Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Bez niespodzianek
1
"Nie można zrozumieć, dlaczego wcześniej nie wychodził w podstawowym składzie Barçy."
Odpowiedz to osoba, która podejmuje głupie decyzje. Siedzi na najwyższym stołku i niedługo (na szczęście) kończy mu się kadencja. I część osób odruchowo pomyśli że chodzi o Valverde. Tyle że trener jest tylko pionkiem :/
0
@barteq Oby. Byle nie Vidal
6
@jacobFCB Patrząc po bezpośrednich starciach w ostatnich latach to wcale mnie nie dziwi że czują się zagrożeni. Obawiam się że na ulicach Barcelony dostaną zdecydowanie lżejszy łomot niż na stadionie :D
0
@Mathew86 Przełożony kazał to wykonał rozkaz. Piszecie tak jakbyście nigdy w pracy nie byli.
0
@PeteR10 Dzięki. Akurat tą stronę śledzę na bieżąco :)
0
Nie widzieliście gdzieś zniżki na procesor Ryzen 7 3700x (poniżej 1400 zł) lub Ryzen 7 3800x (poniżej 1500 zł) ? :)
6
@BarcaInfo Mecze w których CR miał +3 udane dryblingi:
0
Suarez miał genialne pierwsze 45 minut - w tym czasie zasłużył na 10. W drugiej nie było tak ekstra. Ocena byłaby sprawiedliwa gdyby nie fakt, że przepięknie przylutował sędziemu piłką w buźkę. Po czym doskoczył do niego z pretensją, że przerywa akcje. Zdecydowanie należy mu się +1 :)
1
@msmsms mam pewne obawy, że takie "recenzje" nie są przypadkowe
1
@Barca_Big_Moment Ja przeczytałem ten opis i z miejsca przypomniało mi się jak jeszcze parę lat temu były krzyki, że w sytuacji zagrożenia nasi obrońcy nie potrafią wy... yyy... wybić!! piłki. Dziś jest pretensja w drugą stronę :D
Ale i tak najlepszy jest opis S. Roberto:
"Klasyczny występ Sergiego. Poprawność w defensywie i duża uważność przy konstruowaniu akcji. Nie popełnił żadnego poważnego błędu. W ataku jedno kluczowe podanie i częste bycie pod grą. Tylko Messi miał więcej kontaktów z futbolówką."
Pyk 6/10
Z opisu wynika, że nasz wahadłowy był bardzo aktywny, nie popełnił żadnego większego błędu a jednocześnie dużo się udzielał w ofensywie co skutkowało jednym kluczowym podaniem. A i nikt w zespole nie dostał niższej oceny... :D
Żeby nie było - ocenianie polega na subiektywnej... ocenie! Nawet nie będę się bawił w argumentowanie że S. Roberto powinien dostać wyższą ocenę. Nie w tym rzecz. Po prostu czasem mam wrażenie że ktoś nie przeczytał tych opisów przed wypuszczeniem ich "do druku".
4
@AmigoBlancos Jestem jak najbardziej za. Brzmi jak kolejny jeden tytuł raz na 15 lat!
0
Morele.net mnie rozwala. Mam nieodparte wrażenie że biorą przykład z TVP :P
Napisałem negatywny komentarz do produktu. Wyskoczył komunikat "błąd formularza". Odświeżam stronę i jeszcze raz to samo. Tym razem przeszło. Ale komentarz zupełnym przypadkiem zaginął w odmętach internetów :D
Sprawdziłem inny produkt - dla odmiany pozytywny komentarz - i proszę - od razu wisi na stronie.
A tak na marginesie - za nic w świecie nie kupujcie od nich licencji elektronicznych na oprogramowanie. Ich pracownicy potrafią kopiować kod na maila a jak nie działa to zarzucają Ci że użyłeś go na innym kompie :D
1
@IronSanHybrid dobre! dużo dobre!
0
Proponuję dla fanu zgłosić kogoś totalnie animowego i niech zajmie miejsce w top 3
Choć z drugiej stronie nie zdziwiłbym się jak by wygrał @ValverdeOUT
0
@Bykunn Dobra - robię licytacje na allegro :P
2
@Rewolucja123 @Bykunn chcecie kupić nominację? :P
2
@Kuczek Lucho? Lucho powiedział że wraca a Moreno przekazał mu, że chce prowadzić kadrę na euro i dopiero po ME zostanie jego asystentem.
2
@Avada Kedavra Real ma już Jovica. Nie chce na niego naskakiwać ale ale bawiły mnie płacze na LR że on idzie do Realu a nie do nas :)
2
@messi564 Jeden z wymienionych przez Ciebie "obrońców" odpowiada za 2/3 dorobku strzeleckiego BVB w LM w tym sezonie. Ciężko go nazwać obrońcą.
2
@MarioVeB! Bo S. Roberto gra w ten sposób od takiego o dzieciaka a nasze nabytki są w klubach szkoleni na zasadzie: "wyjdź na pozycję kiedy tylko masz okazję". To widać świetnie nawet po Griezmannie - on oczekuje innych piłek niż my gramy. Wczoraj nie było z tym problemu bo BVB się nie bunkrowało i akcje były szybkie.
14
@TheNekro94 ja też :)
Ale to i tak pikuś
https://mistrzowie.org/745573/Namowic-na-pieska
3
@AmigoBlancos 500+ herbów dla każdego kto na mnie zagłosuje!
0
@darek60 wolę to
4
Bardzo podobała mi się wczoraj gra naszych wahadłowych. Nie było idealnie (mimo wszystko przy atakach Griez za bardzo wchodził w paradę Juniora- za to w defensywie nieźle się asekurowali) ale różnica w grze była diametralna.
Junior bardzo odważne wejścia w pole karne - takiego zmiennika dla Alby oczekiwałem. W defensywie trochę gorzej - nie zablokował strzału przy bramce, ale tutaj bardziej miałbym pretensje do de Jonga, który stał kilka metrów za Sancho i się przyglądał a Junior został bez asekuracji.
S. Roberto hulał na prawej stronie. Nieźle wychodził na pozycję i wykazał się nawet wolą walki kiedy dostał podanie od Suareza i każdy by tą piłkę odpuścił a on poszedł do końca i wywalczył rzut wolny.
Zupełnie inną kwestią jest to, że BVB nie bunkrowało bramki, co w zwyczaju mają wszyscy nasi rywale. Nie próbowali nas też zepchnąć i zabiegać (dopiero w końcówce) więc mogliśmy grać co lubimy.
Do GD zostało 3 tygodnie - trzeba mocno poprawić motorykę, bo Real z pewnością nie będzie się bunkrował. Jeżeli chodzi o jakość piłkarską to nie mają do nas nawet porównania ale jeżeli uda im się nas stłamsić agresywnym pressingiem to będzie ciężko. Jest co poprawiać, więc do roboty :)
16
@masq To jest ten stan kiedy wygrywamy 3:1 po niezłym meczu (może z wyjątkiem końcówki za co należy się ostra nagana), awansujemy z 1 miejsca z najtrudniejszej grupy na kolejkę przed końcem fazy grypowej ale i tak specjalistę wiedzą lepiej niż trener kto powinien grać :)
1
@IAmLegend Gdybym wygrał kilka baniek w totka to bym Ci w ogóle nie odpisywał
0
Ale mi się spać chce! Dajcie link jak sędzia dostaje w ryja od Suareza to się trochę rozbudzę :)
7
Tak jest panowie: stoimy i gapimy się. A jak nas klepią to wzajemne pretensje.
6
Stoimy jakby czekając że sędzia skończy mecz 7 minut przed czasem