Azi

30

@Odesseiron Tutaj testy medyczne to za mało. Patrząc na to jakie decyzje podejmuje należałoby mu zrobić testy psychologiczne.

Azi

3

@Jakchcesz a kto Ci tak powiedział? O.o

Przeczytaj jeszcze raz to co kolega @KmN napisał:
"Osobiście uważam...", "Dla mnie..." - bardzo wyraźne podkreślenie, że to jego opinia.

Gdzie on Ci mówi co masz uważać. On wyraża swoje własne zdanie i ma do tego pełne prawo. To Ty chcesz go uciszać. W dodatku zarzucając dokładnie to co sam robisz. To kto tutaj komuś coś narzuca?

Azi

2

Który to już decydujący dzień? Są takie słowa, które są zdecydowanie nadużywane. Cierpimy przez to... ;)

Azi

4

@Jakchcesz Zapewne Cię to zdziwi ale raczej nikogo nie interesuje kogo lubisz. Bo tutaj nie o Twoje lubię-nie lubię się rozchodzi. Sprawa wygląda tak, że Neymar zachował się jak palant i nie rokuje poprawy. I nie ma w klubie dla niego miejsca.

A prywatnie możesz go sobie lubić. Tyle że to nic nie zmienia.

Azi

5

@Jakchcesz To nie Stalin. To zdrowy rozsądek.

Azi

3

@sokot Suarez, Messi, Griezmann, Dembele, Rafa, Perez i Ansu. Fakt. Tylko co ma do tego transfer Neymara? Za darmo bym go nie chciał a tutaj jeszcze koleś warunki stawia? Jeżeli on wróci to będziemy frajerami sezonu, zanim ten na dobre się rozkręcił.

Azi

1

@ProMILs Albo taki z Ciebie specjalista...

Azi

0

Nie obraziłbym się gdyby w okresie letnim w tygodniu drużyna rozgrywała jakiś sparing. Chętnie obejrzałbym mecz w składzie Pena - Wague, Todibo, Umtiti, Junior - Rakitic, Vidal, Arthur - Alena, Ansu + ktoś na 9 oraz kilku zawodników rezerw na zmiany (Ci, którzy nie grali/grali krótko w meczu ligowym).

Azi

0

@joloskyy Ja nie udaje że wiem co rozumieją wszyscy. Nie bawię się też w gdybania albo wymyślania rzeczy, których nie da się udowodnić, stworzonych na podstawie tego gdybania ;)

Azi

0

@joloskyy Spoko. To jak się z czymś nie zgadzasz to napisz dlaczego. A nie o jakiś wirtualnych wycenach, Cou, umiejętnościach Rafy czy Leo. Z nadzieją że ktoś domyśli się że przez ten tajny kod próbujesz przekazać że z pewnością poradzi sobie w Realu, Bayernie albo innym City.

Azi

0

@joloskyy Nie wnikam i nie interesuje mnie to. Rób sobie jak uważasz ale daruj mi kolejne "nie zgadzam się (...)" jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć komentowanej wypowiedzi.

Azi

1

To jest trener. On prowadzi pierwszą drużynę i korzysta z niej tak jak może. Z rezerw korzysta wtedy, gdy w pierwszej drużynie kończą się opcje. Zresztą od tego bierze się nazwa "rezerwy". Jeżeli on mówi, że chce wąską kadrę bo chce stawiać na młodzież, to nie ma sensu dawać mu szerokiej kadry i dziwić się że "rezerwy" nie dostają minut. Wiadomo że w pierwszej kolejności będzie szukał rozwiązania i szans gry w zawodnikach z pierwszej drużyny.

Azi

0

@joloskyy Nie dziwię się jeżeli kierujesz się logiką typu Pierwsze zdanie nie ma związku z dalszą częścią wypowiedzi. Żeby było jeszcze zabawniej najwyraźniej wydaje Ci się że ja też kieruje się taką (bezsensowną) logiką.

Chłopie dam Ci darmową radę:
1. zanim coś napiszesz przeczytaj BARDZO UWAŻNIE wypowiedź którą chcesz skomentować
2. zanim zaczniesz komentować przemyśl dokładnie to co chcesz napisać i zastanów się nad sensem
3. zanim klikniesz potwierdzenie wysłania odpowiedzi - przeczytaj raz jeszcze

Może przestaniesz się irytować że ludzie Cię nie rozumieją

Azi

0

@joloskyy Dobrze a co ma reszta tego tekstu do tego pierwszego zdania? Z reszty jasno wynika ze ten topowy klub o którym piszesz to Barcelona.

Dla Ciebie każde zdanie to zupełnie osobna wypowiedź? O.o

Azi

0

@joloskyy Tak - napisałem tak, ale wypowiedź się na tym nie skończyła. Weź czytaj chłopie ze zrozumieniem i całość anie przeczytasz jedno zdanie i zabierasz się za komentowanie...

e: Gdzie tutaj piszesz o innych klubach z top? O.o
"Gdyby nie kontuzje to dzisiaj byłby wyceniany na 70/80 mln. Ok, wczoraj zmarnował 2 setki, ale jego technika użytkowa jest przynajmniej na poziomie Cou, strzał z dystansu też ma bardzo dobry, a i podaniem potrafi obsłużyć. Jak dla mnie jest to idealny zmiennik Messiego."

Azi

0

@joloskyy Chłopie to właśnie Ty masz z Tym problem a próbujesz mnie pouczać :D

Napisałeś że się ze mną nie zgadzasz po czym napisałeś dokładnie moje zdanie. A teraz próbujesz mnie uczyć czytać ze zrozumieniem. Niezły z Ciebie wariat kolego :)

Azi

0

@joloskyy Ja: "Fajnie mieć takiego zawodnika na ławce (...)"
Ty: "Jak dla mnie jest to idealny zmiennik Messiego."
Nadal nie kumasz?

Azi

0

@joloskyy Czyli napisałeś dokładnie to samo co ja z dopiskiem "nie zgadzam się z tym (...)"

.........

Azi

0

@Copernicus Kontakty są niewątpliwie od dawna. A to że rola Rakitica będzie w tym sezonie mniejsza było jasne jak słońce dla każdego kto się zastanawia. Dla samego Rakiety również - a jednak i tak nie planuje odchodzić, co podkreślił dostateczną ilość razy, żeby nawet osoby, które z myśleniem mają problemy - zrozumiały.

Napiszę to jeszcze raz: fakt, że Busi i Rakieta grali wszystko nie wynikał z tego że Valverde się w nich podkochiwał. Zwyczajnie nie mieli zmienników. Teraz jest nie tylko de Jong ale też Wague (S. Roberto nie musi grać na prawej obronie) więc opcji do rotacji jest więcej. Nie ma w tym żadnej filozofii i teorii spiskowych ze sprzedażą Rakiety włącznie. To czysty pragmatyzm oraz logiczne myślenie...

Azi

0

@Copernicus Kto powiedział że zostanie odsunięty od gry? To jakaś głupota...

Azi

0

@FCMichalo sposób przekazu ma taki sobie i bazuje na robieniu sobie jaj z komentarzy z LR (tutaj nie ma się co dziwić niestety...). Ale ogólnie często ma zdroworozsądkowe podejście.

Azi

0

@Copernicus Rakitic chyba dostateczną ilość razy dementował plotki...

Azi

0

@Elosek Co Wy z tym odsunięciem Rakitica? O.o

Azi

0

@karci0 Nie mam nic przeciwko. Ale jako że mam wybitnie analityczny umysł - ciężko mi uwierzyć w takie cuda :/

Azi

2

@karci0 Z gry chyba tak.
e: sprawdziłem. W lidze pierwsza z gry. W PK miał dwie z gry.
e2: gdyby ktoś był zainteresowany: to był jego 52 mecz ligowy w Barwach Barcelony. Rozegrał około 3300 minut.

Azi

1

@PanieMajsterCoPan oho nowy młody błyskotliwy umysł :)

Azi

23

Mam nową teorię spiskową!!11 Leo tak bardzo nie podobają się nowe koszulki, że odmawia gry. Kontuzja to tylko przykrywka. Wczoraj na trybunach też nie siedział w nowej koszulce a swoim dzieciakom dał wyjazdowe!!

;D

Azi

0

@Chwytliwy Puig dostanie swoje szanse. Na ten moment kadra jest jednak zbyt szeroka. Pierwszeństwo zawsze będą mieli zawodnicy pierwszego zespołu.

Azi

2

@Kamill10 wręcz przeciwnie. Bardzo dobrze zagrał to czego nie umiał zrobić Alena z Bilbao. Nie wchodził w kompetencje Alby, nie utrudniał pracy Rafie (raczej odwrotnie), pokazywał się do gry i bardzo dużo ściągał rywali kolegom. Dlatego też panowaliśmy nad środkiem pola a zdarzała się nawet akcja-cudeńko.

Rolę miał o tyle utrudnioną że Rafa cofał się bardzo głęboko i nie miał po swojej stronie rasowego napastnika - jak np. Perez po prawej.

Ale jak na pierwszy raz w takiej roli - naprawdę grzechem byłoby uskarżanie się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?