to by się zwyczajnie nie kalkulowało.

Azi

0

@KrzysiekM Już bardzo dawno nie grałem
https://zapodaj.net/images/067ca08c52efc.jpg

ale wydaje mi się że to może być błąd. Przez parę tygodni układałem 5x5 i to może być wynik właśnie z większego pola

Azi

0

@lucca87 wysokość kary ma znikomy wpływ - to nieuchronność kary wpływa w pierwszej kolejności na to czy ktoś zrobi coś nielegalnego czy nie.

Azi

0

@bixmix Bzdury do mnie piszesz kolego. Zabójstwo to zabójstwo a kradzież to kradzież. Nie możesz tego porównać. Równie dobrze możesz napisać że złodziei w ogóle nie powinno się karać skoro zabójca w afekcie dostaje 8 lat, albo żeby takich zabójców skazać z założenia na karę śmierci skoro złodzieje mogą dostać 20 lat. Tyle że to nadal jest głupie rozważanie.

Azi

0

@jachuu9 na oficjalnym profilu Barcelony na YT może być losowanie?

Azi

0

@tombard i co to ma do rzeczy? Masz osobę która dokonuje jednego przestępstwa i osobę która dokonuje bardzo wielu, choć nieporównywalnie drobniejszych. Jak chcesz to porównać i dlaczego w ogóle miałbyś to robić? Samo porównanie już jest pozbawione podstawy logicznej.

Azi

1

@eydem 2048 (ten wymóg 15 znaków jest bez sensu...)

Azi

0

@student97r nie ma to jak się litować nad kanciarzami...

Azi

1

Napoli będzie dla nas najwygodniejszym rywalem. Lyon i Atalanta będą się bunkrowały a Totki i Chelsea to PL więc zdecydowanie trudniejszy rywale. Chociaż dobrze byłoby utrzeć nosa Mou.

Azi

0

@Fabik87 Stara szkoła mówi że piłka może przejść ale zawodnik już nie. Koleś potraktował słowa Górskiego zbyt dosłownie...

Myślę że jakiejś gigantycznej kary nie będzie. Mimo wszystko była to piłka stykowa a nie bezpośredni atak na rywala. Ciężko zarzucić bramkarzowi, że chciał zrobić krzywdę choć wygląda to dramatycznie.
Kara za czerwo + kilka dodatkowych spotkań za bardzo niebezpieczne zagranie. Nie zdziwi mnie jeżeli nie dostanie nawet tyle. Z drugiej strony nie zaszkodziłoby też ukarać gościa dla przykładu - tak aby zawodnicy jednak uważali na zdrowie rywali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?