Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tymczasem 102h 20 min. Wytrzymamy bez transferu Neymara
0
@Lares tak. Od tego mamy rezerwy żeby dzieciaki się ograły z dorosłymi
1
@Kettger serio myślałeś że 20-latek który zagrał 12 spotkań w seniorach może być na poważnie brany pod uwagę przy wyborze kadry meczowej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bobo25 Teraz ma sens. Barcelona nie potrzebuje ale popierają :D
0
@bartoszekkk to "(Rac1)" wygląda komicznie w tym... tekście?
0
@Bobo25 gdzie dokładnie? Puyol mówi że ma duże umiejętności i to klub musi stwierdzić czy go potrzebuje. Jordi że to decydujący piłkarz, Xavi: "Jeśli zapewnią mnie o tym, że Neymar znów jest gotów zatriumfować w Barcelonie, będę pierwszym, który podpisze się pod transferem”. Z bardzo wymownym jeśli na początku. A Iniesta "Klub musi ocenić, czy go potrzebuje".
Widzisz tu gdzieś "Barcelona potrzebuje Neymara"?
0
@didzejos A kiedy on daje z siebie 100%?
Na 100% to on symuluje. Ale to już zupełnie inna kwestia, bo np. Suarez wcale nie jest pod tym względem lepszy.
2
@Katalonbar mam lepszą teorię :P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7664475
0
@Bobo25 Jeżeli nie zauważyłeś to mało osób mówi że Neymar nie ma umiejętności żeby grać w Barcelonie. Za to dużo osób nie chce go w klubie z uwagi na to jak Barcelonę potraktował.
2
@patrykzmc2000 uwielbiam takie puste teksty. Masz w drużynie Grieza, Suareza i Dembele a do tego Leo. I słyszysz że klub nie ma kim straszyć w ataku. No miszcz po prostu!
0
@Piotr777 Bo od nóg ważniejsza jest głowa. A piłka juniorska to coś zupełnie innego niż gra w seniorach. Nie brakuje talentów, którzy nie poradzili sobie w seniorach.
0
@szkutnik91 ale dwóch gra w pomocy :P
0
@mesqueunbarca Bajka. Gdyby tak mu zależało na Barcelonie to bez ogródek by o tym powiedział. Ale on gra to samo co 2 lata temu: gęba na kłódkę i rżnięcie głupa.
0
@KamQiX Też nie umiem sobie tego wyobrazić. Za to bardzo dobrze umiem sobie wyobrazić, że ktoś wpadł na taki pomysł i prowadzi takie gierki, bo chce, żeby o klubie dużo się pisało - co zawsze działa korzystnie na marketing.
0
@Dari0G @ksobi Nie ma dla mnie znaczenia jakie Neymar miał faktycznie powody. Chodzi o całokształt jaki po sobie zostawił. Te szopki jakie odstawił, proces jaki wytoczył. Jego odejście to był jeden wielki smród.
Gdyby zrobił to z klasą - powiedział otwarcie np. tam są lepsze pieniądze - chcę spróbować. Albo "potrzebuję nowych wyzwań". Wtedy OK. Ma klauzulę - jeżeli kluby się nie dogadają to się ją wpłaca. I tyle.
Ale zamiast tego jest cyrk. Neymar boi się otwarcie cokolwiek przyznać a jednocześnie wylewa się gnój. Do tego po odejściu wyzywa ludzi i wytacza proces byłemu klubowi. I co teraz się dzieje? Neymar znowu milczy! Nie powie otwarcie: to był błąd, proszę o transfer. Nie - znowu szambo.
No bez jaj - to pokazuje ile jest on wart jako człowiek. A z takimi ludźmi pracować raczej bym nie chciał.
0
@ksobi Widzę że zwyczajnie nie zrozumiałeś tego co napisałem. Jeżeli ktoś ma duże umiejętności - super - niech zarabia jak najwięcej. Ale tutaj nie w tym rzecz.
Neymar odszedł bo, w teorii, chciał wyjść z cienia Leo. Odnosić sukcesy, zdobywać trofea, tere fere, bla, bla, bla. Tyle że to nie ma nic wspólnego z prawdą. Zwyczajnie zaproponowali mu dużo większą kasę, dla której potraktował bardzo brzydko (mówiąc kolokwialnie) Barcelonę. Jeżeli ktoś uznaje że kasa jest ważniejsza - spoko - nie mam pretensji, to kwestia indywidualnego podejścia człowieka.
Ale dużo osób już wtedy mówiło, że ta kasa mu szczęścia nie przyniesie - i okazuje się że tak dokładnie jest. Jeżeli więc uznał że kasa ważniejsza a Barcelona fee! to niech teraz nie odstawia cyrku pod tytułem "Barcelono kocham Cię, przygarnij biednego Neymarka!". Dużo ludzi nie lubi takich dwulicowych osób. Mnie to bardzo razi i takich zawodników w koszulce Barcelony oglądać zwyczajnie nie chcę. Choćby byli nie wiem jak dobrzy.
0
@PeteR10 Jeżeli nie straci bramki to będzie dobrze. A jeszcze lepiej jeżeli coś przy tym strzeli albo chociaż karne wygra ;)
0
@Bruttal Jeszcze 107,5h nadziei...
... że Neymar zostanie w PSG.
0
@ksobi Co masz na myśli przez tą błyskotliwą uwagę? :D
4
@BarcaInfo Zostaje Rakitic i Dembele a do tego nie przyjdzie "Pan-łakomy-na-kasę". Same korzyści :)
0
@dzagos Nie wiem czy straci. Neymar nie będzie siedział na trybunach przez pół czy nawet cały sezon. Będzie się musiał przeprosić z klubem i kibicami. A żeby dogodzić tym drugim będzie musiał grać dobrze. No chyba że jest zupełnym głupkiem - co jest dość prawdopodobne patrząc na to jakie decyzje podejmuje.
3
@dzagos tak wygląda życie - jak podejmujesz głupią decyzję to potem musisz przyjąć konsekwencje
1
@FCMichalo poprawiłem :)
0
@Kettger Jeżeli dopuścili oba zespoły do rozgrywek, to chyba tak. Choć niewątpliwie pojawiło by się dużo głosów sprzeciwu. Raczej ciepłe kuleczki tak się nie ułożą ;)
0
@misiek12319 Bardzo fajna grupa. Znaczy fajna dla nas, bo nie sądzę aby z takiej ucieszyli się w Dortmundzie ani w Lyonie. Atalanta powinna być bardzo zadowolona.
1
@mcsarna https://draw.inker.one/#/cl/gs
To?
0
@misiek12319
Wolę taką piosenkę:
To już jest koniec,
Ney ma już nic,
Jesteśmy wolni,
Możemy iść.
To już jest koniec!
Możemy iść,
Jesteśmy wolni,
Bo Ney ma już nic.
Ney ma już nic, nic, nic, nic.
0
@klopx Nie wygląda na to żeby Rakitic albo Dembele szykowali się do przeprowadzki.
0
@Jakchcesz Dokładnie. Niech się Real chwali :)