Azi

0

Azi

0

@drNo Serio? Od kogoś kto zauważył że Alba jest zazdrosny a Valverde wymyślił pozycję żaby - to chyba komplement :)

Azi

0

@NaFazieHitman Brawo po raz drug. Wysoki poziom kolego :)
I jeszcze zbieracz herbów. Serio chłopie oceniałem Cię trochę wyżej ale skoro sam sobie budujesz taką ocenę to już Twoja sprawa :)

Azi

0

@drNo no właśnie raczej nie wzajemnie :D

Azi

0

@NaFazieHitman ale sobie wymyśliłeś linie obrony :D
I jeszcze teksty rodem z jakiejś gimbazy. Brawo chłopie. Wykazałeś się niesamowicie :)

Azi

0

@drNo miłego walenia :)

Azi

0

@drNo Oddychaj. I trzymaj się jednego tematu - sam wybierz jaki. A jak Cię bolą palce to nie wal tak mocno ;)

Azi

0

@drNo Nie kończmy tak ciekawej dyskusji :)
Rozmawiam z osobą, która widzi tylko to co chce widzieć. Opowiadaj mi dalej o tych swoich wizjach, logikach, przemyśleniach i fakultetach :)

Azi

0

@Zodiac I to tak tuż przed wyborami? Przypadek? Nie sądzę!!!

Azi

6

@Pawelec7 No właśnie. Zły Valverde albo trzymał Cou na ławce albo wręcz kazał mu źle grać.

Azi

2

@AmigoBlancos Byłoby to na pewno ciekawa wypowiedź :D

Azi

0

@drNo "mam uznać że moderacja jest mądrzejsza od filozofa?!"
Facepalm :D



Już to napisałem ale się powtórzę. Nie interesuje mnie Twoja opinia o mnie. Jesteś tylko jakimś-tam kolesiem piszącym bzdury w internecie. Czemu miałbym się przejmować Twoim zdaniem na temat mojej osoby? To by znaczyło że to ja jestem tutaj głupkiem.

Jeżeli Cię to tak jara to możesz "cię-ać" z małej litery. Nawet tego nie zauważyłem - i nadal jest mi to obojętne. Wychodzę z założenia że to jak się zachowujemy to świadczy o tym jakimi jesteśmy ludźmi, więc nawet Tych którzy mnie irytują traktuje z szacunkiem. To taki wyznacznik kultury, z którym czasem możesz się spotkać a którego najwyraźniej nie rozumiesz.

Tak. Jestem odporny na ataki na mnie. W ogóle mnie nie ruszają. Za to lubię kpić z osób, które próbują. W tym wypadku jesteś to Ty. I nie zamknę się. A już na pewno nie będę słuchał Twoich rozkazów. Nie spodziewam się też abyś kiedykolwiek znalazł kogoś kto podąży za Twoimi tekstami, ale możesz przynajmniej żyć w nadziei :)

Kończyłem podstawówkę, gimnazjum, liceum potem dwa kierunki studiów. W dżungli nigdy nie byłem. Nie wiem po co Ci takie informacje potrzebne do szczęścia, ale nie będę zatajał :)

Azi

0

@NaFazieHitman Prześmiewczo ;)

https://www.transfermarkt.pl/philippe-coutinho/profil/spieler/80444
Główna pozycja : Lewy napastnik

https://www.transfermarkt.pl/philippe-coutinho/leistungsdatendetails/spieler/80444
Zawodnik nigdy nie wystąpił (nawet jeden raz!) jako środkowy pomocnik. Może zagrać jako 10 ale u nas gra tam Leo. Może zagrać jako ofensywny pomocnik - ale u nas nie ma takiego, bo gra Leo. Może zagrać jako lewy pomocnik (i grał!) ale my nie gramy 442.

Więc tak - Twój komentarz jest prześmiewczy. I uraczyłeś nas pięknym samozaoraniem :D

Azi

1

@SeeleyBooth Nie pamiętam. Bardzo dawno to było. Ale chętnie bym odmłodniał o te 15-20 lat. Życie było wtedy proste. Zero odpowiedzialności, wszystko dostajesz do ręki a jak wracałeś do domu po lekcjach to na RTL7 leciał Dragon Ball :)

Azi

14

T. Silva: Se queda!!

Azi

0

@drNo Nawet nie można Cię zacytować, bo Twoja wypowiedź była tak słaba że moderacją ją usunęła. Oznacza to jednak tylko tyle, że to był zwykły atak w odpowiedzi na krytykę. Tak - krytykę, bo zdanie "Dobrze że tekst jest krótki bo jeszcze jedno zadanie i miałbym wylew..." nie odnosi się w żaden sposób do Ciebie, tylko do jakości tego czym nas uraczyłeś. A jakoś ta jest zerowa. A dodając do tego formę w postaci: "zazdrosny Alba", "pozycja żaby" i "zcementowany Real" nie dziw się, że ktoś kpi z takiej "analizy".

Twój tekst nie ma nic wspólnego z merytoryką. To jest zwykłe użalanie się i informowanie ogółu o swoich widzi-mi-się. W dodatku nie poparte nawet wydumanymi argumentami. Mówiąc krótko: bez wartości. Jak chcesz rzucać jakąś teorię to przygotuj się na to żeby ją bronić a nie na obrażanie kogoś kto występuje z krytyką. I to że napiszesz " Atak nie był ani nie jest personalny" to nie znaczy że nie był. Zastanów się zanim coś napiszesz i jaki będzie tego odbiór. Ja mogę podejść do tego na zimno, bezemocjonalnie to i Ty dasz rade.

Azi

44

To już nie jest podsumowanie doniesień transferowych tylko zbór plotek o Neymarze. Nie róbcie klikbajtów

Azi

0

@NaFazieHitman zazwyczaj od " do " ale widzę że to chyba jednak za trudne do ogarnięcia ;)

Azi

4

@Pawelec7 wina Ernesto!

Azi

2

@NaFazieHitman trzecie znaczy że wymyśliłeś cytat? :)

Azi

0

@blaugrana_36 Prasa może sobie pisać bzdury. To jeszcze nie powód żeby w nie wierzyć.

Czy Dembele jest skrojony pod Barcelonę? Nie wiem - z jednej strony nie a z drugiej jak najbardziej tak. Myślę że problem nie leży w braku przestrzeni ale w brakach taktycznych oraz gorącej głowie.

Busi jest jednym z najwolniejszych zawodników jakich widziałem. Nie oczekuj od niego sprintów. Nie oczekuj też że on się sprawdzi w otwartej grze. Ale jeżeli zagęścisz środek pola (a o to powinno nam chodzić) to nie znajdziesz zawodnika, który w takiej grze lepiej się odnajdzie. Busi, de Jong i Arthur powinni poradzić sobie z grą w tłoku na tyle umiejętnie aby szybko przenieść ciężar gry w tą strefę, gdzie jest akurat luźniej. Na to liczę. Tylko wtedy gra będzie wyglądała w miarę widowiskowo, kiedy środek pola będzie miał odpowiednią jakość. Przykro mi ale ani Vidal, ani Alena ani S. Roberto takiej jakości nie gwarantują. Czy da ją Puig? Może. Jeżeli się ogra w grze w tłoku.

Azi

1

@drNo Chłopie zanim zaczniesz odsyłać ludzi gdziekolwiek i udzielać porad to naucz się radzić sobie z krytyką.

Bez obrazy ale te Twoje diagnozy są... nic nie warte. Nie popierasz je żadnymi argumentami. Mówiąc krótko: wylewasz swoje żale. W dodatku na podstawie jednego meczu (choćbyś nie wiem jak temu zaprzeczał to z treści wynika jednak coś zupełnie innego).

A już sam fakt, że na krytykę odpowiadasz atakiem personalnym świadczy jaki niski poziom prezentujesz. Nie będę się więc przejmował opinią kogoś na takim poziomie.

Azi

0

@blaugrana_36 Kto to wymyślił że Cou ma być następcą Iniesty skoro on nawet nigdy nie grał w środku pola? Toż to bzdura z samego założenia.

Dembele też nigdy nie miał chyba zastępować Neymara. Kiedy przyszedł do klubu byłem pewien że będzie występował po prawej stronie. To zawodnik o nieprawdopodobnym wręcz potencjale. Ma jeszcze dużo braków ale wyrobi się - tutaj nie mam wątpliwości.

Malcom to była totalna pomyłka i to o czym napisałem - sprowadzamy do klubu gościa, który totalnie nie pasuje do koncepcji tego co wymyślił trener. Po co? Kto za to odpowiada?

Griezmann nie wygląda źle. Widać że nie jest zgrany a dziwne decyzje personalne w drugiej linii też mu nie pomagają. Ale powinno to być wzmocnienie zespołu - tym bardziej że Suarez powinien dużo więcej odpoczywać.

FdJ grał nawet na stoperze. To nie jest ofensywny pomocnik. W moim przekonaniu środek pola Busi, FdJ, Arthur + Rakitic do rotacji za każdego z nich, wydaje się kompletny. Pytanie kiedy Arthur będzie gotowy do gry i czy będzie zdrowy?

Azi

0

@BarcaInfo bardzo dobre wypożyczenie. Szkoda mi Cou, bo to świetny zawodnik, ale u nas nie ma racji bytu jeżeli w składzie jest Leo.

Po sezonie będzie można sprzedać Cou bez straty za około 80 baniek. Jeżeli oddamy go za około 100 to budżet nieźle na tym wyjdzie. Do tego nie trzeba wypłacać mu pensji (szkoda że nie poszła da de Ligta).

Azi

0

@Gaucho nie dostaje świetnych wzmocnień - wręcz przeciwnie. I najważniejsze - klub sprawia wrażenie jakby w ogóle nie konsultował z trenerem transferów. Ani do z ani z klubu. Co świadczy o paranoi.

Azi

0

@Gaucho A dlaczego nie? Jeżeli EV jest taki zły to zastanów się czy problemy, które nas dotykają nie zaczęły się zanim pojawił się w klubie? Bo jeżeli tak, to może warto byłoby rozważyć zapytanie czy to aby na pewno osoba EV jest problemem?

Azi

0

@Gaucho a kto zrobił progres za Lucho?

Azi

0

@Avada Kedavra mam wrażenie że akurat stwierdzenie "zawodnicy grający na nie swoich pozycjach" to taka podpucha jak w tym dowcipie o zabiciu 99 czarnych i jednego dentysty.

Azi

0

@blaugrana_36 Kto grał nie na swojej pozycji?

Azi

3

@kerouac @xJLx trafił w sedno. Czymś zupełnie innym jest naginanie czy łamanie prawa a czymś zupełnie innym jest popisywanie się tym faktem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?