Azi

4

@xparix Semedo i atak to takie słowa które nie występują w jednym zdaniu bez zaprzeczenia ;)

Azi

1

Jeżeli 442 to MatS - S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Rakitic, Busi, dr Jong, Vidal - Perez (lub Alena), Griezmann

W drugiej połowie Leo za Vidala i Arthur za któregoś z pomocników.

Azi

0

@Rewolucja123 to jest troll. To jakbyś dyskutował ze ścianą

Azi

1

@barteq @Rewolucja123 czemu karmicie trolla? O.o
Koleś założył konto tydzień temu, napisał jakąś bzdurę na poduchę a Wy próbujecie używać argumentów? :D

Sorry ale jak ktoś wymyśla jakąś teorię to jego zadaniem jest wysunąć argumenty. A to co on pisze to są bzdury okraszone "xd". Znaczy należy gościa zwyczajnie zignorować. Inaczej to Wy wychodzicie na głupców...

Azi

0

@student97r W Japonii był koleś który przeżył dwa wybuchy bomb atomowych. Te pioruny to pikuś ;)

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Tsutomu_Yamaguchi

Azi

1

@Hen jestem gotowy z radością sprawdzić scenariusz zNeymarem w Realu.

Azi

1

@insp1re pierwszy sezon ciekawy, drugi naciągany. Trzeciego jeszcze nie widziałem.

Azi

2

@Criss18Barca jak zawsze - na nikogo :D
Ewentualnie PiS. Żeby przypadkiem nie przegrali tych wyborów i zmierzyli się z kryzysem gospodarczym oraz skutkami własnych decyzji.

Azi

0

@LakiLuke Jak się okazuje trener nie ma tutaj wiele do gadania. O kadrze pierwszej drużyny decyduje u nas ktoś inny...

Azi

0

@Salwik92 To właśnie jest dziecinne podejście. Z drugiej strony jest Verma, który zapewne nie imprezuje i nie gra a też łapie kontuzje co chwile. Nie ma zasady.

Azi

0

@EmilZatopek Ciekawie wyglądają dane Juve. A teraz jeszcze doszedł de Ligt :)

Azi

1

@Yoshi94 Ja tam jestem zadowolony że mamy Dembele. Na tą chwilę wszystko wskazuje że to po prostu jeszcze dziecko. Ale z pogłosek nie wynika, że imprezuje po nocach, więc z czasem powinien się ogarnąć. Nie należy tutaj robić nerwowych ruchów.

Puyol też kiedyś opowiadał jak w młodości prowadził mało zdrowy tryb życia - to przechodzi z czasem. Dembele może nie jest jakoś szczególnie inteligenty ale presja otoczenia powinna jednak zrobić swoje.

Azi

0

Miranda i Oriol niech już idą na to wypożyczenie, bo to czasu szkoda. A rezerwy potrzebują ograniczyć kadrę.

Azi

15

@Yoshi94 Nie rozbiera się na koniec - szkoda czasu :P

Azi

4

@kerouac Co sezon są pod ścianą. Jak nie Rabiot to Neymar. Tyle że im to zwisa. Taki to poważny klub :)

Azi

3

@Bobo25 Można ustawić autoodświeżanie. Wystarczy wpisać "format c:"
e: aby przyśpieszyć odświeżanie polecam alt + f4

Azi

1

@Vhaeraun 255h. Nawet niecałe :)

Azi

1

@wierbafcb Douglas wraca? :)

Azi

0

@Jakchcesz Jest Griezmann, Perez, Dembele - Neymar jest nam potrzebny jak szkło w oponie

Azi

2

@MesQueUnClub_87 Pytacie skąd się wziąłem?

Azi

0

@daro22 Słyszeliśmy :)

Azi

0

@misiek12319 Widzę że nawet FM jest mądrzejszy od LR :D

Azi

0

@grizzy10 pożyjemy - zobaczymy

Azi

0

@misiek12319 Nie wiem. 2:0? Dużo zależy od tego czy zagra Leo i czy EV nie będzie wystawiał (oby nigdy więcej) śmiesznej linii pomocy jak w pierwszej połowie z Bilbao.

Azi

1

@grizzy10 Nie ma takiej zależności że Neymar wraca to my wygrywamy LM. W ogóle nie widzę żadnego przełożenia. Za to widzę dużo konfliktów w klubie, na trybunach a nawet w drużynie.

Azi

3

@Jakchcesz Nie jest. Nikt nie kwestionuje umiejętności Brazylijczyka ale to nie jest jedyna rzecz na jaką zwraca się uwagę planując transfer.

Neymar sam z pełną radością i premedytacją władował się w bagno w którym dziś jest. Koledzy raczej na pewno go ostrzegali jak to się skończy. A teraz mamy go ratować? Po tym jak potraktował klub? Niech spada. A on boi się nawet głośno powiedzieć że chce wrócić do Barcelony... Żal po prostu.

Azi

0

@misiek12319 Ani trochę :D

Azi

6

@grizzy10 Śmieszne to jest (dla innych - nie dla nas...) że w my w ogóle rozważamy jego powrót.

Azi

10

@Skaramuczi Tak jak zawsze: wyłącznie dla siebie. Tylko naiwni myślą że jest jakakolwiek różnica między jego podejściem dziś a tym kiedy od nas odchodził.

Azi

1

@Nazio87 Ty wracasz a ja jadę. Odliczam również :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?