Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Terrored Bardzo dobry transfer ale do ideału trochę mu jeszcze brakuje. Rywalizacja też nikomu nie zaszkodzi.
Szkoda że nie mamy de Ligta jeszcze :/
3
@KamQiX
Tak w zasadzie to nie czepiałbym się tutaj specjalnie Busiego. Tam nie dogadali się kto ma odebrać tą piłkę. Trudno też było zagrać to podanie wyżej, bo tam już doskakiwał rywal.
3
@michaleu Optymista :)
0
@Chwytliwy Jeszcze w poprzednim sezonie - zdaje się że nawet w dyskusjach z Tobą, choć tutaj pewności nie mam - mówiłem że kolejny sezon będzie wyglądał tak jak wygląda.
Nikt nie ma (i nigdy nie miał) pewności na granie. Fakt, że Busi i Rakieta grali wszystko nie wynikał z wielkiej miłości Valverde. I ten sezon to pokazuje. Tak samo nie ma wielkiej miłości do S. Roberto i de Jonga. Każdy dostanie swoje minuty.
Najtrudniej może mieć Alena. Słabo wypadł z Bilbao. Teraz nie załapał się nawet do 18-stki. W zasadzie nie zdziwi mnie jeżeli pójdzie gdzieś na wypożyczenie na ten sezon - choć czasu do końca okienka zostało już mało.
4
@Chwytliwy Obawiam się że w takim razie dalej będziesz rozczarowany :D
2
@Cvzx Bojan miał 17 lat i 19 dni
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/juengsteaelteste/verein/131
0
@V e B 96 Dlatego mamy w tym sezonie zmiennika dla Alby - zdaje się że nie zauważyłeś. W fifę nie grałem od wersji 99, więc nie porównuj mnie do siebie proszę.
0
@joloskyy Z jednej strony piszesz że się nie zgadzasz a z drugiej sam sugerujesz że to idealny zmiennik. Zdecyduj się w takim razie czy to zawodnik na pierwszy skład czy jednak nie.
0
@Yoshi94 Rafa nie ma problemu aby zostawić cały boczny sektor dla wahadłowego - to na pewno na plus. Dembele np. za bardzo trzyma się linii bocznej - zapomina, że jego rolą jest też zrobienie miejsca koledze.
Rafa to taki zawodnik, który będzie bardzo ważnym zawodnikiem w dużym klubie ale będzie też za słaby na klub z top. Fajnie mieć takiego zawodnika na ławce - ale zwyczajnie mi go szkoda.
Nie dziwi mnie też, że nie bardzo śpieszy mu się z podpisaniem nowej umowy. W zimie dostanie fajne propozycje a teraz raczej nikt nie będzie płacił dużej kasy za zawodnika z dużą tendencją do urazów i umową na sezon.
0
@V e B 96 Kontuzjowany jest Leo, Suarez i Dembele a jednak lewa strona działa. Daruj mi puste teksty w stylu "jesteśmy bez lewego skrzydła". Swoje ograniczone postrzeganie zostaw dla siebie.
0
@masq Słowo "normalna" tutaj nie pasuje.
0
@szefo Nie mógł. Valverde chciał żeby gra zrobiła się bardziej wertykalna - każda z trzech zmian dokładnie temu służyła. Wszedł Vidal za Busieg, który w ogóle nie nadaje się do ganiania za piłką. Tyle ze nie miał grać w środku pola a wchodzić za obrońców, których ściągał Griez. Wpuszczanie w tym momencie Rakitica, kiedy ani my ani rywal nie chcieliśmy specjalnie trzymać piłki, to nie miało sensu.
Potem wszedł Ansu za Pereza - warto zauważyć że na prawą stronę a nie na lewą. Gdyby nie wejście Vidala, zapewne Rafa przeszedłby na prawą a Ansu grałby na lewej. Tutaj wyraźnie postawiliśmy na szybkość oraz przetrzymanie piłki w bocznych sektorach boiska.
Na koniec kosmetyka - Junior za zmęczonego Rafe.
0
@masq ten o zakazie zarządu? Masz jeszcze jakieś teorie spiskowe? :D
0
@Geble Nie sądzę aby brak Rakitica oznaczał cokolwiek. Wczoraj zmiana poszła na Ansu bo mecz się ułożył tak, że dostał idealny moment na debiut.
0
@grizzy10 Rakitic nie poszedł w żadną odstawkę. Wczoraj zwyczajnie nie było sensu wpuszczać go na boisko. Lepiej było pozwolić rozbiegać się Ansu.
Rakitic nadal jest ważnym zawodnikiem. Ograniczenie jego roli było do przewidzenia (dla wszystkich z wyjątkiem hejterów z tekstami typu "Busi, Rakiteta, Vidal XD XD XD") S. Roberto nie musi już biegać na prawej obronie bo jest też Wague. Doszedł de Jong, więc w środku pola jest dość rezerwy na rotacje. Tego należało się spodziewać patrząc na kadrę zespołu. Nie zdziwi mnie jeżeli w kolejnym meczu w pierwszym składzie wyjdzie np. Rakitic i Arthur (choć w jego przypadku bardziej prawdopodobny jest występ z ławki). Raczej nie będzie żelaznej drugiej linii w tym sezonie - chyba że zarząd zrobi głupotę i kogoś sprzeda.
Valverde nie robi zmian na zasadzie "bo tak". Jeżeli ktoś wchodzi na boisko to ma konkretne zadanie. Jeżeli zostały nam jakieś zmiany do wykorzystania to takie robi po 80-85 minucie. Albo i wcale.
Co do Ansu - ładnie się zaprezentował. Ma chłopak potencjał. Oby miał też chłodną głowę. Teraz niech poszaleje w rezerwach to może dostanie też szanse np. w ostatniej kolejce LM i w PK.
4
@DanielVeB podziel się linkiem :)
1
@Danny Gaucho https://www.newsweek.pl/wiedza/historia/80-lat-temu-orson-welles-przekonal-amerykanow-ze-ich-kraj-zaatakowali-kosmici/rywcvg1
0
@ksobi Dlatego że Neymar jest nam średnio potrzebny. A jeżeli dodamy do tego fakt, w jaki sposób pożegnał się z klubem, to żadne trofeum (pomijam fakt, że Neymar nic nie gwarantuje) nie jest warte jego powrotu.
2
@MarioVeB! Syndrom LR - jeden mecz i wiedzą wszystko o zawodniku. Jak ktoś zagra jeden słabszy mecz to trzeba go sprzedać a jak jeden lepszy to nagle awansuje na top światową.
Dlatego na zawodników patrzę przez pryzmat tego, co dają w długim okresie drużynie. Zresztą po tym się poznaje klasowych zawodników - że utrzymują w miarę równy poziom w długim okresie.
0
@Gaucho A niech idzie ma Realu. Nic to nie zmieni a GD będzie miało dodatkowy smaczek.
3
@marcinnikt Nie pamiętam kiedy ostatni Leo "krecił" kimś kto stał i się gapił.
0
@Maximus2 Podpowiem Ci: nie.
1
Populacja zwolenników powrotu Neymara zmniejsza się? :D
5
@didzejos Piękny gol.
Liga też bardzo poważna skoro koło kolesia stoi 4 rywali i wszyscy obserwują co wymyśli...
0
@MarioVeB! O kogo chodzi tym razem?
1
Asysta Semedo?? O.O
6
@Jankes12 "Semedo ma tendencje ofensywne" - po co ta ironia?
3
As ma ciekawy pomysł. Tylko za Semedo grałby S. Roberto
0
@Robert_12_96 smutne to jest to że przez dwa ostatnie sezony nie mieliśmy prawego obrońcy. A obecnie jest jednen, małoletni i bez doświadczenia w ważnych meczach.
5
@Filipfcb2000 dwa lata temu: a nie lepiej ściągnąć Dembele z Dortmundu...?