Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Lubię tego gościa. Nie kręci tylko mówi od serca. Nie robi scen, żelazne płuca. Szkoda mi będzie jeżeli odpuści klub ale nie wyobrażam sobie aby mógł wygrać rywalizację ani z Arthurem ani z de Jongiem.
7
@BarcaInfo Zapraszamy do PL. Przejrzysty system podatkowy, poważna liga, walka o tytuły.
21
@LioMessi10 To indywidualna decyzja każdego zawodnika czy śpiewa czy nie. Jedni śpiewają, inni nie lubią - ich sprawa i nic nikomu do tego.
0
@Pyziol mnie bawi coś innego: mianowicie ktoś wrzuca jakąś informację ale dyskusja zaczyna się od czepiania się formy a nie treści. W innym miejscu gruby strzela bramkę przewrotką ale wszyscy piszą tylko o Lahozie, który przy wyniku 4:0 oślepł i zgłupiał totalnie. Ciekawe że ma w uch słuchawkę i ktoś mądrzejszy z varu mu nie podpowie "Mati. Co ty... kurka robisz?"
5
@VamosRakieta Fajne te przepisy. Takie nie za mądre.
Ale w sumie co tutaj się dziwić? Skoro mecz może sędziować głupek to dlaczego przepisy miałby być sensowne?
38
Lahoz rozumie po hiszpańsku mniej niż Dembele
2
@SHIBA Mózg wyraźnie nie funkcjonował jeszcze przed pierwszym uderzeniem. Nie ma obaw.
8
@EmilZatopek Jemu się lizak należy a nie kara. Powiedział samą prawdę i nawet go nie zwyzywał.
Karać to trzeba idiotę, który mając var robi z siebie błazna.
0
@krzychu1526 Busi chciał mu kartki zwinąć żeby się ML nie zbłaźnił. Ale było po ptokach.
1
@Odesseiron https://media.giphy.com/media/OBivgZIKi4kVy/giphy.gif
1
@Odesseiron Smutne :(
To i karanie za niewinność milionów innych ludzi.
1
@SinMistico Lahoz: mission accomplished!!
0
@Rewolucja123 MatS ma tylko jeden minus - jest Niemcem :P
0
@Yoshi94 Ta jasne. W takim wypadku S. Roberto olewa swoje zadania jak gra na PO...
Po co wymyślacie takie niewiarygodne teorie? I czemu nie zastanowicie się czy to ma aby sens?
6
@DaPi Sam fakt że myśli mnie już zaskakuje ;)
1
@Witekk10 na szczęście przed meczem grałem sobie w Factorio i wróciłem do gry zaraz po spotkaniu. To pozwoliło mi oderwać myśli :)
1
@Grzesior667 Słyszałem już tyle przedziwnych usprawiedliwień dla niego, że zwyczajnie mi się znudziło czytanie tej fantastyki. Cieszy mnie że zagrał lepiej niż przeciętność do której nas przyzwyczaił i na tym zakończmy temat.
@Lamora jest mi obojętne gdzie gra - byle były efekty :)
2
@Grzesior667 @Lamora Tyle że mając Dembele na prawej (przykładów jest aż nadto) też się nie podłącza.
6
@IAmBackCules przyzwoite zawody. Trochę zabawny jest fakt, że na lewej stornie chętniej podłącza się do ataków niż na prawej :D
34
Wczorajszy mecz to było kuriozum. Do 25 minuty powinniśmy przegrywać przynajmniej 0:2 ale rywale chyba uparli się aby nie strzelić nam bramki. Tymczasem pierwszą połowę kończymy 3:0. Do tego Lahoz, który najwyraźniej jest zbyt tępy aby skorzystać z takiego narzędzia jak VAR przez co dwóch zawodników dostaje czerwo (Dembele za głupotę, ale niedopuszczalne jest aby to sędzia był prowokatorem takich akcji - nie jeżeli ma do dyspozycji takie narzędzie jak VAR...).
Fajnie że są emocje - po to się przecież ogląda piłkę. Ale to nie był mecz tylko cyrk. Tylko czy klaun z gwizdkiem jest jeszcze zabawny?
16
Te artykuły mnie rozwalają...
Zaraz będzie sensacja - Puyol od prawie 7 lat bez choćby minuty!!
1
@Adamski69 bardzo bezpieczne - świetnie wypada w większości testów.
0
@BigShaq może MatS po najbliższych meczach rzuci kadrę w diabły? :P
6
@dzagos Nie wiem ale to na pewno wina Valverde ;)
1
@kerouac Jak stawiasz na Real a nie na Barcelonę to co się dziwisz? :P
12
@Robertinho Ale ta reklama Viagry to już nie problem? :P
1
@ArterkHD Sentyment to nie jest dobre słowo. Jest mi obojętna ale zabawnie było ją spotkać...
... na porodówce. Odbierała poród naszego syna :D
3
@Puyolex wybierz studia które Cię interesują a potem kręć się w temat zajęć :p
3
@VenoM Zapewne dlatego 4 ostatnie mecze nie załapał się nawet na ławkę
2
@Jordi10 Już dawno jest :P