Azi

0

@MaTt_BarcaFan Tylko że my nie mamy defensywnego pomocnika od czasu jak z klubu odszedł Yaya Toure. No chyba że za takiego uznać Masche, tyle że u nas za bardzo w drugiej linii nie grał...

Azi

0

@wajcha "Mowisz, ze piszesz o tepym hejcie, ale w Twoim glownym poscie nie ma o tym wzmianki."
Przykro mi że potrzebujesz aby wyłożyć Ci wszystko dokładnie bo inaczej nie załapiesz.

"Jedynie to, ze krytykujacym szajba odbija (...)"
Gdzie użyłem słowa "krytykującym"?

"wiec wg mojego rozumowania dotyczy sie to wiekszosci komentujacym na La Rambli"
Postaraj się zrozumieć co chce przekazać nadawca a mniej opieraj się na własnym rozumowaniu.

"Nie rozumiem, dlaczego chcesz wmowic, ze takie mecze sie wygrywa najmniejszym nakladem sil?"
Może dlatego że gramy w zasadzie co 3 dni a czeka nas jeszcze ze 30-35 spotkań? (nie chce mi się liczyć ile)

"Dla mnie to jest frazes pilkarski, ktory pasuje do stylu wypowiedzi Tomasza Hajty"
Fajnie. Tylko co z tego?

"Kazdy mecz trzeba wybiegac, zwlaszcza kiedy jest sie bez formy i nie ma sie kontroli nad meczem"
To pewnie też jest frazes rodem z Tomka Hajty :)

"Nasza Barca gra slabo i to gra slabo od jakiegos czasu i nie widze zadnych przeslanek zeby mialoby byc lepiej, bo juz przez to przechodzilem przez ostatnich kilka lat."
OK. Co to ma do tematu?

"Wmawiamy sobie, ze to trudny teren, nie ten moment sezonu stad taka gra a nie inna (...)"
Kto tak wmawia?

"(...)najwazniejsze sa 3 pkt "
Jak rozumiem zwycięstwo nie było ważne. Można było ten mecz przegrać byle dac z siebie 100%. Dobrze rozumiem Twoją "logikę"?

"Barcelona z roku 2014/2015"
Mówisz o Barcelonie która przegrała z Realem 1:3, potem z Celtą, potem z RSSS po którym Lucho miał wylecieć i wpadł w konflikt z Leo ale uratował go Xavi? W którym to zawodnicy ciągnęli zespół a nie trener? Nie jest to za dobry przykład...

"Bayern z 2012/2013"
Który w 2 kolejce przegrał na wyjeździe z BATE Borysow? I 8 sezonów temu? Całkiem niedawno :)

"Jednak tez nie popadajmy w skrajnosc, nikt nie oczekuje ze w kazdym meczu bedziemy wygrywac po 3-0 i nagle znow bedziemy Barcelona sprzed 5 lat (...)"
Żadnej Barcelony podobnej do Lucho. Masakra i tragedia. Już lepiej ten brak stylu EV.

"(...)jednak mysle, ze kazdy oczekuje, ze nasi beda grali z zangazowaniem i pomyslem na gre, ale u nas nie ma od dluzszego czasu ani jednego ani drugiego."
Nie jestem trenerem Barcelony i nie jestem w stanie stwierdzić czy zaangażowania nie ma czy jest. Za to z łatwością mogę stwierdzić, że latania po świecie nie pomaga w przygotowywaniach do sezonu. Zawirowania polityczne też nie.

Azi

1

@MesQueUnClub_87 jest na szczycie na wielu listach. Ale większością nie chciałby się chwalić.

Azi

0

@Jordi10 w PL też by się przydało. W Warszawie jeszcze opłaty za wjazd do centrum.

Azi

0

@norbi77 Może niektórzy mówią po hiszpańsku nie lepiej niż Dembele? :P

Azi

3

@wajcha Tyle że chłopie na załapałeś przesłania. Nigdzie nawet nie sugeruje że zagraliśmy dobry mecz.

I druga rzecz, której - tak wnioskuje z Twojej wypowiedzi - nie załapałeś. Krytyka to coś pozytywnego. I do krytyki się nie odnoszę. Za to tępy hejt, który stał się tutaj codziennością to nie jest krytyka i nie ma z nią za wiele wspólnego.

Do Twojej wypowiedzi warto dodać jeszcze jeden element: pokaż mi zwycięzcę LM, który przez cały sezon grał piękną piłkę i lał wszystkich jak leci trzymając pełną kontrolę nad meczem. Powodzenia w szukaniu :)

Azi

9

@macio_944 Są przesłanki. Druga linia z de Jongiem i Arthurem wygląda dużo lepiej. Do tego Griez który musi się wprawdzie jeszcze wpasować w drużynę ale jest nadzieja. Neymar i Suarez też z miejsca nie zrobili wielkiej różnicy. Nawet na Semedo nie psioczę bo widać poprawę. A to wszystko z presezonem, który przypominał bardziej festyn niż przygotowania do sezonu.

Valverde dalej prowadzi zespół. Czy wygramy LM? Nie wiem i nikt tego nie wie. Ale jeżeli już prowadzi Barcelonę to nie bądźmy idiotami i wspierajmy klub któremu kibicujemy.

Azi

8

@FDJ Tylko że wczoraj nie graliśmy z Romą ani z Liverpoolem...

Azi

52

Czytam wypowiedzi niektórych i normalnie mózg wybucha.

To jest faza grupowa LM. Tutaj, szczególnie ze słabszymi rywalami, trzeba zdobyć 3 punkty i to jak najmniejszym nakładem sił.

Poprzedni sezon:
Liverpool - wtopa na wyjeździe z Crvena zvezda i awans na styk kosztem Napoli. A jak się skończyło to każdy wie.
City - 1 pkt z Lyonem
Real - dostał dwa razy w tyłek od CSKA
Juve - przegrali z Young Boys (i mogło ich to kosztować 1 miejsce w grupie)

Niektórym tutaj odbija totalnie szajba. Nie będę wymieniał z nicku ale wystarczy przejrzeć kilkanaście ostatnich komentarzy i samemu można sobie stworzyć listę.

Takie mecze jak ten ze Slavią to nie jest konkurs piękności gdzie drużyny popisują się stylem. Szczególnie kiedy rywal robi absolutnie wszystko aby sprawić sensację. Wystarczy zerknąć na statystykę przebiegniętych wczoraj km. Slavia zrobiła ponad 15 km więcej niż my. To tak jakby grali nawet nie w 12 ale w 13. Do tego zagrali naprawdę dobry mecz.

A jednak to my wywozimy punkty. Do tego w końcówce spokojnie powinniśmy zabić to spotkanie ale z jakiegoś niezrozumiałego powodu nasz atak postanowił nie dobijać rywala. Ważne punkty, bo to jest LM a nie PK. Tutaj nie ma drużyn pokroju Legii czy Piasta. A styl*? Za to punkty dają ale w skokach narciarskich. Jeżeli już Wam się plączą dyscypliny to pora wziąć kilka głębszych oddechów i zastanowić się czy jest sens się odzywać.

*Każdy chce żeby Barcelona grała pięknie ale w meczach takich jak ten wczoraj jest to praktycznie niewykonalne.

Azi

8

@Danny Gaucho Jestem w stanie wyobrazić sobie jeszcze inne ciekawe zastosowania :P

Azi

1

@anonimek Napisałem mu smska. Odpisał że to głupi pomysł. Pozdrawiam

Azi

1

@IronSanHybrid gdyby baba miała wąsy...

Azi

2

@NGTRX że statystyk po meczu wyszła różnica 15,5 (bez kilkuset metrów). To tak jakby grali w 12 a nawet 13

Azi

0

@Chwytliwy widziałeś statystykę km? Slavia zrobiła prawie 15,5 więcej niż my. To tak jakby grali z dodatkowym zawodnikiem. Nawet z 1,5...

Azi

1

Prawie 15,5 km różnicy O.O

Azi

2

@macio_944 zapewne 21. Raczej nie widzę innej opcji.

Azi

1

@IronSanHybrid nie miałem problemu z gps-em a czasem używam nawigacji google

Azi

1

@IronSanHybrid przeskoczyłem z 4 na 7. Jestem zadowolony. Żona ma Samsunga S8 i telefony są bardzo porównywalne w normalnym użytkowaniu. Tylko mój był 4x tańszy.

Azi

1

Nie lubię politycznych gierek a fakt przełożenia meczu bezsprzecznie jest powiązany z polityką.

Azi

23

@CalcioFan gdyby zarząd Bayernu promował go z taką mocą jak bronił Neuera to być może uplasowałby się wysoko. Ale skoro Lewy nie jest Niemcem to nie ma co liczyć na takie poparcie.

Azi

3

@luki123 Prędzej w rewanżu niż dziś

Azi

0

@KapiFCB Korwin się ujawnił :)

Azi

0

@Erik0 pod warunkiem że Junior jest gotowy do gry. Ale na rewanż może Wague wyjdzie w 11.

Azi

0

@Witekk10 Ja tam bym chętnie sprawdził :D

Azi

2

@Barca25 Tak naprawdę to zarząd i sztab boją się że Pique zaciągnie zawodników na demonstracje. I użyje ich jako sztandary rewolucji ;)

Azi

0

@NeroTFP No i super. Teraz wszyscy się dowiedzą o sprawie :D

Azi

2

@BarcaInfo Suarez na śniadanie jadł jajecznicę z szynką na maśle. [AS]

Azi

0

@FDJ A jak nie zagłosujesz to Ci nie dadzą?

Azi

0

@Lark ło panie to kosmyty!!

Azi

2

@ArdoFCB Nie 1515151515

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?