Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Qlewer Jeżeli kilkukrotne łapanie flaka miałoby jakikolwiek związek z tym co napisałem to z pewnością bym o tym wspomniał. Skoro tego nie zrobiłem to wysil mózg i poszukaj innej interpretacji tego co napisałem.
0
@scurra Faktycznie to będzie świadczyło o niezwykle błyskotliwej inteligencji kierowcy :)
0
@Qlewer Gdzie ja coś takiego napisałem? Tym jednym zdaniem pięknie udowodniłeś że nie zrozumiałeś z tego ani słowa :)
4
@Gregor1899 1000 klient! Wygrałeś talon na balon! :)
0
@Bobo25 Jak ktoś mi zadaje pytania w podobnym stylu jakie otrzymuje Valverde to też tak odpowiadam.
3
@piasqnfcb Pierwsze może na razie zostawmy, bo tutaj odpowiedź jest (moim zdaniem) wybitnie ironiczna.
Przypomina mi się taki dowcip jak facet wpada na peron, widzi że pociąg już odjeżdża, więc krzyczy do kogoś kto stoi akurat na peronie:
- Jaki to pociąg?
- Zielony!
- Ale dokąd?
- Do połowy!
Drugie pytanie jest mega głupie. Dam Ci taki przykład: jedziesz autem. Nagle łapiesz flaka. Co teraz robisz? Zaczynasz rozkminiać czy ma to związek z tym, ze w zeszłym tygodniu jeździłeś po dziurawej drodze czy raczej rozglądasz się gdzie możesz się zatrzymać żeby zmienić koło/wezwać pomoc?
Każdy normalny człowiek wybierze drugą opcję. Cytując Valverde i jego następne zdanie, którego @Zip nie wkleił (co w moim mniemaniu świadczy o tym, że nie rozumie o czym Valverde mówił ale mniejsza o to): "Musimy się skupić na tym sezonie, aby analizować to, co się dzieje w tej chwili." Co ma "wcześniejszy okres" do rzeczy? Przegrywasz w sobotę. Za dwa dni masz kolejny mecz. A Ty masz sobie siedzieć i zastanawiać się co by było gdyby...
0
@Bobo25 Vaverde ogólnie na konferencjach mówi wprost. To tutaj ludzie doszukują się w jego wypowiedziach nie wiadomo czego.
0
@piasqnfcb W pierwszym czy w drugim?
3
@Zip Jak się zadaje głupie pytania to się dostaje głupie odpowiedzi.
0
@Coutinho007 Nie jestem zdziwiony że Junior dostał powołanie. To nasz jedyny zdrowy lewy obrońca. Zdziwiłbym się gdyby nie dostał. Jestem tylko ciekawy czy ludzie tutaj uważają że powinien dostać drugą szansę od razu czy lepiej szukać innych opcji.
Nie mam pojęcia czemu Semedo gra. Może S. Roberto zastrajkował że nie chce grać na prawej obronie a Wague wygląda źle nawet na treningach. Nie wiem i nie będę zgadywał, bo nie lubię gdybania.
0
@Kubsoleon W środku pola jest - naprawdę bardzo dobrze wyglądający - de Jong. Do tego Arthur i Busi (najlepszy na swojej pozycji w historii). Nie trzeba być orłem żeby domyślić się, że rola Rakitica z czasem będzie ograniczana. On też to wie. Mógł odejść - nie chciał. Nie ma żadnej sensacji w tym, że nie jest powołany na jakiś mecz.
0
@Coutinho007 i co w związku z tym? Pamiętam co sam napisałem. Tam gdzieś jest ukryty przekaz "Junior out"? To pytanie retoryczne, więc nie będę czekał na wymyślną odpowiedz. Brzmi ona "nie ma".
0
@Rewolucja123 Moje zdanie jest jasne od min. 3 sezonów: ofensywni wahadłowi i skrzydłowi (tak naprawdę napastnicy) schodzący do środka. Busi łatający defensywę. Tak naprawdę to w ataku może grać Perez, Ansu i Suarez - jest mi to obojętne - bo najważniejszy jest środek pola. Ale oni muszą mieć miejsce do gry. Jeżeli nie rozciągniemy rywala na całej szerokości boiska to co sezon najdzie się taka Roma czy LFC, które nas zwyczajnie zabiegają (co nie jest trudne).
Dajmy szansę Juniorowi. Posadźmy wreszcie Semedo na trybuny. Zacznijmy korzystać z boiska zamiast modlić się o zdrowie Leo.
0
@Coutinho007 a kto go skreśla? O.o
Moim zdaniem Junior powinien grać. Tylko musi dostać wsparcie od kolegów.
0
@Rewolucja123 Jestem całym sercem za dawaniem szans młodzieży. Ale nie w takich warunkach jakie mamy dzisiaj, gdzie kondycyjnie ledwie zipiemy, drużyna jest nieposklejana, atak trapią urazy i starość a jeden błąd może kosztować nas utratę punktów.
1
@Bobo25 a mówił że chcieli?
2
@Coutinho007 Tyle że jak Fati popełni błąd to rywal ma całe boisko do przejścia z piłką. A jak Junior albo Todibo strzelą babola to zostaje już tylko MatS. Różnica jest dość duża...
Pomijam tak oczywisty fakt, że nie wszyscy są tak utalentowani jak Ansu.
2
@MarioVeB! Najwyraźniej nie. Ekonomia (nie mam pojęcia dlaczego ale najwyraźniej tak jest) też musi z jakiegoś powodu o tym świadczy. Generalnie mam wrażenie, że ludzie zagrali się w FM i potem jak nie chcą kogoś w zespole to przecież wystarczy kliknąć tu i tak i już zawodnik sprzedany...
0
@AlvaroHanso Trudno nie czuć czegoś takiego mając Leo w składzie :)
Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że on nie ma nic do gadania w sprawie transferów. Jeszcze zanim przejął zespół mówił że chce mieć kadrę max 21 osobową a najlepiej mniejszą, bo chce stawiać na młodzież.
Potem nie ma Alena - szum czemu go nie ma. Szum czemu nie ma Puiga. Nie powołuje Rakitica to szum że to koniec Chorwata w Barcelonie. No paranoja totalna.
Kupują mu jakiś Malcomów czy Todibo. Co z tego że bardzo utalentowani jak albo nie pasują do zespołu (Malcom) albo mają zerowe doświadczenie i strach ich wystawić w meczu o punkty (Todibo). Wystarczy zobaczyć jak grał Junior w sobotę, któremu doświadczenia przecież nie brakuje.
0
@tekken9 bo tak się co kolejkę dzieli 11 i C+
2
@AlvaroHanso EV w ogóle nie powinien przedłużać umowy. Szkoda życia żeby się u nas męczyć.
Zabawnie to będzie jak przyjdzie kolejny trener a gra się nie zmieni (bo dlaczego miałaby się zmienić w klubie gdzie nic nie jest już normalne?). Zapewne będzie wielki krzyk, że to nadal wina Tusk... Valverde! Szukanie prostych (i bezsensownych) rozwiązań problemów, które męczą nas od 4 czy nawet więcej lat, jest wyjątkowo proste.
2
@Ratamahatta Rakieta nie załapał się do kadry (chyba pierwszy raz) a tutaj już da się wyciągnąć wnioski co do jego ewentualnej sprzedaży. Szacun za dogłębną analizę sytuacji :)
0
@Vxb93 Fallout 1 i 2. Heroes 2 i 3. Fifa 98 i 99. Championship manager 2.
0
@czółkovsky czasem jak czyta się takie teksty to człowiek zaczyna się zastanawiać czy ban za przeklinanie nie jest wart wyrażenia swojego zdania.
3
Junior dostanie drugą szansę? W sobotę to wyglądał jakby wyszedł sobowtór.
1
@marcin000019 wyszedł z cienia Leo.
PS. Lubię placki!
1
@KamQiX Syf to jest od dawna. Nazywanie szamba perfumerią niczego nie zmienia.
0
@bialagora Pójść do Bartomeu i poprosić o zmianę szkoleniowca? Powiedzieć głośno na konferencji, że z obecnym szkoleniowcem nic się już nie da osiągnąć? Dlaczego tego nie robią?
0
@Rewolucja123 Griez pójdzie na rotację. Za dużo minut zaliczył w ostatnich tygodniach.
4
@PeteR10 @Lamora @deyna2018 A kolega @Mathew86 już w duchu zielone liczył :D