Azi

0

@kolagadawid jestem cierpliwy człowiek. Nie mów innym co mają robić.

Azi

0

@kolagadawid "zwyczajnie zniszczyłem merytorycznie twój "argument"
Takie teksty pisze koleś który nie umie podjąć dyskusji tylko bawi się w małpowanie. Fajnie że masz wysokie mniemanie o sobie ale skoro nie zauważyłeś że nie napisałem w tym temacie ani jednego słowa o pozwie jaki złożył Neymar to raczej ciężko zakładać że jakakolwiek Twoja wypowiedź tutaj ma choćby luźny związek z merytoryką.

Azi

0

@kolagadawid Nie przestanę. Tyle że to Ty napisałeś do mnie geniuszu :D
Trzeba umieć przyjąć konsekwencję swoich decyzji.

Azi

0

@kolagadawid jak wymyślisz coś bardziej kreatywnego to daj znać :)

Azi

0

@MrKink ja używam prostego blaupunkt bp 2.0 fhd. Filmików na YT nie wrzucam. Ale jakość chyba wystarczająca.

Azi

0

@SHIBA niestety to szczera prawda...

Azi

0

@Khajio Ogólnie cała seria jest mega. Pierwsze odcinki w kiepskiej jakości ale im dalej tym bardziej się chłopaki starali. Tyle, że trzeba znać dość oryginał żeby wyłapać połowę żartów.

Azi

1

@Barca4_ever ciekawy punkt widzenia :)

Azi

0

@Hushovt No i prawidłowo - wiem że od dziś też tak będę robił :)

Azi

0

Chyba każdy kojarzy stały tekst niemal każdego youtubera: "zostaw łapeczkę w górę i subskrypcję..." Do dziś był to dla mnie sygnał "wyłącz film" jeżeli kwestia pada na końcu lub "przewiń 10-20 sekund" jeżeli gdzieś na początku. Były to dla mnie słowa niczym "przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki (...)" które paść muszą a których i tak nikt nie słyszy. Do dzisiaj.

Do obejrzenia materiału Michcia Jesionowskiego (M4K Garage) w ogóle się nie zastanawiałem nad tym całym lajkowaniem czy subskrybowaniem. Zwyczajnie to olewałem. Bezrefleksyjnie. Subskrypcje stosowałem tylko po to, żeby mieć na bieżąco info z tych kanałów na YT które mnie interesują - np. Historia bez cenzury (polecam) czy TeamFourStar (polecam miłośnikom Dragon Ball). I kilku innych.

A tutaj proszę - człowiek uczy się całe życie. Dopiero jeden prosty facet uświadomił mi, że tak łatwa rzecz jak zostawienie kciuka na YT - przecież nic nie kosztuje - pomaga rozwijać kanał. A czasem nudzi mi się i zastanawiam się czemu np. nie ma nowego odcinka. No nie ma - bo nie lajkowałem ;)

Żeby było jeszcze zabawniej to filmik jest ogólnie o czymś trochę innym - o zarobkach youtuberów. Prosto, krótko, na temat i bez ściemy. Da się? Da się! Lubię takich ludzi.

Gdyby kogoś interesowało to materiał Michała



A gdyby ktoś miał do polecenia podobne stylowo kanały - proszę o polecenie, bo zwyczajnie nudzi mi się w komunikacji miejskiej w drodze do i z roboty :)

Azi

0

@kolagadawid ja znam swoje motywy. Ty tylko rzucasz puste teksty. Dlaczego miałbym cokolwiek Ci udowadniać? Wyszedłbym na głupka angażując się w Twoje brednie. Dlatego wolę przemilczeć więc temat :)

Azi

0

@RobsonPL książki nie znam ale jestem zatwardziałym anty-palaczem więc jeżeli chcesz rzucić to będę trzymał kciuki kolego :)

Azi

0

@kolagadawid i jaki to powód? :)

Azi

0

@kolagadawid "Jeśli wymagasz od kogoś żeby podzielił się tym czy widział umowę - najpierw ty się podziel czy widziałeś sam pozew skoro tak ciągle o nim piszesz"
A co ma piernik do wiatraka?

Juz pomijając fakt że akurat nigdzie w tym temacie się na temat pozwu nie wypowiadałem. W innych chyba też nie.
Po co więc męczysz mnie tymi bzdurami?

Azi

1

@MensculinVeB jakoś nie mam ochoty. Ale dzięki za radę :)

Azi

0

@Karol1993 "pozwól, że Twoje rady "schowam między książki" :)

"Nie martw się o moją znajomość znaczenia tych słów, a jeżeli każesz mi sprawdzić to widocznie nie zrozumiałeś definicji tych pojęć."
Faktycznie takich nie poznałem :D

Azi

0

@gorgota Lukaku? ;)

Azi

0

@Karol1993 "(...)kasa (niestety) należy się Brazylijczykowi"
"Zapisem porozumienia była premia, a jej jedynym warunkiem miało być podpisanie nowego kontraktu."
"Jeśli pracodawca nie wypłacałby mi należnej premii to (...)"
"Należy". "Należnej". "Jedyny warunek"
Ciekawe "dywagacje"

Przy okazji sprawdź w słowniku co to jest dywagacja i kto to hipokryta :)

Azi

0

@Karol1993 brawo zuchu :)

Azi

0

@Karol1993 czymś zupełnie innym jest wypowiadanie się na jakiś temat a czymś innym decydowanie komu należy się kasa a komu nie. Jeżeli nie widziałeś umowy i nie jesteś sędzia w tej sprawie to nie decyduj. A jeżeli widziałeś umowę to się podziel.

Azi

0

@czosnekfcb Bo ma umowę do końca sezonu.

Azi

0

@fart dwa posty niżej

Azi

8

@Karol1993 Gdzie przeczytałeś tą umowę że się wypowiadasz o jej zapisach? Daj poczytać i nam - ja się chętnie zapoznam z treścią.

Azi

5

@Coutinho007 miejsce S. Roberto jest w drugiej linii. To jest żart żeby środkowy pomocnik grał na prawej obronie. Żartem jest zawodnik - reprezentant Portugalii, który nie umie utrzymać przez dwa sezony pierwszej 11 będąc jedynym prawym obrońcą w kadrze.

Azi

51

@masq To z miłości - jedyna szansa żeby się spotkać ;)

Azi

2

2018/19 - Busquets i Rakitic grają wszystko!!!
2019/20 - za dużo pomocników!!!

Semedo nie wytrzymał nawet trzech pełnych spotkań - należało się zresztą tego spodziewać. S. Roberto będzie więc rozbity, bo Wague nie jest raczej gotowy na cięższe mecze. Nie w sytuacji gdy od początku musimy gonić czołówkę.
Alena - zagrał 45 minut i wypadł źle. Potem nie załapał się raz do kadry. Zapewne nie byłoby go już w klubie gdyby nie to że to nasz wychowanek.
Vidal - raczej musi się pogodzić z rolą zmiennika-zadaniowca (jak w meczu z Betisem).

Azi

5

@Coutinho007 Semedo już dba o taką właśnie zmianę ;)

Azi

0

@Colon Tak :)
@Salwik92 Nie - choć to (paradoksalnie) idealny zmiennik dla Suareza. Jednak mimo wszystko nie.

Azi

5

Czyli nie ma Ansu. Kadra dobra. Pytanie czy Todibo będzie dostawał minuty? Liczę że Wague przebije się z czasem do pierwszej 11-stki.

Azi

0

@Chakalaka Takie ustawienie ma ten minus, że S. Roberto nie pasuje do roli wahadłowego. OK - jak jest w top formie to wygląda przyzwoicie ale co jak nie jest? Semedo nie nadaje się do tej roli. Wague nie ma doświadczenia, więc ciężko zaufać mu z miejsca - liczę jednak że swoje szanse dostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?