Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@burixgm ja tam bym zdecydowanie wolał "Mamy tryplet" ale o gustach się nie dyskutuje.
0
@BigShaq Muszę przyznać że Valverde mnie trochę wkurza z tym Semedo. Wague czeka na szansę i naprawdę chciałbym zobaczyć jak sobie radzi. Do tego Junior - wystawianie na siłę Semedo na lewej stronie jest dla mnie kuriozalne.
2
@Fake69 Ja proponuję drugą linię Cou - Messi - Griezmann. Na stoperze de Jong a w ataku MatS - świetnie się sprawdza w polu karnym. Czemu tak nie gramy?!?!
0
@D10SLEO To dlaczego nie przełączysz skoro oczy Ci krwawią? Jesteś masochistą i lubisz się dzielić publicznie swoimi żalami czy o co chodzi? :)
0
@barteq pomijam fakt, że wiesz jakie były założenia taktyczne ale nawet zakładając, że to co piszesz jest prawdą to nie zmienia to faktu że nic to nie daje a robi gigantyczną wyrwę w środku pola.
O tym bieganiu Semedo już było wiele razy, więc wracać do tego nie ma sensu. Fajnie że choć próbuje się pokazać w ofensywie a nawet miał ostatnio setkę ale to nadal kropla w morzu potrzeb i wielkiego progresu nie ma, więc jeżeli odejdzie to płakać po nim nikt chyba nie będzie.
0
@donleoJR Mam lepszy pomysł: zacznij pisać tak, żeby nie trzeba było jej szukać tam gdzie jej nie ma :)
1
@nieprzysiadalnosc "Druga sprawa jest taka: średnia postawa zespołu? B*tch please. Oni na mecz Ligi Mistrzów wychodzą, jakby byli Realem i zdobyli ją trzy razy od rząd, kiedy są Barceloną, która patrzy z utęsknieniem na Puchar w klubowej gablotce. To nie jest średnia postawa, to postawa, której trzeba jak najszybciej ukręcić łeb."
Pełna zgoda. Tyle że to samo było za Lucho, więc już 5 sezon się ciągnie. Dlaczego myślisz że nowy trener (dowolny) da radę coś zrobić z tymi samymi ludźmi? Wystarczy się zastanowić chwilę żeby zobaczyć, że problemy które nas męczą nie zaczęły się ani wczoraj ani nawet 3 lata temu. Klub wymaga gruntownej przebudowy i powrotów do korzeni a nie kosmetyki w postaci wymiany szkoleniowca.
5
@juliacicha fajnie wyciągał obrońcę. Pokazywał się do gry. Ale ciężko mu grać kiedy reszta kolegów głównie się przygląda.
Swoją drogą nie cierpię spotkań z Vidalem w pierwszym składzie. Wczoraj Busi przez większość meczu musiał asekurować obrońców, więc jedynym pomocnikiem był FdJ. I co on może sam zrobić na tak wybieganego rywala? Leo oczywiście nie zdzierżył i cofnął się do drugiej linii czego efektem był brak armat jeżeli nie ma Suareza. Podziwiam waleczność Vidala ale taki zawodnik musi grać jak Paulinho - wychodzić z drugiej linii za obrońców, czego Chilijczyk nie robi. Gra z nim w 433 mija mi się z celem.
3
@Trojanek23 Nigdy nie wpadłeś na taki pomysł że życie nie jest czarno-białe? I że osoby które nie hejtują Valverde wcale nie musza być jego zwolennikami? Ba - mogą być wobec niego krytyczni (np. ja).
Nie zmienia to faktu że hejter to po prostu głupek, którego ktoś nauczył (niepotrzebnie) pisać i wmówił mu że wyrażanie swoich opinii publicznie jest spoko.
3
@donleoJR Czytać potrafię. Tylko znaleźć logikę w Twoich wypowiedziach jest ciężko.
1
@donleoJR A co ma piernik do wiatraka?
1
@KamQiX Szkoda Juniora. Tym bardziej że ze składu wywala go akurat Semedo.
0
@qbuteq Rakitic lubi to!
2
@SuperPatsonFCB Mnie tam jest obojętne czy odejdzie czy zostanie. Nie jestem kibicem Valverde tylko Barcelony. Jeżeli gra będzie wyglądała tak jak bym chciał, to nie ma dla mnie większego znaczenia kto usiądzie na ławce.
@ProMILs Po co tak kombinować? Wywalić wszystkich i wprowadzić La Masie do pierwszej drużyny. Tylko nowy trener musi pamiętać żeby zakazać im podawania do Leo w każdej akcji. Magic!
8
Życie jest piękne. Robisz sobie rano kawusie. Wchodzisz dla relaksu na LR a tam jak zawsze wylewanie żali na Valverde. I dowiadujesz się, że jak tylko go wywalą to przyjdzie super trener i powie zawodnikom "Panowie: teraz gramy piękną piłkę!". I tak się stanie. Od tak. Z tymi samymi zawodnikami i całą otoczką.
https://media.giphy.com/media/12NUbkX6p4xOO4/giphy.gif
Piękne są te proste rozwiązania. Po co my tak kombinujemy. Trzeba dać władzę prostym ludziom a wszystko będzie super. Już Lenin to wiedział. Ale potem przyszedł Valverde... znaczy Stalin! I wszystko popsuł. I znowu lud musi ratować świat. Ciężkie jest życie bohatera.
Tymczasem przyjemnej kawusi tym co już wstali. I spokojnego wypoczynku tym, którzy się dopiero kładą. Miłego dnia wszystkim :)
0
@Gaucho Argumentować to wystarczy zwykle odrobinę - problem w tym że tutaj mało osób odróżnia argument od wyrażania swojej opinii. A najzabawniejsze jest odwoływania się do tzw. wiedzy powszechnej. Zazwyczaj wymyślonej na poczekaniu i nie mającej pokrycia w jakichkolwiek faktach.
1
@Rewolucja123 Nie nauczył @robsesh porządnie liczyć ;D
0
@Patrykl145 jest jakaś transmisja na YT?
1
@student97r Wychodzi na to że ja jestem to "nic"... :'(
0
@Criss18Barca Legia wystawia ten sam skład na Piasta i na Górnik? :)
3
@stone80 Skoro dzban może pisać odpowiedzi do moich postów to padaka może grać w piłkę ;)
3
Bardzo chciałbym zobaczyć taki skład: MatS - S. Robero, Pique, Umtiti, Alba - Busi, de Jong, Alena - Perez, Messi, Dembele/Fati
Ekipa złożona z zawodników z DNA Barcelony :)
0
@robsesh Jakie ma znaczenie gdzie na kartce wpiszesz dane nazwisko? To tylko papier a na boisku wygląda to zupełnie inaczej.
Z innej beczki:
Bardzo nie podoba mi się Barcelona z Vidalem. Arthur też ma wahania formy zbyt duże aby opierać na nim grę. Nasz skład jest zbyt zróżnicowany. W tym sezonie jest mega dużo nieporozumień na boisku: ktoś podaje albo na dobieg kiedy kolega stoi w miejscu albo odwrotnie.
7
@kerouac Czego bym na Netflix nie oglądał to zawsze jest promowane LGBT. Nie mam nic do ludzi - niech se żyją jak chcą ale takie nachalne wciskanie ideologii jest mega niesmaczne.
0
@Witekk10 Fakt. W takim razie jakiś uraz musiał się trafić
0
@zadafcb A nie jest zawieszony?
0
@FDJ Pieniądz to temat który jest poruszany w Biblii najczęściej :)
Ludzie zawsze są tacy sami.
A ksiądz zawsze będzie człowiekiem. Tylko żaden ksiądz nie jest Bogiem. I warto o tym pamiętać
0
@Arkon W Biblii jest coś o celibacie?
1
@NeroTFP Nie mam pojęcia. To pytania do teologia a nie przeciętnego chrześcijanina :)
Nie rozumiem tylko dlaczego tak bardzo potrzebujesz znaleźć to w Biblii?
Od siebie mogę powiedzieć że nigdy o takim podejściu nie słyszałem. Trudno mi tez uwierzyć w jego prawdziwość kiedy zazwyczaj połowa kardynałów uważa że obecnie pełniący funkcję Papież myli się w wielu kwestiach.
Człowiek zawsze będzie człowiekiem. Mamy swoje wady i fakt że ktoś jest np. księdzem nie powoduje że nagle się tych wad i słabości wyzbywa. Jestem za to pewny że naskakiwanie na księży to takie usprawiedliwianie samego siebie. Logika typu: "skoro ksiądz grzeszy to ja mogę podwójnie". I choć smutne jest że wielu księży ma sporo na sumieniu to warto pamiętać że w ostatecznym rozrachuhnku każdy odpowiada za siebie a nie za innych.
1
@FDJ Nie wiem. Stary testament jest trudny do interpretacji. Często są tam sformułowania które są zrozumiałe dopiero jak przeczyta się przypis albo zna kontekst historyczny. Tutaj trzeba by zapytać biblistów skąd takie lata.