Azi

0

Azi

3

@martool Dokładnie. Koleś zrobił z siebie widowisko, odszedł obrażając prawie wszystkich, wytoczył nam proces o kasę, która mu się nie należała a teraz nie stać go nawet na to, żeby głośno powiedzieć: "popełniłem błąd odchodząc z Barcelony, przepraszam, proszę o wybaczenie, przyjmijcie mnie znowu".

Jesteśmy frajerami, że w ogóle podjęliśmy temat. Należało gościa wyśmiać dla przykładu. A potem będziemy się dziwić jak obrodzi nam w Figo-podobnych indywiduach...

Azi

28

Niech Real wkracza do akcji. Szejk ma taką awersję do Barcelony, że odda im go za 2/3 ceny. I skończy się wreszcie ten cyrk.

Azi

0

@cracker to że - o ile pamięć nie płata mi figla - w kolejnym meczu grał już S. Roberto. To jest problem. Od dwóch sezonów mamy w drużynie prawego obrońcę a na jego pozycji gra środkowy pomocnik. Daruj mi w tym miejscu teorie spiskowe, bo nic takiego nie ma miejsca - a statystyki są tego dobitnym przykładem. Semedo jest po prostu dużo za słaby na Barcelonę. Jego plusem jest technika użytkowa ale w żaden sposób nie może ona zrekompensować bardzo słabego ustawiania się i czytania gry. Nie rekompensuje też faktu, że Portugalczyk często odpuszcza rywali i wraca truchcikiem ani indolencji w ofensywie. Brak asyst mógłbym zrozumieć ale jeżeli dobrze pamiętam to Wague w dwóch meczach zaliczył więcej kluczowych podań, niż Semedo przez cały sezon.

Jak więc potraktować zawodnika który nie daje nic w ofensywie? Żeby stanowił zaporę w obronie to miałoby to może rację bytu - ale daleki jest od choćby przyzwoitości w defensywie.

Azi

1

@nokia666 jak słyszę że Neymar jest smutny w PSG to widzę to:
http://giphygifs.s3.amazonaws.com/media/94EQmVHkveNck/giphy.gif

Z miejsca powinniśmy go wyśmiać a nie robić z siebie kabaret...

Azi

5

@Mati90fcb i MatSa za Rasiaka.

Azi

0

@neymarjr_143 Cou już jest naszym zawodnikiem

Ups -spoliler

Azi

1

@kordyl1010 kurde wydało się :P
Im wincyj napadziorów tym lepij! 3-1-6 i jedziemy białych!

Azi

0

@cracker A Ty co oglądałeś? :D

Azi

7

@Peciak ja tam będę bardzo szczęśliwy jak Neymar trafi do Realu :)

Azi

1

@mcsarna Już dziś była dyskusja na ten temat. Optymalny skład wygląda tak: MatS - Dembele, Pique, Umtiti, Alba - de Jong, Messi, Cou - Griezmann, Suarez, Neymar

Azi

0

@FCBkiwis Skoro nie ma umiejętności to cieszy przynajmniej to że ma chociaż swój fanklub :)

Azi

0

@FCBkiwis Nikt tak dobrze nie nagrzewa ławki rezerwowych jak on :)

Azi

0

@DonAndresFCB I nie chcesz tego wiedzieć ;)

Azi

0

@Kajtek77 bez Godlewskiego to pismo zeszło na bardzo niski poziom.

Azi

0

@baginczyk To już będzie 3 kolejny sezon kiedy Semedo wywalczy sobie pierwszy skład. Jakoś do tej pory tego nie zrobił. Na podstawie czego sądzicie że to się nagle zmieni? Nauczył się grać w piłkę w wakacje?

Azi

1

Niech kupią Cou i Semedo i zostawią sobie Neymara. I wszyscy będą szczęśliwi :)

Azi

0

@nieprzysiadalnosc Dobre! Dużo dobre!

Azi

0

@kenneth99 pewnie, Semedo przez ostatnie dwa lata zdecydowanie wygrał tą rywalizacją ;)

Azi

0

@stradomek MatS - S. Roberto, Pique, Umtiti, Alba - de Jong - Messi, Cou - Neymar, Suarez, Griezmann

I kto nam podskoczy? :D
e: jeszcze Dembele można gdzieś wcisnąć

Azi

3

@mesi8191 Ty przeczytałeś to co napisałem czy zobaczyłeś "Cou" więc postanowiłeś się wypowiedzieć?

Azi

0

@BarcaInfo Ale co Messi? Leo to tylko jeden z socios. Jest genialny i najlepszy w historii. Ale klub nie jest jego własnością. Jestem za miłością i wybaczaniem ale Neymar nie okazał ŻADNEJ skruchy w związku z tym cyrkiem, który nam zafundował. Jeżeli by się ukorzył, to można by się zastanawiać. Ale jeżeli traktuje nas jak deskę ratunkową to niech się topi.

Azi

3

@BarcaInfo Cyrk jest fajny ale raz na jakiś czas. Nie codziennie i nie co okienko. Neymar zachował się jak rozkapryszony bachor. Obraził praktycznie wszystkich, więc jego powrót będzie policzkiem a nie wzmocnieniem. Niech idzie grać w Realu, czy gdzie tam chce.

Cou - bardzo fajny zawodnik o ogromnych umiejętnościach. Ale nie ma gdzie grać jeżeli na boisku jest Leo. Może wypożyczyć go do Bayernu bez opcji odkupienia? Akurat im bardzo by się przydał taki zawodnik.
Patrząc na transfer Griezmanna nie ma praktycznie opcji gry 442 czyli ustawienia w którym Cou na lewej stronie czuł się najlepiej i naprawdę robił różnicę.

Azi

0

@lucas/catalan wszyscy próbowali strzelić bramkę? O.o

Azi

0

@Odesseiron nie umywa się do książek. W filmach/serialach robią z Holmesa jakiegoś świra z prawie nadprzyrodzonymi mocami co ma się nijak do oryginału tej postaci.

Azi

2

@matirix20 oby do końca świata i jeszcze dzień dłużej.

Azi

1

@culesjasiules 4-2-4 zawsze w cenie. Szczególnie w drużynie bazującej na posiadaniu piłki. Brawo kolego! :)

Azi

0

@Dzemix111 niektórzy pamiętają dobrze i wybitnie niechętnie patrzą na jego powrót. Jeszcze płacić za niego? To jest kpina z socios.

Azi

3

Brakuje mi jednej ale kluczowej informacji: czy Valverde nie chce aby Cou został? Trochę irytujący jest fakt że u nas o transferach decydują ludzie, którzy nie komunikują się z trenerem.

Azi

0

@PatrychoO To jest taki element footballu który tępiłbym za wszelką cenę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?