Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@monsterrize Z Neymarem też odpadaliśmy z Atletico i Juve więc Twoja teoria jest jakaś taka mało wiarygodna. No i zapomniałeś się odnieść do tego, że City, które odpada ostatnio wcześniej niż Barcelona - jest od nas mocniejsze. Ciekawe założenie.
0
@Kepojus Todibo, Alena i Rafa - na wypożyczenie
4
@Ronaldinho10_ Od 4 lat czytam jak mocne jest City a od 3 sezonów nie grali nawet w półfinale. Ba - przez ten czas Barcelona osiągnęła więcej w LM a jej kibice tutaj płaczą jaka jest beznadziejna...
1
@TheMefju Może będzie Ansu? :)
A tak na zimno - chłopak ma 16 lat. Liczę że będzie dostawał szanse w pierwszym składzie ale wolałbym aby grał w rezerwach a do składu A był powoływany wtedy, gdy faktycznie jest duża szansa, że wejdzie na boisko. Nie podoba mi się sytuacja Todibo - chłopak ma 20 lat a zerowe doświadczenie w grze z seniorami. Rozumem, że może mieć wielki talent ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji jak wchodzi na boisko na ciężkiego rywala i stanowi zaporę nie do przejścia. W jego wieku ważna jest gra. A 4 stoperem może być np. Araujo albo Cuenca. Ale wierzę że EV wie co robi.
0
@NeroTFP Tak. Kadra powinna liczyć 19-20 zawodników. Więcej to przesada.
Z pomocników wypożyczyłbym Alena. Po sezonie zapewne pożegnamy Vidala. Góra za dwa Rakitica. Wtedy zrobi się miejsce dla Puiga i Alena. O ile de Jong wejdzie ładnie w buty Busiego.
Rafa - oby udało się wypożyczenie. Fajny zawodnik ale nie wierzę aby przebiłby się jeżeli nie będzie takiej plagi urazów jak dziś.
Zdecydowanie bardziej wolę stawiać na grających co tydzień zawodników rezerw (Araujo, Perez, Ansu) niż siedzących na trybunach zawodników pierwszego składu (Todibo a w przyszłości Rafa - jeżeli nie pójdzie na wypożyczenie).
0
Działa auto-odświeżanie?
10
@sacherski Gratuluje. Ale 3 córki? Trochę też współczuje ;)
0
Ale zdjęcie mistrz :D
2
Ładne czerwo. W pełni zasłużone.
0
@Rewolucja123 Pewnie tak. Ale i tak nie wygląda to dobrze. Rezerwy mają ogromne wahnięcia. 5 minut dominują rywala i gra wygląda naprawdę dobrze. A przez kolejne kilka wyglądają jak amatorzy, którzy wyszli sobie poklepać dla zabawy.
0
Barca B i już 1:1... Ale nie ma się co dziwić jak wszyscy stoją.
0
@ViscaBarca123 i gdyby ktoś pytał o skład :)
Nie znalazłem niestety ławki :/
0
@BarcaInfo Kwestia godzin!! ;)
0
Słupek a po chwili poprzeczka. Mamy fart :D
1
@kuz sprawdź priv
0
@AachenUzumaki wysłałem na priv
0
@ViscaBarca123 jest gdzieś w necie legalna transmisja?
0
Kto ma być tym lewym obrońca w Barcelonie B? Bardzo mnie cieszą informacje w stylu "Dużą rolę będą odgrywać gracze z juvenilu" (tiki-taka)
0
@Gaucho jak uważasz @Janiama ?
0
@Gaucho najwyraźniej EV rozumie mniej niż dziennikarz sportu. Ostateczny dowód. Zwolnić go natychmiast!
0
@Janiama Nie wiem jak Ty sobie wyobrażasz krycie gdy zawodnicy tak totalnie odpuszczają swoją strefę? I co? Jak zawodnik którego kryje zejdzie na naszą lewą stronę to Semedo będzie tak sobie za nim biegał po całym boisku?
To nie jest jego strefa. On na obowiązek upewnić się że nie dostaniemy przerzutu na drugą gdzie niekryty rywal będzie miał pustą bramkę. Mówiąc krótko: nie na prawa zachowac się dokładnie tak jak się zachował.
Od dwóch lat czytam usprawiedliwienia dla Semedo. A on jest zwyczajnie słaby. I w ataku i w obronie. Nie wytrzymał nawet trzech spotkań. Myślisz że czemu to jego zdjął EV w przerwie?
0
@Janiama przecież on wyraźnie pokazuje Semedo żeby wracał do krycia swojej strefy. Portugalczyk robi tak już 3 sezon. Bez sensu schodzi do środka - w miejsce w które powinien wbiec pomocnik do asekuracji - i totalnie odpuszcza swoją strefę.
Jak Ty To sobie wyobrażasz? Środkowy pomocnik wchodzi w miejsce prawego obrońcy? Przecież to nie ma sensu. Semedo zachowuje się tak jakby się spodziewał że gramy 442 i będzie go asekurował prawy pomocnik. Tyle że nie ma takiego.
0
@XBlairrX nie kwestionuje zasadności karnych - po fakcie nie ma to już znaczenia. Stało się i trzeba się z tym pogodzić.
Ale tak na spokojnie: trochę dziwi mnie że gwiżdże się taką rękę a ataku na plecy już nie. W pierwszym przypadku Pique chciał blokować piłkę, nawet w nią pierwszy trafić. A atak na Ansu to przecież zwykły atak na rywala bez próby odebrania piłki. Mogę tylko zakładać ale przypuszczam że sędzia odgwizdał by to jako faul po za polem karnym. Więc albo jesteśmy mega szczegółowo i dajemy karne przy każdej okazji (nie podoba mi się ta opcja) albo nie. Na szczęście nie jestem sędzią :)
0
@Transu96 teraz przekaz jest jasny?
1
W sumie to 3 września będzie pięknym dniem. Nie tylko zamyka się okienko transferowe ale też zaczynają się lekcje w szkołach. I wreszcie będzie cisza i spokój :)
0
@PanieMajsterCoPan Proponuję powołać radę specjalistów z LR :)
3
Oby to był koniec sagi "cyrk Neymara". I nigdy więcej!
Co do Rafy - transfer jest mega nieprawdopodobny. Obniżenie pensji? Po co skoro za pół roku podpisze wysoki kontrakt z kim będzie chciał?
0
@radeknyc1 no nie wiem. Jak dla mnie łomot od Realu w superpucharze jest jednak gorszy niż porażka i remis w pierwszych trzech kolejkach. Tym bardziej patrząc na kontuzje oraz na to jaki nam zafundowali presezon
2
@Odesseiron to przecież nie Niemcy tylko naziści...
1
@blaugrana1980 Za mało napastników