Azi

5

@Salwik92 Jak Suareza zawiesili a on trafił do Barcelony to kara była anulowana? To byłoby bez sensu.

Azi

0

@lukasik17 zadaj po prostu pytanie

Azi

1

@blaugrana1980 Może lepiej niech przestanie walić fochy a zabierze się za granie w piłkę? Bo przez te jego fochy i głupie decyzje połowa kibiców nie chce go w Barcelonie. Nie chcą go w Madrycie. Nie chcą go już nawet w PSG.

Na dziś koleś jest gorącym ziemniakiem. Ziemniakiem za którego PSG zapłaciło jak za złoto.

Azi

1

@Rewolucja123 Mecz się skończył. Legia odpadła ;)

Azi

21

@student97r Oby za ten sezon też został ;)

Azi

0

@krzychu1526 Fajnie że znowu spotkamy Alexisa. Lubię gościa, choć dał drapaka z klubu :)

e: co w długiej perspektywie okazało się błędem - ale cóż - takie jest życie. Przynajmniej nie procesował się z klubem i nie zwyzywał na odchodnym ludzi z klubu (niezależnie czy im się należało czy nie).

Azi

0

@Salwik92 Nie ma Malcoma to potrzebują kolejnego gościa, który nie da rady załapać się do 11-stki a pozwoli psioczyć jaki to zły jest trener X (bo zakładam że EV nie będzie przedłużał umowy).

Azi

0

@Jaro1279 nie jestem dzieckiem. Nie mierz mnie swoją miarą proszę.

Azi

1

@masa11 akurat fakt, że z miejsca nie wyśmialiśmy prośby o jego powrót to już porażka. Fakt, że PSG jest zbyt chciwe tylko nas ratuje. Nie ma w tym zasługi zarządu.

Azi

1

@Dejvv symulować? :D

Azi

0

@arrrow Użyłeś słowa najgorsze a tam powinno być najlepsze.

Azi

0

@huzar11 A co to za różnica? Jak kochasz to się nie przejmuj. Jak nie kochasz to nie szukaj powodu żeby zerwać tylko zwyczajnie jej to powiedz.

Azi

0

@Kepojus Jeszcze 83h. Zawsze zostaje szansa że ktoś zrobi coś bardzo głupiego i jednak przyjdzie. Czekajmy spokojnie :)

Azi

8

"Barcelona przeanalizowała ofertę PSG i odrzuciła ją, w związku z czym praktycznie nie ma już szans na przyjście Neymara na Camp Nou. Może coś zmienić jakiś ruch na ostatnią chwilę, ale wydaje się on mało prawdopodobny. [MD]"

TAAAAAK!!! :D

Szkoda tylko że źródło mało wiarygodne - ale nadzieja w narodzie jest :)

Azi

8

@dawo17 Akurat dla nich to bez większej różnicy na kogo trafili. A im bardziej medialna ekipa przyjedzie tym lepiej zarobią.

Azi

2

@Kaperan1357 po zamknięciu okienka zapewne (czyli albo 3 września albo 1 jeżeli przepisy uefa stanowią inaczej)

Azi

0

@bartoszekkk A już się bałem że wróci...

Azi

0

@Phatro nie :) 1515151515151515

Azi

5

Dobry terminarz. Pierwszy mecz po spotkaniu z Valencią a przed Granadą. Drugi przed Sevillą ale u siebie i w LM i LL. Potem maraton na przełomie października i listopada z GD w środku ale reszta spotkań dość luźna. Następnie przed Atletico (wyjazd) gramy u siebie z BVB - też nie jest źle. Na koniec (oby to już była formalność) wyjazd do Mediolanu.

Azi

0

@Fawrf Jeżeli to ich jedyna nadzieja to grubo :D

Azi

4

@MesQueUnClub96 W poprzednim sezonie było bardzo podobnie: Totki, Inter i PSV. Toż nas zjedzą, masakra, płacz, zgrzytanie zębów. A potem wielkie zdziwienie. Tak samo przed meczem z Betisem: nie ma Leo, nie ma Suareza, Dembele wypadł. Koniec świata!!

Przypominam że to jest Barcelona. To nie my mamy się martwić - to nasi rywale mają problem jak wyjść z takiej grupy.

Azi

0

@barteq Jeżeli nie przedłuży umowy to istnieje taka szansa ale zakładam, że jak nie dogada się co do transferu teraz to umowę przedłuży. Parę lat temu (jeżeli pamięć mnie nie myli) Barcelona zachowała się bardzo dobrze kiedy Rafa doznał groźnej kontuzji i przedłużyła umowę z zawodnikiem. Wypadałoby się odwdzięczyć ;)

Azi

0

@messi564 spoko. Powiedzenia :)

Azi

1

@messi564 dość mały stadion a przypuszczam że kibiców Barcelony w Czechach też nie brakuje. Myślę że dużo łatwiej (i być może nawet taniej ) wyjdzie zdobyć bilet na Inter lub BVB. Zresztą wyjazd do Barcelony też da się ogarnąć w ludzkiej cenie.

Azi

6

Decydujące 88h. Zapewne za późno na odchudzanie kadry ale nadal mam też nadzieję że nikt już do niej nie trafi.

Azi

7

@klopx Wyrazy współczucia kolego

Azi

0

@Criss18Barca Ale przynajmniej zaprezentowali się w dobrym stylu i wystawiali juniorów... A nie. Czekaj. Po raz kolejny sprowadzają wątpliwej jakości zawodników z importu. Ale to pewnie bez związku ;)

Azi

0

@Nihas duży mają stadion? Nie sądzę aby było łatwo dostać. Nie wiem czy nie łatwiej na Inter albo BVB. I czy z przelotem nie wyjdzie taniej.

Azi

1

@Copernicus ten sam tekst to rok temu... Albo narzekanie jak to Betis nam dowali bez Leo, Dembele i Suareza.

Proponuję nie bawić się w zgaduj-zgadula i poczekać na mecze, bo te teksty są już monotonne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?