Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@xparix Semedo i atak to takie słowa które nie występują w jednym zdaniu bez zaprzeczenia ;)
1
Jeżeli 442 to MatS - S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Rakitic, Busi, dr Jong, Vidal - Perez (lub Alena), Griezmann
W drugiej połowie Leo za Vidala i Arthur za któregoś z pomocników.
0
@Rewolucja123 to jest troll. To jakbyś dyskutował ze ścianą
1
@barteq @Rewolucja123 czemu karmicie trolla? O.o
Koleś założył konto tydzień temu, napisał jakąś bzdurę na poduchę a Wy próbujecie używać argumentów? :D
Sorry ale jak ktoś wymyśla jakąś teorię to jego zadaniem jest wysunąć argumenty. A to co on pisze to są bzdury okraszone "xd". Znaczy należy gościa zwyczajnie zignorować. Inaczej to Wy wychodzicie na głupców...
0
@student97r W Japonii był koleś który przeżył dwa wybuchy bomb atomowych. Te pioruny to pikuś ;)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Tsutomu_Yamaguchi
1
@Hen jestem gotowy z radością sprawdzić scenariusz zNeymarem w Realu.
1
@insp1re pierwszy sezon ciekawy, drugi naciągany. Trzeciego jeszcze nie widziałem.
2
@Criss18Barca jak zawsze - na nikogo :D
Ewentualnie PiS. Żeby przypadkiem nie przegrali tych wyborów i zmierzyli się z kryzysem gospodarczym oraz skutkami własnych decyzji.
0
@LakiLuke Jak się okazuje trener nie ma tutaj wiele do gadania. O kadrze pierwszej drużyny decyduje u nas ktoś inny...
0
@Salwik92 To właśnie jest dziecinne podejście. Z drugiej strony jest Verma, który zapewne nie imprezuje i nie gra a też łapie kontuzje co chwile. Nie ma zasady.
0
@EmilZatopek Ciekawie wyglądają dane Juve. A teraz jeszcze doszedł de Ligt :)
1
@Yoshi94 Ja tam jestem zadowolony że mamy Dembele. Na tą chwilę wszystko wskazuje że to po prostu jeszcze dziecko. Ale z pogłosek nie wynika, że imprezuje po nocach, więc z czasem powinien się ogarnąć. Nie należy tutaj robić nerwowych ruchów.
Puyol też kiedyś opowiadał jak w młodości prowadził mało zdrowy tryb życia - to przechodzi z czasem. Dembele może nie jest jakoś szczególnie inteligenty ale presja otoczenia powinna jednak zrobić swoje.
0
Miranda i Oriol niech już idą na to wypożyczenie, bo to czasu szkoda. A rezerwy potrzebują ograniczyć kadrę.
15
@Yoshi94 Nie rozbiera się na koniec - szkoda czasu :P
4
@kerouac Co sezon są pod ścianą. Jak nie Rabiot to Neymar. Tyle że im to zwisa. Taki to poważny klub :)
3
@Bobo25 Można ustawić autoodświeżanie. Wystarczy wpisać "format c:"
e: aby przyśpieszyć odświeżanie polecam alt + f4
1
@Vhaeraun 255h. Nawet niecałe :)
1
@wierbafcb Douglas wraca? :)
0
@Jakchcesz Jest Griezmann, Perez, Dembele - Neymar jest nam potrzebny jak szkło w oponie
2
@MesQueUnClub_87 Pytacie skąd się wziąłem?
0
@daro22 Słyszeliśmy :)
0
@misiek12319 Widzę że nawet FM jest mądrzejszy od LR :D
0
@grizzy10 pożyjemy - zobaczymy
0
@misiek12319 Nie wiem. 2:0? Dużo zależy od tego czy zagra Leo i czy EV nie będzie wystawiał (oby nigdy więcej) śmiesznej linii pomocy jak w pierwszej połowie z Bilbao.
1
@grizzy10 Nie ma takiej zależności że Neymar wraca to my wygrywamy LM. W ogóle nie widzę żadnego przełożenia. Za to widzę dużo konfliktów w klubie, na trybunach a nawet w drużynie.
3
@Jakchcesz Nie jest. Nikt nie kwestionuje umiejętności Brazylijczyka ale to nie jest jedyna rzecz na jaką zwraca się uwagę planując transfer.
Neymar sam z pełną radością i premedytacją władował się w bagno w którym dziś jest. Koledzy raczej na pewno go ostrzegali jak to się skończy. A teraz mamy go ratować? Po tym jak potraktował klub? Niech spada. A on boi się nawet głośno powiedzieć że chce wrócić do Barcelony... Żal po prostu.
0
@misiek12319 Ani trochę :D
6
@grizzy10 Śmieszne to jest (dla innych - nie dla nas...) że w my w ogóle rozważamy jego powrót.
10
@Skaramuczi Tak jak zawsze: wyłącznie dla siebie. Tylko naiwni myślą że jest jakakolwiek różnica między jego podejściem dziś a tym kiedy od nas odchodził.
1
@Nazio87 Ty wracasz a ja jadę. Odliczam również :D