Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barik_barca https://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html
4
@BarcaInfo Mam nadzieję że do Realu
1
@EsTut 1. Żałoba w narodzie
2. Nie ilość ale jakość ma znaczenie ;)
0
@MarioVeB! Nie śmiej się z kolegi. Jeden mecz wystarczy żeby zweryfikować wszystkie problemy Barcelony. Ja napisałem 109 znaków i dostałem pełną diagnozę stanu zdrowia, psychicznego oraz zwolnienie lekarskie :D
0
@VenoM Prawie dobre!
Lubię ludzi, którzy atakują personalnie na krytykę tekstu. Od razu rozmówca ustawia się na odpowiednim poziomie i zachęca do dalszej polemiki :)
1
@MesQueUnClub_87 Dobre! Serio! :)
Nie zajmujesz się przypadkiem zawodowo takimi krótkimi opisami filmów/seriali w gazetach z programem tv?
0
@MesQueUnClub_87 ja streszczenie poproszę
2
@drNo Szybki jesteś w rzucaniu diagnozy co nieodzownie odbija się na ich jakości merytorycznej.
A na urlop chętnie bym poszedł. Szkoda że nie chcą mi dać wolnego :D
3
@drNo "zazdrosny Alba", "pozycja żaby" i "zcementowany Real". Dobrze że tekst jest krótki bo jeszcze jedno zadanie i miałbym wylew...
0
Nie mogę zgodzić się z oceną Dembele oraz opisem Rakitica.
Dembele - otwórzmy sobie statystyki z tego meczu. Dembele był przy piłce ponad dwukrotnie częściej niż Griezmann. Ok - zaliczył sporo strat, do tego źle się zachował przy bramce. Ale realnie trzeba go ocenić tak, że jako jeden z nielicznych pokazywał się do gry. Jeżeli najgorzej oceniamy zawodnika, który jako jeden z nielicznych się stara - to źle to świadczy o nas a nie o nim. Pokazywanie się do gry w takim wypadku jest na pewno plus. Na minus jest natomiast to, że uparcie trzyma się linii bocznej boiska czym bardzo utrudnia grę bocznemu obrońcy. Przechodząc na lewą stronę zaczął schodzić (za mało) do środka i od razu przyniosło to pozytywny skutek. On musi pamiętać, że jest napastnikiem i jego zadaniem jest strzelanie bramek i/lub swoim ustawieniem się ułatwiać wypracowanie pozycji kolegom.
Rakitic - z całym szacunkiem ale stwierdzenie "W żadnym wypadku nie odmienił oblicza meczu" jest tak dalekie od prawdy jak kamień od nauki pływania. W pierwszej połowie zamiast środka pola była totalna dziura. To jest przerażające i świadczy bardzo, bardzo źle o jakości zarówno S. Roberto jak i Aleni. Nasza gra zawsze opierała się na kontroli środka pola - a tego elementu w pierwszej połowie absolutnie nie było. Ale trudno żeby był skoro jedynym pomocnikiem, który wychodził do podań był de Jong (z plastrem). Wejście Rakitica całkowicie odmieniło sytuację. Rywal musiał się cofnąć i przejęliśmy inicjatywę co dokładnie widać w statystykach. To jeszcze dużo za mało żeby wygrać ale bez inicjatywy to my nie znaczymy nic.
Nie chcę nigdy więcej oglądać takiej drugiej linii.
3
@ksobi Mnie najbardziej dziwi, że są osoby które tego nie widzą i nie rozumieją a jednocześnie usilnie próbują być kibicami Barcelony
2
Ankieta jasno pokazuje że ten transfer może kibiców tylko podzielić. Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać. Niech idzie do Realu. Za 2-3 sezonu napluje i na nich...
0
@Lincolm Real 123456789
1
@S20th w ilu z tych meczach zagrała pierwsza 11?
6
1. LR: jeżeli Valverde wystawi DJ, S. Roberto i Alena w pomocy to będzie mega kreatywnie i rozwalimy rywala w pył.
2. Valverde wystawia DJ, S. Roberto i Alena w pomocy. LR przed meczem: OMG, niemożliwe, super, jedziemy ich!
3. Po meczu: Valverde zły. Zły skład, nie umie ich ustawić, bla bla bla.
Tłumaczyć Wam że takie zmiany nie miały sensu - nie ma sensu :)
Ale skoro była presja to dostaliście taki środek pola jak sobie wymarzyliście. Może choć kilka osób zastanowi się teraz dlaczego w poprzednich sezonach Busi i Rakitic grali wszystko. Dlaczego S. Roberto grał na prawej obronie w ważniejszych meczach. Dlaczego bez Messiego mogliśmy rozbić Real a wczoraj nie mogliśmy przebić Bilbao.
Na logikę nie ma jednak co liczyć. Te same osoby które wczoraj piały z zachwytu nad składem dziś krzyczą kolejne głupie rozwiązania problemów Barcelony. Oczywiście znowu nie mają racji ale żeby to zrozumieć trzeba pomyśleć. A z tym ciężko...
0
@gorgota niech zacznie schodzić do środka to może coś z tego będzie
1
@IronSanHybrid Może powinien spróbować jednak czegoś innego, bo wyraźnie nie rozumie :D
1
@LuisSalvano Prawda. Neymar niech spada do Realu.
0
Busi za Semedo i jakoś to będzie :)
1
@BarcaInfo Dembele ładnie wystawił mu dwa razy piłkę. Szkoda że to nie działa w drugą stronę. Zabawne jest też to, że jak Dembele ma piłkę to Semedo chował się za jego plecami - najwyraźniej żeby przypadkiem jej nie dostać.
0
@Faun z poziomu jaki prezentują niektórzy tutaj? Jak się to poczyta to nabijanie się z hala-dzieci zaczyna trącać hipokryzją.
0
@Avada Kedavra fakt
6
@Cvzx Daj im przykład i usuń konto
0
@mesi8191 Spodziewałeś się że jak odpocznie w wakacje to umiejętności mu przybędzie? :D
0
@FC1899Barca
0
@Vhaeraun nieprzygotowany do sezonu.
0
@Arkadio90 To może być 4231 - ulubione ustawienie Valverde zanim trafił do Barcelony. Alena idealnie się nadaje na grę za napastnikiem.
5
@MaTt_BarcaFan Real dziś nie gra.
3
Wypożyczenie Cou to świetna wiadomość. Pokryją jego wynagrodzenie a w kolejne lato (a może i za dwa lata) będzie można go wypchnąć za mniejszą kasę bez straty dla klubu. Jeżeli uda się też wypchnąć Rafę, to kadra będzie w zasadzie kompletna.
Nie zdziwi mnie jeżeli pożegnamy również Vidala (choć Valverde zapewne tego nie chce) lub Semedo (ciekawe jak się dziś zaprezentuje).
Tymczasem zaczynamy sezon. Oby mistrzowski! Trzymam kciuki :)
1
@Adamski69 Cou ma wyjść w pierwszym składzie? Koleś, który odbył ledwie kilka jednostek treningowych po powrocie z wakacji? W dodatku mając przygotowanego Griezmanna i Dembele?
Jasne że zagra. Stawiaj dom i cały majątek. A w pierwszej kolejności telefon, komputer i ewentualnie każdy inny sprzęt z którego możesz się logować na stronę ;)