Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten sam skład co na Betis. Jedziemy po 3 pkt :)
2
@Maciek069 inteligencja to się nie popisałeś teraz :D
0
@Grzesior667 wystawi Rakitica wzbudzając lament LR
0
@misiek12319 "konta nie usunę ale mogę tu przez rok nie wchodzić"
nie rób nam fałszywej nadziei :)
0
@misiek12319 baju baju baj
0
@Rewolucja123 w ten kolejności? :)
0
@Rewolucja123 ja również. Niestety albo banów nie ma albo mnożą się szybciej niż bakterie
4
@masq Rakitic sobie spokojnie chrapie w hotelu a tutaj wielka debata czy jest idiotą i chce iść do PSG czy nadal ma wszystko gdzieś i zostaje w Barcelonie?
1
@damianex10 72:23 :)
0
@Criss18Barca Griez, Dembele, Perez, Ansu, Ruiz + oczywiście Rafa
0
72:25
(15 znaków)
0
@against_modern_football Neymar niech sobie zostanie tam gdzie jest
0
@Vxb93 jeździłem 9 lat i sprzedałem w lipcu. Benzyna. Nie polecam w trasy. Auto ani ekonomiczne ani wygodne. Bagażnik mały.
0
@Mesi12 trasa czy miasto? jeździsz sam czy z rodziną?
0
@Dejvv Która to już ostateczna oferta? To już nie jest nawet cyrk...
Aż mi się przypomniała ta scena z Futuramy :D
4
@masq a co ma wspólnego sytuacja Ansu z Puigiem? Jeżeli wypadłaby prawie cała linia pomocy a EV powołałby (nie mam pojęcia czemu) Ansu a nie Puiga, to może mógłby się zastanawiać o co chodzi.
0
@Kamil92 @donleoJR to była czysta ironia. Nikt przy zdrowym umyśle nie odda dwóch ważnych zawodników 3 dni przed zamknięciem okienka transferowego. Jedyną opcją jest tutaj wpłacenie ich klauzuli i to też pod warunkiem, że którykolwiek z nich nagle oszalał na punkcie $$ i postanowił zrobić taką głupotę jak zrobił Neymar. Tyle że jego przykład raczej odstrasza od przechodzenia do PSG.
2
@dafik85 mogą się zastanawiać, tylko ciekawe jak namówią zawodników do przenosin i skąd wezmą kasę żeby zapłacić za ich klauzule?
0
@Gaucho O jakim meczu piszesz? O.o
0
@bialagora ja tam zakładałem taki scenariusz od początku.
0
@kkbarca to tak jakby Twój kolega (np z pracy) przekazał dziennikarzowi informacje no tym co robisz.
Otoczenie - kucharz, sprzątaczka, ochroniarz, sąsiad.
Rodzina - wszyscy o tym samym nazwisku :)
0
W zasadzie niespodzianka może być tylko w środku pola. Chciałbym Buskiego, de Jonga i Arthura ale za tego trzeciego zagra zapewne S. Roberto.
Chyba że Valverde planuje wariant bardziej bezpośredni a w takim wypadku nie zdziwi mnie jak wyjdzie de Jong, S. Roberto, Rakitic i Vidal.
0
Ja też 10
.........
3
@BarcaFan17 @MarioVeB! Nie kojarzycie kolegi @Zieliniak ? Słynie właśnie z takich pustych tekstów. Najlepiej ignorować.
3
Jeżeli ktoś uważa że powołanie Rakitica nic nie znaczy to przypominam że przy powołaniu Cou EV zabrał 19 a nie 18 zawodników.
Ale fakt. Wszystko zamknie się w poniedziałek o 23.59. Ney zostanie w PSG i temat umrze. Nie chcę innych scenariuszy
0
@Jaro1279 ostatnia wersja w jaką grałem to 99. Raczej ciężko abyś miał rację :D
4
Ojej jest Rakitic. Chciałbym żeby zamykało to temat Neymara ale niestety pomęczymy się jeszcze do poniedziałku włączenie...
1
Na telefonie notorycznie zamiast "pokaz wszystkie odpowiedzi" wciska mi się zgłoś.
Tylko ja mam tak niezgrabne paluchy czy to powszechny problem?
0
@lukasik17 takich trików nie znam ale lepiej wyjdziesz jak pogadasz w salonie ;)
2
@Janiama kto wymyślił tą bzdurę że Iniesta jest ofensywnym pomocnikiem? I zapewne ta sama osoba wmówiła ludziom, że Cou przyszedł zająć jego miejsce. Cou, który nigdy nie grał na pozycji Iniesty...