Azi

3

Ten sam skład co na Betis. Jedziemy po 3 pkt :)

Azi

2

@Maciek069 inteligencja to się nie popisałeś teraz :D

Azi

0

@Grzesior667 wystawi Rakitica wzbudzając lament LR

Azi

0

@misiek12319 "konta nie usunę ale mogę tu przez rok nie wchodzić"

nie rób nam fałszywej nadziei :)

Azi

0

@misiek12319 baju baju baj

Azi

0

@Rewolucja123 w ten kolejności? :)

Azi

0

@Rewolucja123 ja również. Niestety albo banów nie ma albo mnożą się szybciej niż bakterie

Azi

4

@masq Rakitic sobie spokojnie chrapie w hotelu a tutaj wielka debata czy jest idiotą i chce iść do PSG czy nadal ma wszystko gdzieś i zostaje w Barcelonie?

Azi

1

@damianex10 72:23 :)

Azi

0

@Criss18Barca Griez, Dembele, Perez, Ansu, Ruiz + oczywiście Rafa

Azi

0

72:25
(15 znaków)

Azi

0

@against_modern_football Neymar niech sobie zostanie tam gdzie jest

Azi

0

@Vxb93 jeździłem 9 lat i sprzedałem w lipcu. Benzyna. Nie polecam w trasy. Auto ani ekonomiczne ani wygodne. Bagażnik mały.

Azi

0

@Mesi12 trasa czy miasto? jeździsz sam czy z rodziną?

Azi

0

@Dejvv Która to już ostateczna oferta? To już nie jest nawet cyrk...

Aż mi się przypomniała ta scena z Futuramy :D


Azi

4

@masq a co ma wspólnego sytuacja Ansu z Puigiem? Jeżeli wypadłaby prawie cała linia pomocy a EV powołałby (nie mam pojęcia czemu) Ansu a nie Puiga, to może mógłby się zastanawiać o co chodzi.

Azi

0

@Kamil92 @donleoJR to była czysta ironia. Nikt przy zdrowym umyśle nie odda dwóch ważnych zawodników 3 dni przed zamknięciem okienka transferowego. Jedyną opcją jest tutaj wpłacenie ich klauzuli i to też pod warunkiem, że którykolwiek z nich nagle oszalał na punkcie $$ i postanowił zrobić taką głupotę jak zrobił Neymar. Tyle że jego przykład raczej odstrasza od przechodzenia do PSG.

Azi

2

@dafik85 mogą się zastanawiać, tylko ciekawe jak namówią zawodników do przenosin i skąd wezmą kasę żeby zapłacić za ich klauzule?

Azi

0

@Gaucho O jakim meczu piszesz? O.o

Azi

0

@bialagora ja tam zakładałem taki scenariusz od początku.

Azi

0

@kkbarca to tak jakby Twój kolega (np z pracy) przekazał dziennikarzowi informacje no tym co robisz.

Otoczenie - kucharz, sprzątaczka, ochroniarz, sąsiad.

Rodzina - wszyscy o tym samym nazwisku :)

Azi

0

W zasadzie niespodzianka może być tylko w środku pola. Chciałbym Buskiego, de Jonga i Arthura ale za tego trzeciego zagra zapewne S. Roberto.

Chyba że Valverde planuje wariant bardziej bezpośredni a w takim wypadku nie zdziwi mnie jak wyjdzie de Jong, S. Roberto, Rakitic i Vidal.

Azi

0

Ja też 10

.........

Azi

3

@BarcaFan17 @MarioVeB! Nie kojarzycie kolegi @Zieliniak ? Słynie właśnie z takich pustych tekstów. Najlepiej ignorować.

Azi

3

Jeżeli ktoś uważa że powołanie Rakitica nic nie znaczy to przypominam że przy powołaniu Cou EV zabrał 19 a nie 18 zawodników.

Ale fakt. Wszystko zamknie się w poniedziałek o 23.59. Ney zostanie w PSG i temat umrze. Nie chcę innych scenariuszy

Azi

0

@Jaro1279 ostatnia wersja w jaką grałem to 99. Raczej ciężko abyś miał rację :D

Azi

4

Ojej jest Rakitic. Chciałbym żeby zamykało to temat Neymara ale niestety pomęczymy się jeszcze do poniedziałku włączenie...

Azi

1

Na telefonie notorycznie zamiast "pokaz wszystkie odpowiedzi" wciska mi się zgłoś.

Tylko ja mam tak niezgrabne paluchy czy to powszechny problem?

Azi

0

@lukasik17 takich trików nie znam ale lepiej wyjdziesz jak pogadasz w salonie ;)

Azi

2

@Janiama kto wymyślił tą bzdurę że Iniesta jest ofensywnym pomocnikiem? I zapewne ta sama osoba wmówiła ludziom, że Cou przyszedł zająć jego miejsce. Cou, który nigdy nie grał na pozycji Iniesty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?