Azi

2

@Chwytliwy To fakt. Nasza młodzież nie deklasuje rywali nawet na rodzimym podwórku. Zmiany jakie zaszły w naszej akademii wychodzą nam bokiem :'(

Azi

1

Drużyna U19 przegrywa od 5 minut z BVB 1:2. Jeżeli nie strzelimy 2 bramek żegnamy się z turniejem.

Niestety młodsze roczniki nie są aż tak dobre jak się je promuje :/

Azi

1

@Rewolucja123 Nie sądzę. Zespół musi się skupić na wypracowaniu niezbędnej motoryki, tak aby pociągnąć do końca sezonu. Do tego trzeba zaadaptować Grieza do zespołu. Ciężko w takich warunkach oczekiwać wyraźnych skoków jakości gry.

Oglądałem wczoraj pierwszą połowę Real - PSG i nie robią oni jakiegoś mega Łał! Hazard i Marcelo robią to co Alba i Neymar - wchodzą sobie w drogę. Real zostawia bardzo dużo luzu za drugą linią, która też jakaś wybitna nie jest. Do tego babole w obronie wcale nie mniejsze niż u nas. O wynik GD się nie martwię.

Azi

7

@msmsms Ja bym powiedział inaczej: warto zauważyć że pomimo tego, że presezon przypominał objazdowy cyrk lub zamtuz to drużyna punktuje i w lidze i w LM. I to pomimo tego, że każdy kolejny rywal wygląda kondycyjnie dużo lepiej niż my.

Azi

5

@SelloutCrowd mecz typowo pod polskiego widza - zwycięzca LM i "Polskie" Napoli.
Przeciętny polski widz zapewne woli oglądać mecz z polakiem-rodakiem niż najciekawsze spotkanie danego dnia.

Azi

0

@qbuteq Będzie ciężko. Zespół jest totalnie nieprzygotowany kondycyjnie - wszyscy wiemy kto ponosi winę za taki a nie inny wygląd presezonu - i nie ma kiedy tego nadrobić. Do tego masa kontuzji. Dodajmy konieczność wprowadzenia Grieza do drużyny i mamy obraz jak jest źle.

Azi

1

@Chwytliwy nie będzie dziś? Kurde. Idę spać :(

Azi

0

Skończcie biadolić i dajcie skróty!!

Azi

3

@kuz Szpaka udaje. Nie zabrzmiało to lepiej

Azi

3

Dietmar Hamann: Coutinho nie pokazał jeszcze tego, czego można by spodziewać się po zawodniku za 100 milionów euro. Na razie nie jest wart nawet połowy tej kwoty. [Sport]
Dlatego zapłaciliście 8 a nie 100...

Azi

13

@Dominx Ho ho. Wreszcie oryginalny żarcik! :)

Azi

0

@ForcaMilosz Chodzi mi o to co napisał @MarioVeB! - nie sąd a prokurator. Jeżeli zakładamy że to sąd kogoś oskarża to trudno jest oczekiwać, że ten sam sąd tą osobę uniewinni.

Azi

1

@Veb1233 sąd chciał go skazać a jednak został uniewinniony? Toż to precedens na skalę światową

Azi

3

@Bykunn ktoś ma w tej kwestii jakieś wątpliwości? :D

Przepisy podatkowe są tak zawiłe a często wręcz sprzeczne ze jak będą chcieli Ci dowalić to i tak to zrobią.

Azi

0

@TheNekro94 z Todibo ;)

Jakoś nie chce mi się wierzyć że Leo powiedział coś takiego. I ciekawe kto siedzi na podsłuchu :D

Azi

5

@Commando Raczej Dembele udowodnił że Lahoz zupełnie nic nie umie...

Azi

2

@IAmBackCules Nie martw się. W teorii ekonomii jest coś takiego jak krzywa laffera. Mówi ona o tym, że po przekroczeniu pewnego progu podatkowego kolejny wzrost podatków będzie powodował mniejszy wpływ do budżetu. Jak tylko PiS się zorientuje, że już dawno ten próg przekroczyliśmy to zaczną krzyczeć że to była pochopna decyzja, że ludzie chodzą smutni i jacyś tacy odwodnieni. I że naród niech się cieszy bo akcyza idzie w dół! ;)

Azi

0

@xVENUMx do wyposażenia dołączona jest laweta?

Taki suchar.
Bez dokładnego sprawdzenia auta nikt sensowny nie powie Ci czy warto czy nie. Jak chcesz wiedzieć czy to dobra cena to wejdź na OtoMoto i sprawdź jaka jest średnia cena. A potem szukaj w tej górnej połowie też mając duże baczenie na jakość i stan pojazdu. W tej dolnej promocji nie znajdziesz. Za to znajdziesz dużo wizyt w warsztacie, sporo nerwów i zmarnowanych oszczędności.

Azi

0

@BlauGrana1404 Nie będę sam składał na szczęście. Może jakoś hardware bym zamontował ale nie bawiłem się tym od nastu lat i jakoś mnie nie ciągnie. Na szczęście mam na zakładzie specjalistę od tego :)

Dzięki za pomoc

Azi

0

@BlauGrana1404 Poluje właśnie na R3700x lub 3800x. Tyle że ja gram wyłącznie w Factorio (niestety nie obsługuje wielowątkowości) więc komputer jest mi potrzebny do pracy - potrzebuje sprzętu do analizy tysięcy próbek - czasem setek tysięcy (wyniki laboratoryjne).

Zastanawiają mnie tylko dwie rzeczy:
- wybrałem AORUS ELITE ale nie wiem czy wystarczy mi B450 czy dopłacić jednak do X570 - jak uważasz?
- Ram - jeżeli wezmę B450 to zakupię zapewne pamięć G.Skill Ripjaws V, DDR4, 3000MHz, CL15 - 4 kości po 8 BG ale jeżeli zdecydowałbym się na X570 obsługujący wyższą częstotliwość to może warto dopłacić parę zł za 3600 MHz?

Azi

0

@BlauGrana1404 Ryzen - nawet 3 generacji - nadal przegrywa dość wyraźnie walkę w grach. Wyjątek stanowią te gry, które wspierają wielowątkowość ale GTA 5 chyba tego nie robi. Jeżeli kolega @Salwik92 chce grać na mega ustawieniach to wybrałbym jednak intela jeżeli nie jest to istotne to ryzen będzie ok.

e: zestaw z R2700x z grafiką RX580 będzie kosztował około 3500-4000 w zależności od ilości i jakości ramu, tego czy masz windowsa czy kupujesz, czy chcesz chłodzenie (Ryzen ma w pudełku wiatraczek;) itp.

Azi

0

@Kidd Leniwy dziś jestem - liczyłem że ktoś linka podrzuci :)

Azi

0

@Danny Gaucho Da się obstawić że nie wygrają ligi? Jak dla mnie pewniaczek i to zapewne z wysokim kursem :D

Azi

0

@Baaarca95 O proszę urodzony optymista! Albo bardzo kiepski ironista ;)

Azi

1

@kenneth99 :D
1515151515

Azi

1

@Misugi14 Lew Jaszyn (wyprzedził epokę, może nawet dwie lub trzy)
Puyol (patrząc po samych umiejętnościach to nie był najlepszy ale dodając cechy przywódcze i waleczność Tarzan jest nie do pobicia)
Xavi (większą rewolucje wprowadził Busi ale Generał jest kwintesencja naszej piłki)
Messi (nie ma sensu tłumaczyć czemu;)

Azi

1

@XBlairrX powszechnie wiadomo że jak się zaufa juniorowi to z niego wyrośnie gwiazda nawet jeżeli nie ma wystarczających umiejętności ani tym bardziej potencjału. A najlepszymi meczami do budowania zaufania jest LM. To dopiero pokazuje klasę trenera jak wystawi takiego dzieciaka!

Azi

17

Od biadolenia na władzę w internecie nic się nie zmieni. Jeżeli Wam się nie podoba to zbierzcie się na demonstracje i wyraźcie swoje niezadowolenie. Ukraińcy mogli zrobić pomarańczową rewolucje to Polacy też mogą.

Tylko dajcie już spokój LR. Bo rzygać się chce od tej polityki.

Azi

0

@Salwik92 Mou kiedyś nie deklarował wiecznej miłości do Chelsea? A dzisiaj prowadzi Totki... Ten gość ma naprawdę ciekawą moralność.

Azi

1

@Janiama przeczytałem tylko wstęp - potem wywaliło mnie za adblocka - ale problem jest mi nieobcy. Z jednej strony Boniek ma rację - murawa powinna być przygotowana na błysk - z drugiej Narodowy musi na siebie zarabiać (podkreślam słowo zarabiać a nie zwracać koszty). Ciężko będzie o złoty środek. Przypuszczam, że najrozsądniejszym wyjściem będzie rozkładanie spotkań kadry na kilka stadionów - tak aby planując mecze można było wybrać ten z najdłuższą przerwą między imprezami.
I tak - wiem że Narodowy to powinie być stadion reprezentacji ale jeżeli boisko ma wyglądać tak jak wczoraj to ja dziękuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?