Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Do czasu aż będziemy mieli nowego selekcjonera? Znaczy na miesiąc? Nie ma sensu.
2
@Rysiu już kilka lat nie mam statyczności ale podobała mi się muzyką duszy, piramidy i ogólnie seria o straży. Czytałem jedną książkę po zmianie tłumacza i bardzo mi się nie podobała więc zerwałem kontakt z serią. Polecam więc trzymać się starszych pozycji :)
2
@Commando od tej książki wywodzi się mój nick :)
0
@merdtotsom ???
0
Zadziwiające: jak nie ma potrzeby to gramy dzidę do przodu. Jak trzeba szukać szczęścia to kopiemy pod własnym polem karnym. Jeżeli jest w tym jakaś strategia to jej nie rozumiem...
13
W zasadzie gdyby nie fakt że to wychowanek to zapewne odszedłby latem. Wciskanie go na siłę do drugiej linii też nie jest najlepszym wyjściem. To zawodnik typowo ofensywny - jak Cou. Jeżeli nie ma swobody to nie błyszczy. Problem w tym że u nas nie ma miejsca dla typowego ofensywnego pomocnika. Przynajmniej do czasu aż Leo skończy karierę i będziemy mogli grać bardziej standardowym 433 z 9 i dwoma skrzydłowymi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Suzu Swój chłop! Polać mu!
0
@Quahoo Jeżeli kasa mu się należy to niech wypłacają. Ale zdziwiłbym się gdyby klub szedł w takim wypadku do sądu. Przecież Neymar może wystąpić o wypłatę odsetek a mając na uwadze, że to podobno 26 baniek - nie mówimy o drobnej kwocie.
0
@Kajtek77 wygląda na to że PS przechodzi restrukturyzacje
0
@Tatazolwinia Liczę że mnie nie dopadnie tak mocna choroba żebym zwariował...
0
@filas_m https://www.fcbarca.com/90963-leo-messi-i-luis-suarez-zmagaja-sie-wyjatkowo-zdradliwa-kontuzja.html
1
@Gorostiaga W tym sezonie mamy więcej wariantów gry. Na plus jest zdecydowanie to że w środku pola jest więcej ludzi niż tylko Busi i Rakitic. To kluczowa kwestia bo na Busiego nie ma co liczyć jeżeli przyjdzie grać otwartą piłkę a Rakitic nie jest jakimś wirtuozem.
Griez daje dużo opcji w ataku. Szkoda tylko kontuzji Dembele.
Niestety o ile z przodu jest w kim wybierać i co wymyślać o tyle w obronie bieda. Wprawdzie Alba ma teraz zmiennika - zobaczymy czy się sprawdzi - o tyle Semedo nie wytrzymał nawet 3 pełnych spotkań. Wague był powołany tylko raz (raczej z uwagi na kontuzje Juniora) i zapewne nie jest gotowy. Nie zdziwi mnie jak na prawą stronę wróci S. Roberto. No i nadal mamy 3 stoperów (bo Todibo nie biorę na poważnie z uwagi na zerowe doświadczenie). De Ligt jest nam potrzebny dużo bardziej niż Neymar. Niestety trafił do Juve.
Co mi się rzuciło na początku sezonu? Że zostawiamy zbyt dużo miejsca pomiędzy formacjami. Na wyciąganie wniosków jest dużo za wcześnie z uwagi na liczne kontuzje napastników. Czy Valverde nas czymś zaskoczy? Ciężko stwierdzić. Na pewno kadra jest lepsza niż w poprzednim sezonie. Nie ma już pozycji bez zmiennika. A że ich jakość jest niewiadomą - to już inna kwestia.
1
@grizzy10 S. Roberto już w 3 meczu wrócił do obrony. Należało się zresztą tego spodziewać patrząc na to co Semedo wyprawiał w swoich pierwszych dwóch sezonach...
Vidal pasuje do Barcelony jak pięść do nosa. Dobrze mieć takiego walczaka w drużynie ale to zwykły zadaniowiec i nic więcej.
W dłuższej perspektywie zostaje więc tylko Busi, de Jong, Arthur i Rakitic. Rakieta jest nam zwyczajnie potrzebny. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której trzeba dać wzmocnienie drugiej linii a na boisko miałby wejść Vidal lub Alena.
0
@grizzy10 Nie odczuwam przesytu w drugiej linii. Szczególnie patrząc na poprzedni sezon gdzie Busi i Rakitic musieli grać wszystko. Jeżeli trzeba było kogoś oddać to zdecydowanie Alena.
1
@grizzy10 a co Bartomeu ma tutaj do gadania? Co to jest za klub, w którym prezes decyduje czy jakiś zawodnik jest w klubie potrzebny czy nie? To rola trenera. Ja rozumiem że w biedniejszych klubach zarząd sprzedaje zawodnika jak trafi się dobra oferta ale nas to chyba nie dotyczy.
Tymczasem odnoszę wrażenie że nikt Valverde nie pyta czy kogoś chce czy nie chce. A potem w klubie ląduje taki Malcom, który na nic się nie przydaje a kibice dziwią się że nie gra.
1
@czółkovsky polecam też Świat według Bundych ;)
2
@Odesseiron Ot jakich rzeczy można się dowiedzieć z LR. Wiedziałem ze nie warto uważać na fizyce w szkole :P
2
@czółkovsky Friends. A HIMYM daruj sobie ostatni sezon chyba że chcesz się rozczarować :)
0
@Vhaeraun też się nad tym zastanawiałem. I w jakim stanie były opony po takim przejeździe.
1
@Odesseiron Fizyka nigdy nie była moją nocną stroną i nie zamierzam udawać że jest inaczej. Jeżeli dobrze rozumiem to jeżeli Twoja prędkość rośnie powoli to przeciążenie jest nieznaczne?
0
@SHIBA Ładnie. Ciekawe jakie przeciążenia były w aucie przy takiej prędkości?
1
@goldenboy coś chyba nie doczytałeś
1
@macio_944 zakładałem coś w stylu tego co pisze @Colon - bo w słowniku nie znalazłem "durczeć" ani "durczyć".
https://sjp.pl/duraczenie
7
@Tatazolwinia o to chluba narodu - prawdziwy kibic Barcelony na dobre i złe. Wzór dla młodzieży et cetera.
60
Mielibyście pretensje do Paco gdyby celebrował bramkę na CN? Ja nie. To nie jest nasz wychowanek. To tylko były zawodnik, który się nie przebił. Nie robił scen i skandali. Odszedł i niech mu się wiedzie. Lepiej żeby bramek nam nie strzelał ale jeżeli jakaś się trafi - ciesz się chłopie. I tak my wyjdziemy z 1 miejsca ;)
1
@socha akurat tego mi nie przypomina. Mam obawy że to będzie kiepski turniej. I w dodatku mocno rozbije rozgrywki ligowe.
3
@VanBest Było skomentowane już kilkukrotnie. Nadal wygląda brzydko. To jakieś nawiązanie do symbolu nieskończoności? Czy takie sflaczała opona od roweru?
2
@macio_944 co to znaczy "durczą"?
0
@Drax a Ty co? Zakochałeś się? Mecz oglądasz żeby zerknąć na mimikę Valverde? :)