Azi

15

@Odesseiron niech nie zgubi kartki bo będzie problem i znowu na koniec kolejki :p

Azi

0

@matirix20 Ja do swojego użytku wolałbym dwójkę (choć wizualnie mi się nie podoba) ale tutaj powinno raczej paść standardowe pytanie: a do czego potrzebny Ci ten komputer?

Azi

0

@marcin000019 Rozumiem że nie chodzi Ci o trofea a o pojedyncze spotkania?
e: i po co te docinki jak ktoś zadaje Ci normalne pytanie? O.o

Azi

0

@Suzu Nie przesadzajmy.

Azi

0

@marcin000019 A coś już przegraliśmy?

Azi

1

@macio_944 skoro jest stosowany w większości procesorów to musi być najlepszy. Myślisz że jest najlepszy w historii?

Azi

6

@TheNekro94 Let's get ready to rumble! :D

Azi

3

@Criss18Barca Ty serio wierzysz w ta bzdurę którą nas tutaj uraczyłeś?

Azi

4

W składzie ASa de Jong siedzi na ławie i gra jednocześnie. Wybitna transfer nam się udał :)

Nie zdziwi mnie jeżeli Griezmann zacznie na ławce. Dobrze żeby Junior dostał szansę na rehabilitację.

Azi

0

@Quahoo tak naprawdę to nie napisałeś co Ci dokładnie przeszkadza. Wspominasz o Romie i Liverpoolu i że przez to nie możesz czerpać radości. Trudno taką wypowiedź zrozumieć inaczej niż to co napisał @Socjopata. Z drugiej strony domyślam się że przeszkadzają Ci nie tyle wyniki co styl drużyny - mam rację?

Azi

0

@messi564 Za boczne sektory boiska muszą odpowiadać boczni obrońcy (tak naprawdę to wahadłowi). Jeżeli nie będą rozciągać rywala to żadne ustawienie nie będzie miało sensu. Ze zdziwieniem stwierdziłem że w tym sezonie Semedo raz na kilka akcji decyduje się obiec kolegę, czym doskonale zmusza rywala do rozciągnięcia gry. Ale to nadal za mało. To musi być norma w każdej akcji a nie 2-3 razy w meczu. Liczę że Junior powstrzyma drżenie nóg i pokaże się w ofensywie.

W takiej grze Busi jest kluczowy. Jeżeli dodamy do tego zawężenie pola gry i wysoki pressing (na dziś nierealne z uwagi na tragiczne przygotowanie kondycyjne) to wszystko będzie pięknie grało w zwykłym 433 bez kombinowania z dwoma piwotami.

Azi

6

@sebekbarca7 Wynik na tą chwilę jest dla mnie mniej ważny. Chcę zobaczyć symptomy odbudowy drużyny - poprawę mobilności, przejęcia kontroli nad meczem, zaklepania rywala. Wynik nie jest tak istotny jak fakt, żebyśmy znowu poczuli się mocni.

Azi

1

@Bykunn mnie w ogóle nie interesują nagrody indywidualne. Paradoksem jest dla mnie przyznawanie nagrody dla jednego zawodnika a tym bardziej jak jej przyznanie zależy od wyniku jaki ten ktoś osiągnął w drużynie...

Azi

1

@SuperPatsonFCB oczywiście że nie :D

Azi

0

@messi564 Praktycznie to samo graliśmy w drugiej połowie w sobotę. Efekt: zero strzałów. Dlaczego ludzie tutaj mają jakieś dziwne przekonanie że liczba napastników przekłada się bezpośrednio na liczbę bramek? Kto ma dostarczyć tą piłkę do napastników?

Azi

0

@Socjopata Ciekawe czy już można obstawiać czy siatkarze dolecą na mecz? :)

Azi

2

@Socjopata Kuponik na pocieszenie? ;)

Azi

3

Mam takie dziwne wrażenie że jestem jedyną tutaj osobą, której nie interesuje że Leo dostał jakąś tam nagrodę, że ktoś z Realu dostał się do wyimaginowanej 11 sezonu (czy coś takiego) i kto głosował na CR a kto na Rysia z klanu.

Człowiek jest szczęśliwy, jak nie przejmuje się takimi głupotami :)

Azi

0

@Bobo25 Teraz pijesz do usuwania = banowania czy usuwania = Valverde? Czy obu? :P

Azi

0

@Bobo25 Nie krytykuje Twojego zdania. Też staram się być wyrozumiały :)

Azi

5

@Janiama Ale uważaj bo w tym momencie sam narzekasz :)

Azi

6

@Bobo25 Frustracja jest nieobca chyba wszystkim kibicom Barcelony. Ale chęć zmian i poprawy to jedno a złorzeczenie klubowi, któremu się - w teorii - kibicuje to już coś zupełnie innego.

Azi

0

@Bobo25 zapewne mam do tej akcji taki sam stosunek jak Rakitic do prób zmuszenia go do transferu :)

Azi

0

@sopelinho Ja. Właśnie taki jest z Tobą i Tobie podobnymi problem. Takie teksty w stylu " no chyba Ty" albo naiwne próby wmawiania mi co sam miałem na myśli to max na co Was stać? Weź przykład z kolegi wyżej. Wyraził swoje zdanie - ma sens, więc można podyskutować normalnie. Po kiego grzyba robicie cyrk jeżeli nie próbujecie nawet zrozumieć przekazu? Napisałem swoje zdanie - możesz się z nim nie zgodzić. Twoja sprawa.

Azi

0

@piasqnfcb ja tam lubię jego wypowiedzi. Facet jest konkretny. Jeżeli coś mówi to potem zazwyczaj tak robi. Nie są to jakieś genialne wypowiedzi ale jako źródło informacji są idealne. Bez wydawania się w szczegóły ale też bez ściemy.

@sopelinho nudzisz mnie. Ty i wszystkie inne osoby z podejściem "nie masz racji. Bo nie".

Azi

2

@NeroTFP kreatywnie podeszli do tematu. A kreatywność jest ceniona przez pracodawcę :)

Azi

0

@piasqnfcb Możliwe. Akurat odpowiedz na pierwsze bardzo mi się podoba. Dziennikarze uwielbiają zadawać takie pytania jakby oczekiwali że zaraz im ktoś zrobi dokładną analizę dlaczego to a dlaczego tam to.

Drugie pytanie zadałbym inaczej: czy złe wyniki są konsekwencją Romy i LFC?

Azi

0

@Qlewer zabawne jest jednak to że nie rozumiesz ale próbujesz mi jednak wytłumaczyć że sam nie wiem o co mi chodzi :D

"Niestety napisałeś coś, co próbujesz wytłumaczyć kompletnie inaczej."
Muszę sobie gdzie zapisać ten błyskotliwy cytat :D

Azi

0

@Qlewer najwyraźniej nadal nic nie rozumiesz

Azi

0

@Meskalina nie mam pojęcia co to ma do rzeczy ale skoro Ty wiesz lepiej co ja bym zrobił to nie ma miejsca na dyskusję :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?