Azi

4

@bodzio10 jak kupi sobie bilet to czemu nie. Ale myślę że nie starczy mi odwagi :)

Azi

12

Oby PSG traktowało poważnie swoje ultimatum i po południu będziemy mieli spokój od Neymara...

Azi

5

@kkbarca To miło że PSG i Real knują na korzyść Barcelony. Myślałem że nas nie lubią :)

Azi

0

@Ibra9PSP ono. Po akcencie słyszę że kolega z dalszego wschodu ;)

Azi

3

@katalonia15 Nom. Figo nie był na tyle głupi żeby chcieć do nas wracać...

Azi

0

@blaugrana1980 dostał ktoś kiedyś bana za znieważanie piłkarzy Realu? :D

Azi

0

Jak chcą się pozbyć pomocnika to niech sprzedadzą... Semedo :)

Azi

0

@krzychu1526 jak skończysz to jedziesz z JAG ;)

Azi

0

Dobry tekst. Polecam

Azi

1

@bartoszekkk de Ligt lubi to!

Azi

0

@Antimadridista~ Co to znaczy " udawać że lepiej żeby Neymar trafił do Realu niż do Barcelony?"? I jaki to ma związek z pierwszym pytaniem?

Azi

2

@fcbarcafan19 Nie marnuj życia tylko próbuj. Musisz sobie znaleźć żonę - czemu masz mieć lepiej od innych? ;)

Azi

1

@kibicsportu zaherbowałbym dwa razy :)

Azi

5

@Sabrina_spellman Nick Johny Bravo był już zajęty?

Azi

0

@tbas Sorry ale sprzedaż Neymara do Madrytu to spisek na korzyść a nie przeciwko Barcelonie :)

Azi

0

@damianex10 Niech ktoś mu powie że jakiś ptak... Czym oni karmią te ptaki?!?

Azi

4

@Chwytliwy Jestem z Warszawy, kilka razy w ciągu roku chodzę na Legię ale jak w pucharach gra jakaś drużyna z Polski (bez różnicy czy Legia, Wisła, Lech, Lechia, Jagiellonia czy nawet Szombierki) to jestem za NASZYMI. Nie dlatego że propaguje jakiś dziwny fanatyczny patriotyzm ale dlatego, że "swój" jest mi zawsze bliższy niż "obcy".

Nasza historia pokazuje że potrafimy lać się między sobą. Ale jak przyjdzie ktoś z zewnątrz to bierzemy się wspólnie w garść i potrafimy się zjednoczyć. To nie jest duma - to jest tylko taka cecha, która mi się bardzo podoba w naszym narodzie.

A gra w pucharach (eliminacjach;) to jednak zawsze walka: swój - obcy :)
Chyba że gra Barcelona - ale na to się nie zapowiada.

Azi

0

@V e B 96 Tia. Szukaj dalej wymówek byleby tylko znaleźć jakieś wyjaśnienie dla swojej teorii. A może EV to jeden z jaszczuroludzi i Messi boi się powiedzieć prawdy? Bla bla bla...

Azi

0

@V e B 96 Może nie tak brutalnie ale ogólnie rzecz biorąc jak zawodnikom coś się nie podoba to przecieków do prasy nie brakuje. Tak było np. kiedy Leo był w konflikcie z Lucho. Dopiero Xavi załagodził spór, bo Enrique już się pakował. Słyszałeś coś, żeby Leo skarżył się na EV?

Azi

0

@V e B 96 Jakoś Leo nie narzeka i się nie uskarża, więc nie próbuj zrobić mu dobrze na siłę.

Azi

0

@V e B 96 Zdajesz sobie sprawę że przeciwników ściągania Neymara mało interesuje jego poziom sportowy? Zwyczajnie nie chcą takiego buca w zespole.

Azi

0

@Maciek069 Kolega jasnowidz! (raczej czarnowidz) Jakie numery na najbliższego totka? :)

e: w sumie najzabawniejsze jest że są ludzie, którzy widzą ZBAWCĘ w gościu, który opluł klub, obraził połowę ludzi, wypiął się na kolegów i poleciał na kasę. Brawo Ty!

Azi

0

@Norkusik za całą pewnością żaden z wymienionych

Azi

1

@Veb1233 Świetna informacja z rana :)
Od razu kawę się pije z uśmiechem :)

Azi

0

@macio_944 Poprawia włosy. Kobiety często wysyłają tak sygnał "jestem zainteresowana" ;D
Ale Griez szybko odchodzi, więc wyraźnie się spłoszył. @Kondziu_FCB może mieć rację ;)

Azi

9

@SeeleyBooth a już od 8 miesięcy nie padła żadna bramka w fazie grupowej LM. Te rozgrywki mają co raz niższy poziom...

Azi

0

@Batys Nawet nie zauważyłem że taki ma :D
Używam obudowy z klapką i nie ma z tym żadnego problemu.

Azi

0

@Batys Ja używam od jakiegoś miesiąca. Wcześniej miałem nota 4, wielkiej różnicy nie odczuwam. Aparatu jakoś specjalnie nie testowałem - ale jakość na pierwszy rzut oka wydaje się dobra.

Na minus:
- jakby zmniejszona maksymalna głośność. Jadąc metrem nie da się słuchać np. audiobooka bo tło zagłusza. W 4 tego nie było.
- nie wiem czy to nie jest wina obudowy - ekran jest strasznie czuły. Mam czasem w zwyczaju odpalić YT i schować tel. do kieszeni. W tym modelu potrafi mi zmieniać filmy kiedy idę.

Azi

0

@Krystek9318 translate.google.pl/

Azi

3

@ViscaBarca123 Dla mnie sprawa jest prosta: zawodnik idzie na trening z pierwsza drużyną i trener widzi jak wygląda na tle starszych kolegów. Tyle że w zespołach słabszych młodzież ma zwyczajnie łatwiej - bo koledzy też prezentują niższy poziom a presja wyniku jest nieporównywalnie mniejsza.

Camavinga ma pod tym względem nieporównywalnie łatwiej. W Rennes jeżeli przegraliby - nawet po jego błędach - z Montpellier czy z PSG to nikt by się nie przyczepił bo to rywal jest faworytem. Szczególnie Paryżanie nie spinali się na to spotkanie. Dla nich to nie był kluczowy słaby punkt.

W Barcelonie juniora czeka koszmar. Rywale upatrując w nim najsłabsze ogniwo które może pozwolić im sprawić sensację. To znaczy że na dzieciaku skupi się cała presja. Naprawdę sytuacja nie do zazdroszczenia.

I jak z taką presją ma sobie poradzić koleś, który nigdy w życiu nie zagrał w meczu o jakąś stawkę z dorosłymi?A poziom w piłce juniorskiej jest zdecydowanie niższy niż w seniorach. To widać nawet na poważnych turniejach U21, gdzie nie brakuje zawodników nawet 23-letnich. Proste, niewymuszone błędy to norma.

Nie róbmy sobie na siłę presji w wystawianiu dzieciaka do gry. Takim nastolatkiem gotowym do gry w Barcelonie był Messi. Może Ansu jest taki sam - jeżeli tak to EV da mu szansę. Ale jeżeli nie to darujcie mu spinę pod tytułem "Valverde nie ma jaj". Robienie bardzo głupich rzeczy - szczególnie kiedy skutki odczuje ktoś inny - w tym wypadku dziecko - nie jest przejawem ani odwagi ani mądrości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?